działka na sprzedaż
10 sie 2023

Działka Skrzeszewo żukowskie

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. mogileński gm. mogileński
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 10 sierpień 2023 23:40
165 300 zł 1 140 m2
165 300 zł 1 140 m2 145 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 140 m2
Cena za metr 145 zł/m2
ID oferty K31531677

Opis

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1140 m umiejscowiona w Skrzeszewie Żukowskim przy ulicy Łąkowej.
Działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych.
Specyfikacja techniczna:
Powierzchnia zabudowy do 11% powierzchni działki
Szerokość elewacji frontowej do 12 m +/- 20%
Powierzchnia biologicznie czynna min 40% pow. działki
Wysokość zabudowy do 9 m
Dach budynku : dach dwuspadowy o spadku 35-45% , nad garażem dopuszcza się dach płaski , kierunku kalenicy nie określa się .
Dopuszcza się budowę garażu dobudowanego lub wbudowanego w bryłę budynku mieszkalnego jedno lub dwustanowiskowego.
Dojazd z ulicy gminnej do dróg wewnętrzych.
Działki graniczą z linią lasu.
Wjazd na działkę od strony wschodniej.
Działka płaska , regularna.

Działka 1079 m również na sprzedaż. 
Możliwość wyboru.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Data aktualizacji: 2023-08-10
  • ID ogłoszenia: K31531677
  • Źródło: Stencel Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Skrzeszewo, cena: od 140 505 do 190 095 zł, powierzchnia: od 969 do 1311 m2
SN
Stencel Nieruchomości Biuro nieruchomości · 27 ogłoszeń

Stencel Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika