• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Marynin

(11)
  • Piękna | mega cena | MPZP 30% | Sucha | zieleń LUX

    Marynin

    • 460 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna zadrzewiona działka /sosny i brzozy/ w dobrej cenie usytuowana przy drodze wewnętrznej, przy której są tylko cztery działki. Teren bardzo suchy, wokół dużo zieleni - bard...

  • 1 / 4
    piękna działka w lesie

    Marynin

    • 2 020 000 zł cena
    • 6 263 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo cicha i ciekawa okolica. Działka zadrzewiona, zalesiona wg. planu miejscowego budowlana ! symbol w planie M/LS - można w 30% procentach zabudować działkę,wysokość zabudowy...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana podzielona na 3 działki pod zabudowę rezydencjonalną, w otoczeniu lasu – idealna inwestycja Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3...

  • Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 640 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Marynin - w gminie Grodzisk Mazowiecki. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu szkoły, przystanki autobusowe...

  • Piękna | mega cena | MPZP 30% | Sucha | zieleń LUX

    Marynin

    • 460 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - MaryninLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Marynin. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany, por...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Lokal użytkowy Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Lokal użytkowy Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 3 000 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Działka o pow.4515 m2. (kostka Bauma) miejsca parkingowe. Teren owietlony,ogrodzony,ogrodzenie metalowe. Budynek magazynowo- biurowy jest obiektem wolno stojacym wykonanym z konstr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - SiestrzeńLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Siestrzeń. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany,...

  • 1 / 4
    piękna działka w lesie

    Marynin

    • 2 020 000 zł cena
    • 6 263 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Marynin

    • 1 700 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 13 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 2 800 000 zł cena
    • 22 393 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice piękna działka, w doskonałej lokalizacji, o powierzchni 22393 m2 - na sprzedaż. Działka o powierzchni 22.393 m2 z naturalnym stawem /ok.9000m2/. Dojazd do nieru...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 950 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 1 090 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Książenice

    • 1 295 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 2 350 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Książenice

    • 1 490 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 2 200 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 7
    Działka w otulinie lasu

    Książenice

    • 629 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.425m2 zlokalizowana w Książenicach. Kształt  prostokąta o wymiarach 47,6 x 29,94, dojazd drogą gminną utwardzoną, media - prąd na działce, wodoci...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 7
    Działka w otulinie lasu

    Książenice

    • 629 000 zł cena
    • 1 449 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.449m2 zlokalizowana w Książenicach. Kształt  prostokąta o wymiarach 47,6 x 30,50, dojazd drogą gminną utwardzoną, media - prąd na działce, wodoci...

  • Super z MPZP! drzewa! Media, cisza spokój ulica gm

    Terenia

    • 566 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową-zagrodową. Wjazd na działkę od strony północnej od boku o szerokości 4...

  • urokliwa działka przy lesie dom 2 -lokalowy

    Terenia

    • 520 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA W TERENI – UL. GRANICZNA Działka usytuowana w trzeciej linii zabudowy, przy drodze wewnętrznej. Media: - Skrzynka elektryczna przy działce - Gaz w ulicy przy działce N...

  • Działka z pozwoleniem na budowę domu-Terenia

    Terenia » ul. Graniczna

    • 495 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1500 M² Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ NOWOCZESNEGO DOMU  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² z gotowym pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu...

  • Działka wśród nowej zabudowy dobra lokalizacja!

    Książenice

    • 490 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Książenicach – doskonała lokalizacja, Miejscowy Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoNa sprzedaż kształtna działka budowlana położona w miejscowości Książenice...

  • Wyjątkowa działka w Owczarni

    Książenice

    • 790 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana na granicy Owczarni i Książenic Oferuję pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m2, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 466 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 789 000 zł cena
    • 3 157 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice piękna działka budowlano-rolna - na sprzedaż . Działka o powierzchni 3157 m2 i wymiarach : 40x119x30x92. Położona blisko lasu. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorod...

  • Super z MPZP! drzewa! Media, cisza spokój ulica gm

    Terenia

    • 566 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Książenice

    • 415 400 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w budynku jednorodzinnym położonym w miejscowości Książenice, gmina Grodzisk Mazowiecki, wśród zabudowy jednorodzinnej i sąsiedztwie lasu, Syndyk oferuje...

  • Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 390 000 zł cena
    • 2 307 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Łąkowa działka budowlana o powierzchni 2307m2 i wymiarach 26x80m2 z dwoma dojazdami drogami nieutwardzonymi. Siła w drodze przy działce. Polecam! Numer oferty: 450/DZ/2010

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 1 330 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice dwie piękne działki budowlano-leśne każda o powierzchni 3800m2 - na sprzedaż. Działka budowlano - leśna o powierzchni 3800m2 i wymiarach 69x55. Położona w piękn...

  • Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 623 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Książenice, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z nową zabudową jednorodzinną w bezpośrednim sąsiedztwie. Dział...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 951 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w zielonej części Książenic - idealna pod rezydencję. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni blisko 5 000 m², położona w spokojnej i zielonej części Książ...

  • Działka z pozwoleniem na budowę

    Książenice

    • 255 000 zł cena
    • 1 575 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do Sprzedania działka z pozwoleniem na budowę - dwa pokoje na parterze , dwa pokoje na poddaszu .Usytuowana przy drodze wewnętrznej z prawem przejazdu i przeprowadzenia mediów. Dl...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 466 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 499 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka z pozwoleniem na budowę

    Książenice

    • 255 000 zł cena
    • 1 575 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Super z MPZP! drzewa! Media, cisza spokój ulica gm

    Terenia

    • 566 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Wolnostojący na dz.1500m2 Las Młochowski/Media

    Terenia

    • 1 950 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 6 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 321 m² (powierzchnia użytkowa 171 m²), wybudowany według projektu PORTO / Dompasja.Nieruchomość położona jest na du...

  • Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 450 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Książenicach w wyjątkowo kameralnej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność oraz bliskość natury. Nieruchom...

  • Działka leśna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka leśna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 999 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Położona w Książenicach w sąsiedztwie ośrodka treningowego Legii nieruchomość budowlana. Działka leśno - budowlana o pow. po 4000 m 2 z obowiązującym MPZP dla strefy M/Ls co pozw...