• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 253)
  • Piękna działka nad j. Białym - 300 m!
    1 / 11
    Piękna działka nad j. Białym - 300 m!

    Białe

    • 150 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tel. [tel], [tel]. Do sprzedaży piękna działka budowlana o pow. 1402 m/2. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę całoroczną i rekre...

  • Działka Czapielsk ul. Pelargonii

    Czapielsk » ul. Pelargonii

    • 629 000 zł cena
    • 3 026 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Czapielsk to wieś kaszubska położona w powiecie gdańskim, w gminie Kolbudy, w obrębie "Przywidzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu", na turystycznym szlaku Wzgórz Szy...

  • 1 / 4
    Działka Sarnów

    Sarnów

    • 215 000 zł cena
    • 2 330 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sarnów gmina Psary, działka objęta miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami. Powierzchnia działki 2330m2 Wymiary: 30,05 m od wjazdu...

  • Sprzedam dzialke inwestycyjna nad morzem
    Sprzedam dzialke inwestycyjna nad morzem

    Tupadły

    • 900 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 1 066 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Witam Panstwa. Oferuje na sprzedaz dzialke inwestycyjna o powierzchni 845m2 polozona w nadmorskiej miejscowosci Tupadly graniczaca z Jastrzebia Gora w odleglosci ok. 1000 metrow od...

  • Działka przemysłowa Bełchów gm. Nieborów
    Działka przemysłowa Bełchów gm. Nieborów

    Bełchów

    • 2 700 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedania działka pozwalająca zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na każdy rodzaj produkcji. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza...

  • Działka rolna Lindów gm. Mszczonów
    Działka rolna Lindów gm. Mszczonów

    Lindów

    • 200 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna bez miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. 0,723 hektara przeliczeniowego. Do opodatkowania 0,3375 Ha. Kwota podatku 53 zł. Ziemia czwartej klasy uprawi...

  • Działka budowlana Skierniewice Mokra Lewa
    Działka budowlana Skierniewice Mokra Lewa

    Skierniewice

    • 178 750 zł cena
    • 3 575 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przewidującym min. budowę domu jednorodzinnego. W drodze prąd i sieć wodna. działka o wymiarach 23x...

  • Działka rolna Skierniewice Balcerów
    Działka rolna Skierniewice Balcerów

    Skierniewice

    • 120 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość za budowy tylko na powiększenie gospodarstwa, czyli dla każdego kto posiada lub dzierżawi ponad hektar...

  • Działka przemysłowa Bełchów gm. Nieborów
    Działka przemysłowa Bełchów gm. Nieborów

    Bełchów

    • 2 916 000 zł cena
    • 16 200 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• sprzedam działkę Przyłęk k.Mielca
    1 / 2
    sprzedam działkę Przyłęk k.Mielca

    Przyłęk

    • 510 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,84 ha (szerokość 30 m) położoną w atrakcyjnym miejscu w Przyłęku. Działka usytuowana jest na górce z pięknym widokiem na lasy. Nieruchomość...

  • 1 / 4
    Opole Lubelskie - 1,24 ha - malownicza okolica

    Opole Lubelskie » ul. Zagrody

    • 310 000 zł cena
    • 12 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.Opole Lubelskie.Lokalizacja:Działka położona jest:- 1km od centrum Opola Lubelskiego- sąsiednie działki zabudowane są niską zabudową...

  • Działka Bystrzyca Górna

    Bystrzyca Górna

    • 133 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 0,19 ha malowniczo położona w Bystrzycy Górnej. Działka w kształcie prostokąta. Działka jest delikatnie nachylona, dojazd drogą utwardzoną. Dojazd do...

  • Działka Milówka

    Milówka

    • 120 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Jeśli marzysz o domku w lesie to mogę spełnić Twoje marzenie. Na sprzedaż działka w otoczeniu drzew dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą. Lokalizacja: Milówka, gm. Wojnic...

  • Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 1395m2
    1 / 3
    Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 1395m2

    Facimiech

    • 150 000 zł cena
    • 1 395 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka budowlana pow. 1395 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok. 10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do prostokąt...

  • Działka budowlana / inwestycyjna Kraków ul. Działowskiego 41
    1 / 3
    Działka budowlana / inwestycyjna Kraków ul. Działowskiego 41

    Kraków

    • 1 044 900 zł cena
    • 2 322 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana w Krakowie z dużym potencjałem inwestycyjnym. Pod działalność gospodarczą, zabudowę mieszkaniową bliźniaczą lub szeregową . Adres: ul. Działowskiego 4...

  • Działka Bojanice ul. Bojanice

    Bojanice

    • 151 900 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Bojanicach! Działka prostokątna, teren płaski. Media : prąd przy działce, woda w drodze. Dojazd do działki drogą gminną. Działka położo...

  • Działki rolne, Werbkowice
    1 / 16
    Działki rolne, Werbkowice

    Zamość

    • 65 000 zł cena
    • 9 650 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WSZYSTKIE nasze oferty są 0% dla Nabywcy! działki rolne w miejscowości gminnej przy ul. Mikołaja Reja i 3 Maja Werbkowice, działki nr: 1076/4; 1046, i 1042/3 Lokalizacja Miejscow...

  • Działka budowlana Rumia, Różana
    Działka budowlana Rumia, Różana

    Rumia

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 930 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na zasadzie wyłączności, 2 działki pod zabudowę siedliskową. Sprzedaż tylko razem, lub zamiana na mieszkanie w Rumi 2,3 pokojowe na parterze z garażem( hala garażowa) i dopł...

  • Działka 1273 m² pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usług...

    Włocławek

    • 950 000 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 747 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną działkę objętą MPZP, o powierzchni 1273 m2, zlokalizowaną w sercu miasta, co czyni ją idealną propozycją dla osób plan...

  • 1 / 3
    Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 399 000 zł cena
    • 4 205 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Góra Siewierska z widokiem na okolicę. Działka o powierzchni łącznej 4205m2, z czego działka o powierzchni 1587m2 ma wymiary 88x18,...