• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Marynin

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Marynin

    • 1 700 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 13 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom 156 m2 działka 1400 m2 w Żabiej Woli Grodzisk.

    Żabia Wola

    • 890 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący parterowy o pow. 156 m2 na działce 1400 m2 w cichej i spokojnej okolicy Żabiej Woli pow. grodziski Dom:-powierzchnia 156 m kw.-parterowy-na działce w kształcie tra...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Opypy

    • 1 689 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 10 557 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Żabia Wola

    • 1 190 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Radonie

    • 2 650 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 13 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Rozalin

    • 959 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 5 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Rozalin

    • 1 899 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 9 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żabia Wola

    • 1 595 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Opypy

    • 1 689 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 950 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Radonie

    • 3 250 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 13 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 1 090 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Książenice

    • 1 295 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Opypy

    • 1 199 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 5 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Żabia Wola

    • 1 190 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 2 350 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Książenice

    • 1 490 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Wycinki Osowskie

    • 1 200 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 6
    Dom bliźniak

    Żabia Wola

    • 859 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 2 200 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Rozalin

    • 1 559 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 9 171 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Żabia Wola

    • 1 199 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 4 525 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wycinki Osowskie

    • 1 700 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żabia Wola
    1 / 15
    Dom Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 684 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148...

  • Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Książenice

    • 415 400 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w budynku jednorodzinnym położonym w miejscowości Książenice, gmina Grodzisk Mazowiecki, wśród zabudowy jednorodzinnej i sąsiedztwie lasu, Syndyk oferuje...

  • Dom Żabia Wola
    1 / 9
    Dom Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 2 300 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 4 714 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa luksusowe domy z cegły z 2009 r. o powierzchniach 292 m2 i 196 m2, w sumie składające się z 11 pokoi, położone w pięknym i zadbanym ogrodzie o powierzchni 4600m2 z brukowanymi...

  • Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Nowy Etap | lato 2026 | najwyższa jakość | 5pokoi

    Musuły » ul. Ku Słońcu

    • 999 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesny dom (bliźniak) w otulinie lasu | Musuły k. Grodziska Mazowieckiego 128 m² + poddasze 40 m² | działka 500 m² | bez PCC |...

  • Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Wolnostojący na dz.1500m2 Las Młochowski/Media

    Terenia

    • 1 950 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 6 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 321 m² (powierzchnia użytkowa 171 m²), wybudowany według projektu PORTO / Dompasja.Nieruchomość położona jest na du...

  • Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 450 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Książenicach w wyjątkowo kameralnej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność oraz bliskość natury. Nieruchom...