• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dębina
  • Ciekocino
  • Żarnowska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Roztoka-Brzeziny

(2)
  • Dom Roztoka-Brzeziny

    Roztoka-Brzeziny

    • 369 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy zlokalizowany w urokliwej miejscowości Roztoka-Brzeziny, w sąsiedztwie Gródek nad Dunajcem. To miejsce zachwyca pięknymi widokami, spokojem...

  • Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem

    Roztoka-Brzeziny

    • 297 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ DZIAŁKA NAD DUNAJCEM Roztoka-Brzeziny, gm. Gródek nad Dunajcem Wyjątkowa lokalizacja, bezpośredni dostęp do natury i bardzo dobre parametry techniczne to nieru...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Zamienię lub sprzedam mieszkanie

    Rożnów

    • 220 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Witam.. Zamienię mieszkanie spółdzielcze - własnościowe pow. 62 m2 z dużym balkonem + ,dwie piwnice przynależne , lub sprzedam.Mieszkanie składa się z salonu + dwie sypialnie , bal...

  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Rożnów

    • 165 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 0,57arow położoną w malowniczej dolinie Dunajca w sąsiedztwie lasów rzeki,w miejscowości Rożnów (Zagórze) działka z prądem gazem woda nr tel [tel] cena...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Rożnów

    • 59 400 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w Rożnowie-Gierowa,z bezpośrednim dostępem do drogi Witowice-Rożnów.Działka jest długa,ok 300m. Wszystkich wiadomości udzielę telefonicznie.

  • Działka rolna Piaski-Drużków gm. Czchów
    1 / 15
    Działka rolna Piaski-Drużków gm. Czchów

    Piaski-Drużków

    • 99 000 zł cena
    • 8 623 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-rekreacyjna w gminie Czchów Na sprzedaż oferujemy działkę rolno-rekreacyjną o powierzchni 8623 m2, położoną w malowniczej miejscowości Piaski-Drużków w gminie Czchów....

  • Dom Rożnów

    Rożnów

    • 235 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Urocze Gospodarstwo w Rudzie Kameralnej Dom z Bali ze Źródlaną Wodą - Twój Azyl wśród Lasów i Jezior Miejsce, gdzie cisza staje się codziennośc...

  • Dom z widokiem na góry – okolice Jeziora Rożnowskiego
    1 / 8
    Dom z widokiem na góry – okolice Jeziora Rożnowskiego

    Dzierżaniny

    • 520 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Dzierżaniny (gm. Zakliczyn, Małopolska) – w cichej i kameralnej okolicy w pobliżu Rożnowa oraz Gródka nad Dunajcem. To mi...

  • Dom Rożnów  gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Dom Rożnów gm. Gródek nad Dunajcem

    Rożnów

    • 195 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, świeże powietrze i piękne krajobrazy z widokiem na rzekę. Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Rożnów, zaledwie 100...

  • Działka budowlana-Zagórze-Rożnów-Małopolska

    Rożnów

    • 185 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Zagórze koło Rożnowa, gm. Gródek nad Dunajcem- płaska działka w kształcie prostokąta.- pow. działki: 3001 m2.- teren objęty M...