• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jeleśnia
  • Szerenosy
  • Przywory Duże
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Woszczele

(2)
  • Działka budowlana, MAZURY Woszczele nad JEZIOROREM

    Woszczele

    • 222 000 zł cena
    • 1 547 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone nad jeziorem Sawinda Wielka, znajdujące się w miejscowości Woszczele niecałe 9 km od centrum...

  • Domek letniskowy, sauna, bania
    1 / 13
    Domek letniskowy, sauna, bania

    Woszczele

    • 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Mazury w Pigułce to całoroczna oferta „mini SPA” skierowana do wszystkich miłośników wypoczynku na Mazurach all inclusive. Zapraszamy do przyjazdu i wypoczynku w prze-urokliwym mie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie

    Ełk

    • 12 345 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    sprzedam mieszkanie 56m

  • Działki budowlane w Chrzanowie
    1 / 8
    Działki budowlane w Chrzanowie

    Chrzanowo

    • 147 600 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Chrzanowo koło Ełku. Działki mają powierzchnię od 821 m2 do 1009 m2 i są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - ter...

  • Działki nad stawem pod zabudowę
    1 / 16
    Działki nad stawem pod zabudowę

    Bałamutowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ze wspólną częścią plaży nad oczkiem wodnym Atrakcyjne działki budowlane położone w ogrodzonym i zagospodarowanym kompleksie działek w okolicy miejscowości Bałamutowo, odd...

  • Działki położone 12 km od Ełku

    Pistki

    • 80 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działki o powierzchniach od 1050 m 2 do 3000 m 2 z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

  • Nowe mieszkanie „Osiedle Sosnowa” na wynajem 45m2

    Ełk

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2 – pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na III piętrze, wybudowane w 2023 roku na Osiedlu Sosnowa. W skład mieszkania wchodzi przestrzenny...

  • Dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Jeziorna!
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Jeziorna!

    Ełk

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania dwupoziomowego na osiedlu Jeziorna w Ełku, przy ul. Matki Teresy z Kalkuty. Mieszkanie o powierzchni 63,9 m2 rozmieszczone jest na trzecim i czwartym p...

  • Działki do zabudowy - 14 km. od Ełku

    Bałamutowo

    • 117 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idalia Sobolewska
    Agent nieruchomości

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • 1 / 4
    Działka na Mazurach - 300 metrów do plaży gminnej

    Mołdzie

    • 171 500 zł cena
    • 1 715 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na Mazurach - 300 metrów do plaży gminnej Co: działka 1715m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy Gdzie: Mołdzie nad jeziorem Lepaki, 7 km od Ełku, Mazury Media: wodociąg i k...

  • Mieszkanie Ełk ul. Grota Roweckiego

    Ełk » ul. Grota-Roweckiego

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Orzeł Nieruchomości ma do zaprezentowania Państwu nieruchomość 3 pokojową znajdującą się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Konieczki przy ulicy Grota Roweckiego 8. Ni...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 580 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Grabnik

    • 550 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 570 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Działka w Sajzach!
    1 / 4
    Działka w Sajzach!

    Sajzy

    • 999 999 zł cena
    • 18 797 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Sajzach na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 18797 m2, w kształcie trapezu, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. W drodze prąd i woda. W...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 1 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Obiekt komercyjny Oracze z potencjałem

    Oracze

    • 1 480 000 zł cena
    • 484 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż PENSJONAT o powierzchni całkowitej 484,50 m2 znajdujący się w miejscowości Oracze w odległości niecałe 6 km od CENTRUM Ełku/10 minut...

  • Działka w urokliwej lokalizacji
    1 / 16
    Działka w urokliwej lokalizacji

    Gorło

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada po...

  • Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim
    1 / 16
    Działka z WZ w Starych Juchach z domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holender...

  • Działki budowlane w Oraczach 1500 m2 z widokiem na jezioro
    Działki budowlane w Oraczach 1500 m2 z widokiem na jezioro

    Oracze

    • 145 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zakochaj się w widoku, który będziesz oglądać każdego dnia. Ta działka to coś więcej niż ziemia – to początek nowego rozdziału. Na sprzedaż atrakcyjne działki z warunkami zabudowy...

  • Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-
    1 / 8
    Stare Juchy .Działka 7500m2 -38złm2-

    Stare Juchy

    • 285 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 7500m2 zlokalizowaną w miejscowości Stare Juchy pow. Ełk .Działka rolna nr.188- oddalona 650m od jeziora Gar...

  • Działka budowlana Szarejki gm. Kowale Oleckie
    1 / 15
    Działka budowlana Szarejki gm. Kowale Oleckie

    Szarejki

    • 75 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż działka okolice Olecka Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy nr 23 we wsi Szarejki gm. Kowa...

  • Na sprzedaż nieruchomość na Mazurach
    1 / 4
    Na sprzedaż nieruchomość na Mazurach

    Stare Juchy

    • 1 099 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 6 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość na Mazurach, w malowniczej miejscowości Szczecinowo – gmina Stare Juchy, zaledwie 100 m od jeziora Szóstak Dane techniczne - Powierzchnia użytkowa: 176,9...

  • Wynajmę lokal
    1 / 7
    Wynajmę lokal

    Straduny

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal po aptece – Straduny, świetna lokalizacja! Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m², położony w bardzo dobrej lokalizacji w Stradunach. Przez 2...

  • Mazury – domek 200 m od jeziora | sauna | balia
    1 / 14
    Mazury – domek 200 m od jeziora | sauna | balia

    Straduny

    • 559 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Straduny, ok. 10 km od Ełku, w otoczeniu jezior, lasów i mazurskiej przyrody. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako miejs...

  • 2 działki na sprzedaż rolno ogrodowe Ełk
    1 / 2
    2 działki na sprzedaż rolno ogrodowe Ełk

    Chruściele

    • 80 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 2 działki rolno ogrodowe. Miejscowość Ełk oś Bocianie gniazdo. Na działce 320mk. Stoi bardzo ładny domek całoroczny 12m na 3.70m Cena 118tyś. Na drugiej działce stoi k...

  • Mieszkanie na Mazurach ( Ełk) na sprzedaż jezioro
    1 / 11
    Mieszkanie na Mazurach ( Ełk) na sprzedaż jezioro

    Ełk

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przyjemne i funkcjonalne mieszkanie o metrażu 47,6 m2 w w niskim bloku, w centrum Ełku. Mieszkanie posiada 2 pokoje w tym : bardzo widny i słoneczny salon, sypialnię,...

  • Działka rolna z lasem
    1 / 3
    Działka rolna z lasem

    Talusy

    • 320 000 zł cena
    • 24 831 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną z lasem Powierzchnia działki 2,4831 ha w tym 0,4523 to las. W pobliżu działki wodociąg miejski i linia energetyczna. Dojazd do działki drogą grunt...

  • Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego w Ełku I 3 pokoje I 51,70 m2

    Ełk

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,70 m², plus piwnica o pow. 4,60 m2, położone na czwartym piętrze przy ul. Wojska Polskiego 34 w Ełku. To propozycja dla osób ce...

  • Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu

    Nowe

    Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu

    Stare Juchy

    • 255 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mazury!!!Stare Juchy pow. Ełk na sprzedaż działki szt.16 po 3000m2 cena 85 zł m2 .Działka nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod zabudowę rekreacyjną bez zezwolenia, baseny ,s...