• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tęgoborze
  • Drawno +20 km
  • Sarzyna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warchlino

(1)
  • Działki nad jeziorem Warchlino - 20 min. od p.Szczecina
    1 / 7
    Działki nad jeziorem Warchlino - 20 min. od p.Szczecina

    Warchlino

    • 135 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki nad jeziorem, powierzchnia 1091, -1080 m2 działka z fundamentem i wz - 135złm/2. Woda w odległości 36m, lub studnia głębinowa, prąd. Pozostałe działki o pow. od ponad...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana, tylko 125 PLN/mkw.

    Grzędzice

    • 215 000 zł cena
    • 1 719 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowaną działkę w Grzędzicach.Działka o powierzchni 1 719 mkw. posiada drogę dojazdową z dwóch stron, co stwarza duży potencjał projektowy dla...

  • Działki z pozwoleniem na budowę 3 bliźniaków

    Grzędzice

    • 350 352 zł cena
    • 3 244 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż 3 działki z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaków (6 połówek)!Działki mają regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie...

  • Działka z pozwoleniem na budowę bliźniaka

    Grzędzice

    • 116 532 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaka!Działka ma regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie domu w zabudowie...

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Maszewo

    • 260 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grzędzice

    • 1 250 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • Działka Grzędzice sprzedam
    Działka Grzędzice sprzedam

    Grzędzice

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRZĘDZICE- Ofertą sprzedaży jest działka położona 5 km od Stargardu i 35 km od Szczecina. Dobra komunikacja autobusowa, kolejowa, sklepy, szkoła, boisko, przedszkole, plac zabaw....

  • Mieszkanie 3 pokojowe na parterze
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe na parterze

    Maszewo

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w Maszewie! Lokalizacja: Maszewo, ul. Sportowa Powierzchnia: 47,26 m² Liczba pokoi: 3 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkow...

  • Cisewo gm Kobylanka
    Cisewo gm Kobylanka

    Cisewo

    • 593 000 zł cena
    • 3 230 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę domu parterowego wolnostojącego o powierzchni 100m2 i projektem, zlokalizowana przy bocznej drodze wkrótce modernizowanej. Skrzynka energetyczna prz...

  • Działka budowlana Grzędzice gm. Stargard, Jeziorna
    1 / 9
    Działka budowlana Grzędzice gm. Stargard, Jeziorna

    Grzędzice

    • 950 000 zł cena
    • 3 905 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 3905 m² w Starych Grzędzicach! ul. Jeziorna 1 , naprzeciwko stawu. Działki budowlane z WZ wydanymi z 2014 roku - Wjazd z 2 ulic - Możliwość podziału! N...

  • Działka Żarowo okolice Stargardu
    Działka Żarowo okolice Stargardu

    Żarowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ładnie położoną działkę budowlaną, prąd, woda w drodze gminnej, wydane warunki zabudowy. Dojazd drogą asfaltową w małym odcinku drogą utwardzoną gminną. Do Stargardu zaled...

  • Działka
    Działka

    Grzędzice

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRZĘDZICE- Ofertą sprzedaży jest pięknie usytuowana działka pod zabudowę mieszkaniową o pow. 1000 m2, położona 5 km od Stargardu i 30 km od Szczecina. Dobra komunikacja autobusowa,...

  • Klimatyczny i komfortowy dom w Maszewie 689 tys.!
    1 / 16
    Klimatyczny i komfortowy dom w Maszewie 689 tys.!

    Maszewo

    • 689 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest nowy, komfortowy i klimatyczny dom w zabudowie szeregowej ( oddany w 2022 r.) o powierzchni użytkowej ok. 101 m2. Parter domu to: duży pokój dzienny ( 36,12...

  • Dom Przemocze gm. Maszewo
    1 / 11
    Dom Przemocze gm. Maszewo

    Przemocze

    • 699 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu w malowniczej miejscowości w zachodniopomorskim Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej i urokliwej miejscowości, oddalonej:...

  • Duża działka w Przemoczu.

    Przemocze

    • 135 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie przestrzeni i spokoju. Ta działka w Przemoczu to właśnie jedno z nich. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1960 m², poło...

  • Twój własny dom w cenie mieszkania .
    1 / 6
    Twój własny dom w cenie mieszkania .

    Żarowo

    • 615 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój własny dom w cenie mieszkania – cisza, spokój i komfort w Żarowie! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od zgiełku miasta, a jednocześnie zainwestujesz w coś swojego?...