działka na sprzedaż
7 lut 2025

piękna działka w lesie

woj. Mazowieckie pow. grodziski gm. grodziski
Dodane 1 rok temu, Piątek, 7 luty 2025 02:20
2 020 000 zł 6 263 m2
2 020 000 zł 6 263 m2 323 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 6 263 m2
Cena za metr 323 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36989765

Opis

Bardzo cicha i ciekawa okolica.
Działka zadrzewiona, zalesiona wg. planu miejscowego budowlana !
symbol w planie M/LS - można w 30% procentach zabudować działkę,
wysokość zabudowy 10m.
Działka dla osób ceniących sobie spokój i ciszę.
Bardzo blisko do Książenic -nowe znane osiedle domów jednorodzinnych z nową szkołą, przedszkolem.
Doskonały dojazd do trasy katowickiej ok. 3km.
Jest stałe połączenie linią podmiejską autobusową z Grodziskiem Mazowieckim gdzie jest PKP i WKD.
Bardzo ciekawa oferta-zapraszam do zapoznania się.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2026-01-12
  • ID ogłoszenia: K36989765
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Marynin, cena: od 1 717 000 do 2 323 000 zł, powierzchnia: od 5324 do 7203 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 881 ogłoszeń

M Kwadrat Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość