• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Sopot

(42)
  • Mieszkanie Sopot ul.

    Sopot

    • 790 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej części Sopotu. Jednym z jego atutów jest widok na morz...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Sopot ul. Gen. Józefa Bema

    Sopot » ul. Bema

    • 899 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE Z PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Sopotu w przedwojennej, klimatycznej kamienicy!Idealna propozycja dla inwestorów szu...

  • Mieszkanie Sopot Brodwino ul. Oskara Kolberga

    Sopot » Brodwino » ul. Kolberga

    • 788 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 356 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Sopot Brodwino to wyjątkowa dzielnica otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów czy stud...

  • Mieszkanie Sopot Górny, 23 Marca
    Mieszkanie Sopot Górny, 23 Marca

    Sopot

    • 755 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe do zamieszkania tudzież inwestycyjne. Położone w spokojnej i zielonej części Sopotu - na osiedlu Przylesie, w bezpośrednim sąsiedzt...

  • Mieszkanie Sopot ul. Fryderyka Chopina

    Sopot » ul. Chopina

    • 1 195 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA, KLIMATYCZNA NIERUCHOMOŚĆ ZACHOWANA W ORYGINALNYM SPOCKIM STYLU do generalnego remontu. Mieszkanie :klimatyczny i zachowany w sopockim stylu zlokalizowany jes...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul.

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 300 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 18 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Doskonała nieruchomość inwestycyjna z możliwością na 2 niezależne apartamenty lub 3 mikroapartamenty!Świetny układ - blisko plaży - możliwość dodatkowo możliwość adaptacji strychu...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. 3 Maja

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Maja

    • 1 915 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 27 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-POKOJOWY APARTAMENT W SERCU SOPOTU! KAPITALNA INWESTYCJA! WYSOKI STANDARD!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w sercu Sopotu Dolnego przy ul. 3 Maja. Niewątpliwym atutem aparta...

  • Mieszkanie Sopot ul. 23 Marca

    Sopot » ul. Marca

    • 799 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: Na sprzedaż dwustronne, słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej wynoszącej 47.89 m2. W jego skład wchodzą:- salon (15.60 m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwupak Inwestycyjny Blisko Plaży
    Dwupak Inwestycyjny Blisko Plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 999 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 27 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot ul. 23 Marca

    Sopot » ul. Marca

    • 1 320 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 16 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w Dolinie Gołębiewskiej w Sopocie — miejscu, które łączy w sobie bliskość pięknej, szerokiej plaży oraz terenów leśnych z ustronną, zieloną i cic...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Antoniego Abrahama

    Sopot » Górny Sopot » ul. Abrahama

    • 1 150 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 20 176 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dostępem do ogrodu w Górnym Sopocie!Słoneczne mieszkanie w bliskim sąsiedztwie lasu - idealne do zamieszkania.MIESZKANIE: : Na sprzedaż kameraln...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Mariana Mokwy

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Mokwy

    • 3 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem apartament w wyjątkowej lokalizacji w Dolnym Sopocie w terminie 01.11.25 r. - 31.06.26 r. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, bliskość morza oraz terenów rek...

  • Mieszkanie Sopot ul. Podjazd

    Sopot » ul. Podjazd

    • 5 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sopot Centrum | 100 m² | Reprezentacyjna lokalizacja mieszkania na wynajem - ul. Podjazd w Sopocie.Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m², zlokalizowany w samym ser...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Bolesława Chrobrego

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Bolesława Chrobrego

    • 1 735 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ŚWIETNA LOKALIZACJA, IDEALNA INWESTYCJA, 6 MINUT DO MONCIAKA I ZALEDWIE 4 MINUTY PIESZO DO PLAŻY!MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, rozkładowe, ustawne, doskonałe na inwestycję, 3...

  • Pod lasem | Blisko morza | Po remoncie
    Pod lasem | Blisko morza | Po remoncie

    Sopot » Kamienny Potok

    • 860 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot » Kamienny Potok

    • 650 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EXTRA GROUP - Biuro Obrotu Nieruchomościami EXTRA Sopot
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot » Kamienny Potok

    • 680 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EXTRA GROUP - Biuro Obrotu Nieruchomościami EXTRA Sopot
    Biuro nieruchomości

  • Niezwykła inwestycja na sprzedaż- Dolnym Sopocie!
    1 / 15
    Niezwykła inwestycja na sprzedaż- Dolnym Sopocie!

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 390 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 20 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Sopot Wyścigi,  pod wynajem do zamieszkania
    1 / 10
    Sopot Wyścigi, pod wynajem do zamieszkania

    Sopot

    • 749 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot » Brodwino

    • 2 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    EXTRA GROUP - Biuro Obrotu Nieruchomościami EXTRA Sopot
    Biuro nieruchomości