• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Działki budowlane 8a i 9.5a- Bratkowice

    Bratkowice

    • 106 340 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 2 działek do sprzedania z Warunkami Zabudowy w Bratkowicach, gmina Świlcza, pow. rzeszowski. Działki o powierzchni: 8.18a (wymiary: 17.5 x 45m) i powierzchni: 9.54a (wymiary...

  • Działka budowlana 8 ar+ 1,37 h rolna !!

    Dąbrówka Tuchowska

    • 199 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy do sprzedaży dużą działkę budowlano rolną na peryferiach Tuchowa o powierzchni 1, 47 ha, położona w miejscowości Dąbrówka Tuchowska.Budowlana 8 ar.Dojazd z drogi asfal...

  • Działka rekreacyjna 40a- Manasterz

    Manasterz

    • 45 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę rekreacyjną o powierzchni 40a w Manasterzu, gmina Jawornik Polski. Działka graniczy z rzeczką i niewielkim lasem. Dużo zieleni wokół działki, a teren malownicz...

  • Działka w Grywałdzie; 1,1003 ha; warunki zabudowy

    Grywałd

    • 849 000 zł cena
    • 11 003 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż – malownicza działka w sercu Pienin!Lokalizacja: woj. małopolskie, powiat nowotarski, gmina Krościenko nad Dunajcem Powierzchnia: 1,1003 ha (11 003 m²) Wymiary: ok. 50...

  • Działka 23a pod zabudowę- Wysoka koło Łańcuta

    Wysoka

    • 229 900 zł cena
    • 2 299 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ŁADNA DZIAŁKA 23a POD ZABUDOWĘ W MIEJSCOWOŚCI WYSOKA, BLISKO ŁAŃCUTA Z WARUNKAMI ZABUDOWY. Oferujemy płaską działkę budowlaną 23a o wymiarach 34m x 66m z Warunkami Zabudowy dla Z...

  • Działka rolno-budowlana 28a, Chmielnik

    Chmielnik

    • 126 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 28a POD REKREACJĘ LUB POD ZABUDOWĘ DLA ROLNIKA. Do sprzedania działka rolno-budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 28a w miejscowości Chmielnik, powiat rzeszowski...

  • Działka Nadma

    Nadma

    • 3 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę plac pod usługi o powierzchni 2000 m położony w miejscowości Nadma, Gm. Radzymin pod Warszawą. Dojazd do działki z drogi asfaltowej i 30 metrów drogą wewnętrzną utwardzona....

  • 1 / 4
    Działka budowlana Łosie 4577 m2 (gm. Radzymin)

    Łosie

    • 450 000 zł cena
    • 4 577 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuje na sprzedaż działkę budowlana w miejscowości Łosie (38 km od centrum Warszawy) Powierzchnia : 4577 m2 Cena: 450 000 PLN (oczywiście do negocjacji) Wymiary : 17 x 2...

  • Działka Budowlana (1600 m2) ul. Leśna MEDIA (Wisznia Mała)
    1 / 16
    Działka Budowlana (1600 m2) ul. Leśna MEDIA (Wisznia Mała)

    Wisznia Mała

    • 460 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - 1600 m² przy lesie, ul. Leśna, Wisznia Mała Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową, składającą się z dwóch działek o łącznej...

  • Budowlane Żabieniec gm. Parysów, przy granicy gm. Garwolin.
    1 / 7
    Budowlane Żabieniec gm. Parysów, przy granicy gm. Garwolin.

    Żabieniec

    • 106 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Budowlane – zabudowa jednorodzinna. Jest MPZP - Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Żabieniec g. Parysów, przy granicy z g. Garwolin i g. Pilawa Droga asfalto...

  • Sprzedam działkę BUDOWLANĄ położoną u PODNÓŻA GÓRY ŚW.ANNY
    1 / 12
    Sprzedam działkę BUDOWLANĄ położoną u PODNÓŻA GÓRY ŚW.ANNY

    Góra Świętej Anny

    • 360 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedania bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntowa położona u podnóża Parku Krajobrazowego ,,Góra Świętej Anny'' , ( województwo OPOLSKIE ) . Ta niezabudowana...

  • Działka inwestycyjna Dębno Polskie gm. Rawicz,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Dębno Polskie gm. Rawicz,

    Dębno Polskie

    • 270 000 zł cena
    • 1 712 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję do sprzedaży atrakcyjna, duża działka budowlana w Dębnie Polskim (Gmina Rawicz) o powierzchni 1712 m2. Niewątpliwym atutem działki jest lokalizacja - w zacisznej części...

  • Ostatnie działki budowlane w Mniszku!

    Mniszek

    • 45 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena 45 000 PLN dotyczy działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 1096/37, powierzchnia 950 m2. Mniszek malownicza wieś w Polsce położona w gminie Wolanów w powiecie radomskim. Dział...

  • Radomsko - Łódzka Strefa Ekonomiczna
    1 / 3
    Radomsko - Łódzka Strefa Ekonomiczna

    Radomsko

    • 39 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Posiadam działki : przemysłowe , budowlane . rekreacyjne , rolno- leśne oraz rolne z możliwością zabudowy . Posiadam tereny bezpośrednio przy Łódzkiej Strefie Ekonomicznej miasta...

  • Działki budowlane w Święte
    Działki budowlane w Święte

    Święte

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W okolicach Środy Śląskiej w odległości 6 km w Święte zlokalizowane są 4 działki budowlane na terenie zabudowy mieszkaniowe jednorodzinne wyłącznie w układzie wolnostojącym, zabudo...

  • Działka Małastów

    Małastów

    • 209 900 zł cena
    • 5 951 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Jeśli jesteś fanem zimowych sportów, a jednocześnie myślisz o własnym biznesie w przepięknym widokowo miejscu, mamy coś idealnego dla Ciebie! Prezentujemy Państwu dużą i piękną dz...

  • Działki w Wężerowie 26km od Krakowa - www.wachowicz.nieruchomosci...

    Wężerów

    • 299 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane, położone w Wężerowie w gminie Słomniki, przy trasie E77, 26km od Krakowa. Działki mają numery geodezyjne i powierzchnie: Działka 7...

Wężerów

    • 299 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Liksajny

    Liksajny

    • 87 500 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Liksajny, gmina Miłomłyn, powiat Ostróda. Ogrodzona, z bramą wjazdową o szerokości 6 metrów, działka z przeznaczeniem na rekreację lub dp zamieszkania na stałe. Wymiary działki: o...

  • Działka Zuzinów

    Zuzinów

    • 89 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najbliższe jezioro w promieniu 3 minut. Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności? Każdy krok, który przybliża nas d...