• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jastrzębnik

(2)
  • Działka w malowniczej okolicy
    1 / 7
    Działka w malowniczej okolicy

    Jastrzębnik

    • 325 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w miejscowości Jastrzębnik gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 30,8 x 42,21, dojazd drogą gminną asfaltową i kawałek utwar...

  • Działka Jastrzębnik gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka Jastrzębnik gm. Żabia Wola

    Jastrzębnik

    • 1 999 000 zł cena
    • 36 730 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jastrzębnik piękna działka rolno-budowlana o powierzchni 36730 m2 w nieregularnym kształcie - na sprzedaż. Bardzo atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 36.730m2....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kaleń-Towarzystwo gm. Żabia Wola
    1 / 7
    Działka Kaleń-Towarzystwo gm. Żabia Wola

    Kaleń-Towarzystwo

    • 1 708 000 zł cena
    • 41 500 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kaleń Towarzystwo działka rolna zabudowa w doskonałej lokalizacji - na sprzedaż. Atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Kaleń Towarzystwo ok.4 km od centrum gminy...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Rozalin

    • 959 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 5 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Rozalin

    • 1 899 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 9 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka usługowa Nowa Bukówka gm. Żabia Wola
    1 / 3
    Działka usługowa Nowa Bukówka gm. Żabia Wola

    Nowa Bukówka

    • 1 400 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka przemysłowo-usługowa usytuowana w miejscowości Bukówka Nowa, gmina Żabia Wola, ok 30 km. od Warszawy. Działka przylega bezpośrednio do trasy katowickiej z dojazdem z drogi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Marynin

    • 1 700 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 13 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Rozalin

    • 1 559 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 9 171 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Kaleń-Towarzystwo gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Kaleń-Towarzystwo gm. Żabia Wola

    Kaleń-Towarzystwo

    • 600 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kaleń Towarzystwo na sprzedaż duża działka usługowo - budowlana 2,5 ha z możliwością wydzielenia mniejszej działki pod usługi lub budownictwo mieszkaniowe. Działka położona...

  • 1 / 4
    piękna działka w lesie

    Marynin

    • 2 020 000 zł cena
    • 6 263 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo cicha i ciekawa okolica. Działka zadrzewiona, zalesiona wg. planu miejscowego budowlana ! symbol w planie M/LS - można w 30% procentach zabudować działkę,wysokość zabudowy...

  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - SiestrzeńLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Siestrzeń. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany,...

  • Działka rekreacyjna z prawem zabudowy
    1 / 7
    Działka rekreacyjna z prawem zabudowy

    Musuły

    • 633 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 396 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjna z prawem zabudowy o powierzchni 1601m2 zlokalizowana w miejscowości Musuły k/Grodziska Mazowieckiego. Kształt prostokąta o wymiarach 50 x 32,02, dojazd asfalt...

  • Działka budowlana Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka budowlana Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola

    Huta Żabiowolska

    • 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Huta Żabiowolska działki budowlane 1000 m2 /lub więcej/ - na sprzedaż. Działka budowlana o minimalnej powierzchni 1000m2. Położona w Hucie Żabiowolskiej blisko zjazdu na tras...

  • Działka budowlana Musuły gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Musuły gm. Żabia Wola

    Musuły

    • 599 000 zł cena
    • 1 973 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Musuły piękna działka budowlana na granicy z lasem na sprzedaż. Działka o powierzchni 1973 m2 szerokość działki od frontu 96 m. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną,...

  • 1 / 2
    Okolice Grodziska Maz 1600m2 od mkwadrat.eu

    Musuły

    • 545 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna na terenach zalesionych o powierzchni 1601m2 zlokalizowana w miejscowości Musuły k/Grodziska Mazowieckiego.Kształt prostokąta o wymiarach 50 x 32,02. Media - pr...

  • Działka przemysłowa Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka przemysłowa Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola

    Huta Żabiowolska

    • 2 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Huta Żabiowolska działka przemysłowa 5000 m2 /lub więcej/ - na sprzedaż. Działka przemysłowa o minimalnej powierzchni 5000m2. Położona w Hucie Żabiowolskiej blisko zjazdu na...

  • Lokal użytkowy Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Lokal użytkowy Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 3 000 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Działka o pow.4515 m2. (kostka Bauma) miejsca parkingowe. Teren owietlony,ogrodzony,ogrodzenie metalowe. Budynek magazynowo- biurowy jest obiektem wolno stojacym wykonanym z konstr...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana podzielona na 3 działki pod zabudowę rezydencjonalną, w otoczeniu lasu – idealna inwestycja Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3...

  • Działka 2000m 2 Musuły Okazja !!

    Musuły

    • 300 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2000m2 w miejscowości Musuły.Wymiary działki; 34x60Media; prąd przy działce, woda, gaz do dociągnięcia z ulicy około 170mDroga prywatna, do ceny należy doliczyć 20-30 tyś n...

  • Śliczna działka w leśnej okolicy

    Rozalin

    • 532 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w spokojnej, otoczonej drzewami okolicy. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania 2MN.Teren dla osób ceniących kontakt z przyrodą przy zachowaniu sprawnej k...

  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - MaryninLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Marynin. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany, por...

  • Piękna | mega cena | MPZP 30% | Sucha | zieleń LUX

    Marynin

    • 460 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna zadrzewiona działka /sosny i brzozy/ w dobrej cenie usytuowana przy drodze wewnętrznej, przy której są tylko cztery działki. Teren bardzo suchy, wokół dużo zieleni - bard...

  • Kwadratowa Działka 3000m2 ze Stanem 0 i Projektem

    Kaleń-Towarzystwo » ul. Śliwkowa

    • 469 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kwadratowa Działka 3000 m² o wym. 52x58m z pozwoleniem na budowę i projektem domu – Kaleń Towarzystwo, gm. Żabia Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m² położona...

  • Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska

    Rozalin

    • 4 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia magazyn o powierzchni 200 m2, zlokalizowany przy ul. Młochowskiej w Rozalinie, gm. Nadarzyn. Dobry dojazd do trasy S8. Doskonała propozycja na prowadzenie działa...

  • Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 640 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Marynin - w gminie Grodzisk Mazowiecki. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu szkoły, przystanki autobusowe...

  • Działka z mediami Rozalin gmina Nadarzyn

    Rozalin

    • 505 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka w kształcie prostokąta o wymiarach 39 x 26 z wjazdem od ulicy od boku 39 m .Wjazd od strony północnej.Okolica bardzo spokojna, tylko nowe domy, liczne te...

  • Nowy Etap | lato 2026 | najwyższa jakość | 5pokoi

    Musuły » ul. Ku Słońcu

    • 999 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesny dom (bliźniak) w otulinie lasu | Musuły k. Grodziska Mazowieckiego 128 m² + poddasze 40 m² | działka 500 m² | bez PCC |...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka przemysłowa przy S8

    Nowa Bukówka

    • 2 508 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przemysłowy objęty MPZP. Możliwość zabudowy 50%, powierzchna biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 15m.Media miejskie: woda, prąd.Wygodny dojazd dla TIR, blisko do zjazdu...

  • 1 / 4
    piękna działka w lesie

    Marynin

    • 2 020 000 zł cena
    • 6 263 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka przemysłowa przy S8

    Nowa Bukówka

    • 2 982 000 zł cena
    • 14 200 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Piękna | mega cena | MPZP 30% | Sucha | zieleń LUX

    Marynin

    • 460 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana