• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zboże
  • Gzowo
  • Bydlino
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Iwkowa

(5)
  • Mieszkanie Iwkowa
    1 / 9
    Mieszkanie Iwkowa

    Iwkowa

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Dla singa, pary...Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w malowniczej Iwkowej, które zachwyca zarówno swoją lokalizacją, jak i wysokim standardem wykończenia. To idealn...

  • Lokal użytkowy Iwkowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Iwkowa

    Iwkowa

    • 747 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 1 845 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniżka ceny o 50 000 zł! Na sprzedaż: Działka z halą magazynowo-usługową Iwkowa, gm. Iwkowa Opis nieruchomości: Lokalizacja: Iwkowa, gm. Iwkowa, woj. małopolskie Dojazd: 8 km d...

  • Działka rolna Iwkowa
    1 / 9
    Działka rolna Iwkowa

    Iwkowa

    • 119 000 zł cena
    • 14 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny! 14 300 m natury i ciszy wyjątkowa działka rekreacyjna w Iwkowej Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 300 m położona w malowniczej miejscowości Iwkowa, bezpośred...

  • Lokal użytkowy Iwkowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Iwkowa

    Iwkowa

    • 7 050 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal użytkowy | nowy budynek z 2024 roku | Iwkowa Lokalizacja Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1800 m Iwkowa, bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej,...

  • 1 / 4
    Działka Iwkowa

    Iwkowa

    • 135 000 zł cena
    • 2 216 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę bu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    DOM NA DZIAŁCE Z DOSTĘPEM DO RZEKI

    Ujanowice

    • 290 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok. 350 m2, położony na działce 35 ar w samym centrum miejscowości Ujanowice, gmina Laskowa, 3 km od Łososiny Do...

  • Zamienię lub sprzedam mieszkanie

    Rożnów

    • 220 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Witam.. Zamienię mieszkanie spółdzielcze - własnościowe pow. 62 m2 z dużym balkonem + ,dwie piwnice przynależne , lub sprzedam.Mieszkanie składa się z salonu + dwie sypialnie , bal...

  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Rożnów

    • 165 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 0,57arow położoną w malowniczej dolinie Dunajca w sąsiedztwie lasów rzeki,w miejscowości Rożnów (Zagórze) działka z prądem gazem woda nr tel [tel] cena...

  • 1 / 2
    Działki pod osiedle domów jednorodzinnych w Czchowie, ul. Ogrodow...

    Czchów

    • 728 700 zł cena
    • 7 287 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Twoje miejsce z widokiem na historię – działki w Czchowie! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z pięknym widokiem na Basztę Czchowską? Teraz to możliwe! Ul. Ogrodowa, Czchów – s...

  • Działka Gnojnik

    Gnojnik

    • 380 000 zł cena
    • 29 534 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż prawie 3 ha gruntów z dużym potencjałem, idealne miejsce na realizację Twoich marzeń o gospodarstwie rolnym, stawach rybnych, stadninie koni czy agroturystyce. Lokal...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Rożnów

    • 59 400 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w Rożnowie-Gierowa,z bezpośrednim dostępem do drogi Witowice-Rożnów.Działka jest długa,ok 300m. Wszystkich wiadomości udzielę telefonicznie.

  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana w Tworkowej

    Tworkowa

    • 170 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 32 arów, położoną w miejscowości Tworkowa, w gminie Czchów, powiat brzeski.Nieruchomość ma wymiary około 69 x 51 metr...

  • OKAZJA ! Sprzedam działkę leśną
    OKAZJA ! Sprzedam działkę leśną

    Gosprzydowa

    • 90 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną; -1,14 ha - las, Gmina Gnojnik, Gosprzydowa. W załączniku zrzut mapki z geoportalu .

  • Działki po osiedle domów jednorodzinnych Czchów
    1 / 2
    Działki po osiedle domów jednorodzinnych Czchów

    Czchów

    • 728 700 zł cena
    • 7 287 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoje miejsce z widokiem na historię – działki w Czchowie! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z pięknym widokiem na Basztę Czchowską? Teraz to możliwe! Ul. Ogrodowa, Czchów – spo...

  • Działka inwestycyjna Gnojnik
    1 / 14
    Działka inwestycyjna Gnojnik

    Gnojnik

    • 1 100 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z GOTOWYM PROJEKTEM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ WYJĄTKOWA OKAZJA Na sprzedaż oferujemy nieruchomość inwestycyjną w doskonałej lokalizacji Gnojnik, przy drodze kraj...

  • Dom Gnojnik
    1 / 15
    Dom Gnojnik

    Gnojnik

    • 259 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gnojnik, nieopodal Brzeska. Dom do wykończenia... Na dużej działce! Budowę rozpoczęto w latach 90. Dach wykonany w 2009 r. (eternit). Dziennik budowy aktualny, kierownik może k...

  • Działka gospodarstwo Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 15
    Działka gospodarstwo Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 590 000 zł cena
    • 11 360 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka jak z Narnii Twoje miejsce na biznes i życie w bajce Ta działka to nie tylko ziemia to scena dla Twojej własnej opowieści, pełnej pasji, wolności i twórczych pomysłów! Wyob...

  • Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchows
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchows

    Czchów

    • 480 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż z pięknym widokiem na jezioro czchowskie. Przedmiotem oferty jest mieszkanie składające się z 3 pokoi + 1 małe pomieszczenie, kuchni, łazienki, korytarza...

  • Działka 31 ar z WZ– Tworkowa 149 tyś!

    Tworkowa

    • 149 000 zł cena
    • 3 114 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i przyrody, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Prezentujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 31 arów...

  • Rolno-budowlana 31 ar z WZ w miejscowości Tworkowa

    Tworkowa

    • 175 000 zł cena
    • 3 114 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolno-budowlana 31 ar – Tworkowa, gm. Czchów, powiat brzeski Piękne otoczenie – wydane warunki zabudowy – 175 000 zł (do negocjacji)Na sprzedaż atrakcyjna działka (jedna z...

  • Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 9
    Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 239 900 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż zalesiona działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Gosprzydowa. To idealna propozycja dla osób pragnących zbudować swój wymarzony dom w spokojnym i ur...

  • Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 14
    Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 85 000 zł cena
    • 1 464 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlane widokowe w Gosprzydowej , 1g od Krakowa Marzy ci się domek w pięknej zielonej, cichej okolicy z ładnym widokiem? Dom na zgłoszenie lub do całorocznego zamieszkania - ob...

  • Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 15
    Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 149 700 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o ucieczce na łono natury? Ta działka to miejsce, gdzie możesz... zrobić grilla, wypocząć a także zostać na ..noc i wcale nie chodzi o nocleg pod gołym niebem:)! Dlaczego?...

  • Działka rolna Piaski-Drużków gm. Czchów
    1 / 15
    Działka rolna Piaski-Drużków gm. Czchów

    Piaski-Drużków

    • 99 000 zł cena
    • 8 623 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-rekreacyjna w gminie Czchów Na sprzedaż oferujemy działkę rolno-rekreacyjną o powierzchni 8623 m2, położoną w malowniczej miejscowości Piaski-Drużków w gminie Czchów....

  • 1 / 3
    Działka, 5 700 m², Jurków

    Jurków

    • 23 100 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową, niezabudowaną położoną w Jurkowie, Gminie Czchów, powiecie brzeskim, województwie małopolskim, złożoną z dział...

  • Dom Rożnów

    Rożnów

    • 235 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Urocze Gospodarstwo w Rudzie Kameralnej Dom z Bali ze Źródlaną Wodą - Twój Azyl wśród Lasów i Jezior Miejsce, gdzie cisza staje się codziennośc...

  • Działka budowlana w Tymowej!
    1 / 9
    Działka budowlana w Tymowej!

    Tymowa

    • 375 000 zł cena
    • 3 350 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 33,50 ar położona w miejscowości Tymowa, gmina Czchów, powiat brzeski. Cena nieruchomości - 375 000 zł. Do nieruchomości prowad...

  • Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem

    Roztoka-Brzeziny

    • 297 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ DZIAŁKA NAD DUNAJCEM Roztoka-Brzeziny, gm. Gródek nad Dunajcem Wyjątkowa lokalizacja, bezpośredni dostęp do natury i bardzo dobre parametry techniczne to nieru...

  • Działka budowlana Tworkowa gm. Czchów
    1 / 15
    Działka budowlana Tworkowa gm. Czchów

    Tworkowa

    • 102 273 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tworkowa w gminie Czchów Chciałbym przedstawić 4 widokowe działki na południowym stoku, które możesz kupić, aby wybudować wymarzony dom. Działki objęte Warunkami zabudowy, gmina...

  • 14 km od Brzeska działki budowlane
    14 km od Brzeska działki budowlane

    Gnojnik

    • 23 300 zł cena
    • 465 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży, działki usytuowane na terenie gminy Gnojnik. Czchów w zasięgu 8 km. Brzesko 14 km. Tarnów 38 km, Kraków 69 km. Zgodnie z obowiązującym MPZP są to tereny...

  • Działka budowlana
    1 / 15
    Działka budowlana

    Czchów

    • 150 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferuję działkę budowlaną  położoną w mieście Czchów w powiecie brzeskim o powierzchni 32 ar. Działka usytuowana na wzniesieniu pod lasem, w kształcie trapezu, lekko...

  • Dom Rożnów  gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Dom Rożnów gm. Gródek nad Dunajcem

    Rożnów

    • 195 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, świeże powietrze i piękne krajobrazy z widokiem na rzekę. Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Rożnów, zaledwie 100...

  • DZIAŁKA 6100 m2 przy drodze Kraków - Krynica E75 k. A4
    1 / 3
    DZIAŁKA 6100 m2 przy drodze Kraków - Krynica E75 k. A4

    Gosprzydowa

    • 450 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ładną działkę położoną w miejscowości Gosprzydowa powiat brzeski, woj. małopolskie, położoną obok Drogi Krajowej 75 - trasa Kraków - Nowy Sącz - Krynica-Zdrój w pobliżu za...

  • Działka budowlana-Zagórze-Rożnów-Małopolska

    Rożnów

    • 185 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Zagórze koło Rożnowa, gm. Gródek nad Dunajcem- płaska działka w kształcie prostokąta.- pow. działki: 3001 m2.- teren objęty M...

  • Dom Roztoka-Brzeziny

    Roztoka-Brzeziny

    • 369 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy zlokalizowany w urokliwej miejscowości Roztoka-Brzeziny, w sąsiedztwie Gródek nad Dunajcem. To miejsce zachwyca pięknymi widokami, spokojem...