• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 549)
  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 680 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !Zapraszam do odkrycia przestronnego, 4-pokojowego mieszkania w samym sercu Gdyni Działki Leśne.Położone w doskonałej lokalizacji, to mieszkanie ofer...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 535 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne 2-Pokojowe Mieszkanie w Centrum Wrzeszcza | Gotowe do ZamieszkaniaLOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w sercu Wrzeszcza - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Potęgowska

    Gdańsk » ul. Potęgowska

    • 499 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- komfortowa lokalizacja,- nowoczesne, zamknięte oraz monitorowane osiedle,- cichobieżna winda,- pełne zaplecze usługowo-handlowe,- bliskość terenów zielonych,-...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Bernadowska

    Gdynia » Orłowo » ul. Bernadowska

    • 1 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 34 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa inwestycja Nowe Kolibki - deweloper Invest Komfort - kameralne osiedle klasy premium z 2024 roku, wkomponowane w leśne otoczenie,- nowoczesna stref...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 780 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 68,40m2 znajdujące się na 3 piętrze w budynku 4- piętrowym, wybudowanym przez renomowanego dew...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Jaśminowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Jaśminowa

    • 464 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚĆI:- bliskość lasu- sąsiedztwo terenów rekreacyjnych- cicha, spokojna okolica- pełna infrastruktura usługowo - handlowa- d...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Izydy

    Gdańsk » Osowa » ul. Izydy

    • 535 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,37m2 na kameralnym osiedlu Botanika w Gdańsku Osowej.    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:  -w pobliżu inf...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ogarna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Ogarna

    • 730 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 24 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Inwestycyjna Perła na Starówce Gdańska - Apartament 30 m² w Topowej LokalizacjiLokalizacjaMieszkanie zlokalizowane w sercu Gdańskiej Starówki, przy ul. Ogarnej, idealnie wpisuje si...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Kazimierza Wielkiego

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i miejską wygodę? Ta wyjątkowa nieruchomość na parterze w Gdańsku jest stworzona właśnie dla Cie...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Płowce

    Gdańsk » Aniołki » ul. Płowce

    • 749 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej zabudowie z 1929 położone przy ul. Płowce w jednej z najbardziej kameralnych i zi...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Australijska

    Gdynia » Oksywie » ul. Australijska

    • 699 999 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,71m2 z atrakcyjnym widokiem w Gdyni na zamkniętym osiedlu przy ul. Australij...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!! ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - Bliskość plaży i parku Reagana! - Liczne punkty usługowe, szkoły i przedszkola! - Szybki dojazd do centrum Gdańska i S...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 509 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!2-pokojowe mieszkanie blisko morza na Przymorzu!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m², usytuowane na 8. piętrze z 10. w jednej z najbardziej...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 499 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Mieszkanie w pełni wykończone - gotowe do zamieszkania od zaraz,- funkcjonalny układ - 2 pokoi na optymalnym metrażu ok. 43 m²,- duży balkon zapewniający doda...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 897 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica!- pełne zaplecze handlowo - usługowe!- umebluj po swojemu!-...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jesionowa

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jesionowa

    • 655 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta Dostępna Wyłącznie w Pepper House !ATUTY:- doskonała lokalizacja,- pełna baza handlowo- uslugowa,- piękna zrewitalizowana kamienica- miejsca postojowe tylko dla mieszkańców...

  • Mieszkanie Rumia ul. Kosynierów

    Rumia » ul. Kosynierów

    • 569 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPERHOUSE !!!Opis:Mieszkanie o powierzchni 52,20 m2, zlokalizowane na drugim piętrze kameralnego budynku na osiedlu "Rumia Park", to idealna propoz...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Leopolda Staffa

    Gdynia » Karwiny » ul. Staffa

    • 735 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W NASZYM BIURZE!!ATUTY:- Lokalizacja,- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Osobna kuchnia- Mieszkanie po generalnym remoncie- Pełna infrastruktura handlowo- usługowa-...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 529 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Hery

    Gdańsk » Osowa » ul. Hery

    • 840 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 30m taras od południa- alarm i drzwi antywłamaniowe- wysoki standard wykończeń- kuchnia po remoncie- ustawne pomieszczenia,- brak barier architektonicznych dla...