• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • 1 / 3
    Działka Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 39 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DEFINITO Nieruchomości i Geodezja ma przyjemność zaprezentować działkę rolną nr 1089 o powierzchni 1520 mkw, położoną w Zabierzowie Bocheńskim, gm. Niepołomice. Działka przezna...

  • Działka Kczewo ul.

    Kczewo

    • 240 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone w gm. Przodkowo  w miejscowości Kczewo.Na sprzedaż 2 działki na KASZUBACH LOKALIZACJA Kczewo - to malownicza kaszubska wieś położona w województwie pomor...

  • Działka Lubań ul. Polna

    Lubań » ul. Polna

    • 179 000 zł cena
    • 3 224 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    DZIAŁKA z MPZP  - do zabudowy zagrodowej  położona w gm. Nowa Karczma w miejscowości Lubań w pięknym miejscu do życia poza miastem.Na sprzedaż działka  objęta MPZP z  przeznaczenie...

  • Słupca Działka na sprzedaż

    Słupca

    • 250 000 zł cena
    • 4 853 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka rolna 4853 m2 (0,485 ha) | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Słupca Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] Okazj...

  • Działka Leśniewo ul. Mechowska

    Leśniewo » ul. Mechowska

    • 250 000 zł cena
    • 25 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Leśniewo ul. Mechowska - tuż przy lesie (odległość ok. 560 m od głównej ul. Puckiej ok. 400 m od szkoły podstawowej, ok. 2 km do Mechowa, ok. 10 km do Pucka, ok. 13 km do Wejherowa...

  • Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt
    1 / 7
    Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt

    Jachranka

    • 260 000 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną wraz z projektem budowlanym oraz pozwoleniem na budowę, blaszak podłączeniem i RB już na działce oraz wszystkie niezbędne przyłącza jak prąd i woda. Wszy...

  • Gmina Ślesin – Działka Budowlana

    Ślesin

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Kraków Krowodrza, Olszanica ul. Zakamycze

    Kraków » Krowodrza » ul. Zakamycze

    • 3 450 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIDOKOWA 14 AR zlokalizowana w okolicy ul. Zakamycze. Obowiązuje Plan Zagospodarowania Przestrzennego zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza , wskaźnik wysokość zabud...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Krowodrza, Olszanica ul. Wyżgi

    Kraków » Krowodrza » ul. Wyżgi

    • 7 500 000 zł cena
    • 2 606 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIDOKOWA PONAD 25 AR, OLSZANICA OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO ZABUDOWA JEDNORPODZINNA WOLNOSTOJĄCA , BLIŹNIACZA. INTENSYWNOŚĆ ZABUDOWY 0,1 - 0,4. WYSOK...

  • Działka siedliskowa budowlano-rolna 3100 m2
    1 / 5
    Działka siedliskowa budowlano-rolna 3100 m2

    Bobrówka

    • 35 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzień dobry. Jest do kupna 2 piękne działki w zabudowie siedliskowej. Szerokość jednej około 27 m Druga około 20 m Działka większa ma dostęp do drogi wiejskiej , wodociągu i pr...

  • Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,

    Krajewice

    • 450 000 zł cena
    • 2 068 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w cichej i spokojnej okolicy w Krajewicach k/ Gostynia.  Jest to doskonała inwestycja pod zabudowę bliźniaczą lub dom w...

  • Działka Słojki

    Słojki

    • 250 000 zł cena
    • 8 940 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Atrakcyjna działka w kształcie prostokąta o powierzchni 8940 m zabudowana stodoło-oborą o powierzchni ok. 340 m, w dobrym stanie technicznym, idealna jako powierzchnia garażowo-m...

  • Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 153 450 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Strzyżów, działka budowlana 15,5 ara w bardzo ładnym miejscu z widokiem na dolinę Wisłoka, z bardzo dobrym dojazdem; media na działce lub w granicy działki. Cena: 9900 zł za 1...

  • ROD Wytchnienie

    Wrocław

    • 35 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD Wytchnienie: - 315 M2 - woda ( abisynka) - murowana altana - drewniana wiata z meblami z palet Nasadzenia: - kwiaty: irysy, tulipany, róże, rododendrony, azalie,...

  • Sprzedam działkę inwestycyjna, budowlana Czerwińsk nad Wisłą
    Sprzedam działkę inwestycyjna, budowlana Czerwińsk nad Wisłą

    Czerwińsk nad Wisłą

    • 370 500 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą blisko trasy Warszawa Płock. Działka jest w dobrym położeniu niedaleko Wisły z przeznaczeniem na zabudowę, inwestycje,...

  • Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielo...

    Cieśle

    • 2 990 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Na sprzedaż działka budowlana Łopuchowo k. Murowanej Gośliny (gmi...

    Murowana Goślina

    • 399 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Łopuchowo k. Murowanej Gośliny (gmina Murowana Goślina). Gotowa do rozpoczęcia inwestycji jedno mieszkaniowej! NOWE formy REKLAMY - wyprzedzamy STA...

  • 1 / 3
    ul.Łużycka - działka pod osiedle domków

    Kraków » ul. Łużycka

    • 4 243 900 zł cena
    • 2 738 m2 powierzchnia
    • 1 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 27,38 ara zlokalizowana przy ul. Łużyckiej. Działka w drugiej linii zabudowy, w otoczeniu nowe domy jednorodzinne Działki o numerach 94/70, 94/71...

  • Działka Bogaczewo

    Bogaczewo

    • 100 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy działkę w miejscowości Bogaczewo o powierzchni 400 m2. Jest to działka rekreacyjna, budowlana, możliwość przyłącza wody i prądu. W okolicy znajdziemy piękne...

  • Działka Wola Ręczajska

    Wola Ręczajska

    • 217 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 położona w Woli Ręczajskiej w Gminie Poświętne w powiecie Wołomińskim. W pobliżu zabudowa jednorodzinna i siedliskowa, okolica spokojna du...