• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 254)
  • Nielepice gm. Zabierzów - działka budowlana 1300 m2
    1 / 7
    Nielepice gm. Zabierzów - działka budowlana 1300 m2

    Nielepice

    • 250 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1300 m2 położona w Nielepicach gm. Zabierzów. Nieruchomość jest usytuowana przy bocznej drodze gminnej. Dojazd do działki drogą asfaltową. Ma kształt niere...

  • atrakcyjnie położona działka 4396m2 w Lubomyślu
    1 / 5
    atrakcyjnie położona działka 4396m2 w Lubomyślu

    Lubomyśl

    • 659 400 zł cena
    • 4 396 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę o łącznej powierzchni 4396m2 w miejscowości Lubomyśl k.Żar , województwo lubuskie. Obecnie działka została wstępnie podzielona...

  • Duża i w dobrej cenie działka budowlana w Rychwałdzie.
    1 / 6
    Duża i w dobrej cenie działka budowlana w Rychwałdzie.

    Rychwałd

    • 399 000 zł cena
    • 6 805 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy Państwu na sprzedaż dużą i widokową działkę budowlaną położoną w Rychwałdzie ze zjazdem z ulicy Holnówka. Działka posiada numer 541/1 oraz powierzchnię 6805m2. Informacj...

  • Działka KONARY ul. Konarska

    Konary » ul. Konarska

    • 450 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 14 AROWA działka w Konarach . Płaska , szeroka ,w otoczeniu nowe budynki .Droga dojazdowa gminna asfaltowa.Wszystkie media w drodze opbok działki : woda , prąd , gaz , kanali...

  • Działka Kraków Podgórze, Prokocim ul. Młodzieży

    Kraków » Podgórze » ul. Młodzieży

    • 800 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZTEROIPÓŁAROWA DZIAŁKA PROKOCIM!! W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne i usługi. Media pełne w DZIAŁCE . Droga gminna. Blisko przy...

  • Działka budowlana 1166m2
    1 / 3
    Działka budowlana 1166m2

    Dąbrowa Górnicza

    • 270 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1166 m kwadratowych położona w Dąbrowie Górniczej Ząbkowice -Ujejsce. Na działkę prowadzi droga utwardzona o szerokości 7,5...

  • Teren inwestycyjny 0,5 ha po działalności, do zabudowy!
    1 / 7
    Teren inwestycyjny 0,5 ha po działalności, do zabudowy!

    Kruszwica

    • 1 680 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, Na sprzedaż jeszcze dostępny teren inwestycyjny 60 km od Bydgoszczy na południe, na którym aktualnie znajduje się baza prowadzonej działalności gospodarczej od l...

  • Działka Jareniówka

    Jareniówka

    • 80 000 zł cena
    • 1 858 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z gotowym projektem domu "Dom w Rododendronach 21nt " oraz pozwoleniem na budowę położoną w miejscowości Jareniówka, gmina...

  • Mysłowice Morgi, całość lub możliwość wydzielenia mniejszej
    Mysłowice Morgi, całość lub możliwość wydzielenia mniejszej

    Mysłowice

    • 790 000 zł cena
    • 2 510 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod inwestycję z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się w rejonie ulicy Pukowca, w niedalekiej odległości od nowego osied...

  • Działka budowlana z zabudowaniami
    1 / 3
    Działka budowlana z zabudowaniami

    Rogów

    • 123 000 zł cena
    • 2 038 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, na której znajduje się stary, drewniany domek oraz stodoła. Lokalizacja: ul. Krótka, Rogów, gmina Końskie, powiat konecki. Powierzchnia 2038 m². Numer e...

  • Działka Sosnowiec Porąbka

    Sosnowiec » Porąbka

    • 139 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sosnowiec Porąbka działka w studium uwarunkowań przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia 780m2 Wymiary 63 długość od drogi, 12,4 w głąb działki. Media:...

  • Działka Zebrzydów

    Zebrzydów

    • 500 000 zł cena
    • 4 888 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Zebrzydów! Działka o powierzchni ok. 50 arów. Przy działce znajduje się prąd, w d...

  • Działka Gdańsk Matarnia ul. Internetowa

    Gdańsk » Matarnia » ul. Internetowa

    • 930 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    MALOWNICZA DZIAŁKA W GDAŃSKU - DZIELNICA MATARNIA!DUŻA POWIERZCHNIA - DOSKONAŁA LOKALIZACJA - IDEALNA POD BUDOWĘ DOMU!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka z dużym potencjałem o powierzchni...

  • Rymanow - Bartoszów- budowlana dzialka na sprzedaz!
    1 / 14
    Rymanow - Bartoszów- budowlana dzialka na sprzedaz!

    Rymanów

    • 325 000 zł cena
    • 5 082 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rymanow- Bartoszow! Na sprzedaż cala dzialka budowlana lub jako pojedyncze, podzielone juz w niej dzialki budowlane. Położona w miejscowości Rymanów przy ul. Bartoszów, Powiat Kro...

  • Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej
    Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej

    Kąty-Miąski

    • 98 500 zł cena
    • 1 790 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy. Istnieje możliwo...

  • Działka Ochaby Małe rynek pierwotny

    Ochaby Małe

    • 79 305 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż !!! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować działk...

  • 1 / 4
    Widokowa działka w Wesołej gmina Nozdrzec - WZ

    Wesoła

    • 130 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej do zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Wesoła 46.Opis nieruchomości:- powierzchnia dzi...

  • Działka budowlana, Urzędów, centrum, 25 a

    Urzędów » ul. Dzikowskiego

    • 275 000 zł cena
    • 2 498 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w centrum Urzędowa, niedaleko drogi ekspresowej S19Nieruchomość położona w cichej okolicy w dolinie rzeki Urzędówki.Cena tylko 118 zł/m2Średnia szerokość: 30 m, długoś...

  • Działka Kraków Dębniki, Skotniki ul. Spacerowa

    Kraków » Dębniki » ul. Spacerowa

    • 547 000 zł cena
    • 803 m2 powierzchnia
    • 682 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Leach & Lang oferuje niezabudowaną działkę budowlaną o pow. 803 m. kw. (8,03 ar) pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy regularną (...

  • Działka Nowe Bagienice

    Nowe Bagienice

    • 1 500 000 zł cena
    • 17 700 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę z linią brzegową jeziora Sarż. Oferowana działka nr 11 ma powierzchnię 1,77 ha i zlokalizowana jest we wsi Nowe Bagienice pod...