działka na sprzedaż
12 mar 2025

Działka z WZ w Wólce Gonciarskiej gm. Kazanów.

woj. Mazowieckie pow. zwoleński gm. zwoleński
Dodane 1 rok temu, środa, 12 marzec 2025 17:30
85 000 zł 1 428 m2
85 000 zł 1 428 m2 60 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 428 m2
Cena za metr 60 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37045021

Opis

Działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz mediami (woda miejska na działce i prąd w drodze) o pow. 1428 m2 umiejscowiona w szeregu innych działek pod zabudowę w malowniczej części Wólki Gonciarskiej gm. Kazanów pow. zwoleński woj. mazowieckie ok. 15 km od Radomia.

Działka
-powierzchnia 1428 m2
-kształt prostokąta
-płaska

Wymiary:
-szerokość - 43 m
-głębokość - 33 m

Informacje dodatkowe:
- działka o statusie rolnym z wydanymi warunkami zabudowy o pow. 1428 m2 znajdująca się w m. Wólka Gonciarska gm. Kazanów, pow. zwoleński woj. mazowieckie.
-umiejscowiona jest w środkowej części ciągu innych działek o podobnej powierzchni wydzielonych z dużej działki rolnej. Wizualnie wygląda to w ten sposób, że wyznaczono wspólną drogę od której po obu stronach znajdują się działki z możliwością zabudowy w ilości 9 działek po jednej stronie. Działki w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 43 m i głębokości 33 m Wymiary powodują, że działka daje możliwość dowolnej aranżacji i zabudowy. Część działki ( ok. 1/2 ) od drogi jest zmulczowana, wyrównana. Tylna część działki porośnięta jest drzewami sosnowymi, które można wykorzystać przy aranżacji wyglądu ogólnego działki.
- na działkę uzyskano WZ na dom oraz budynek gospodarczy. Warunki dają szerokie możliwości zabudowy według własnego pomysłu.
-na działce znajduje się przyłącze wody, a w drodze prąd.