• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Sopot

(25)
  • Mieszkanie Sopot ul. Adama Mickiewicza

    Sopot » ul. Mickiewicza

    • 3 000 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 130,4 m2, położone na drugim piętrze w klimatycznej, ceglanej kamienicy z 1907 roku. ATUTY NI...

  • Apartament w prestiżowej inwestycji Aura Sopot
    1 / 16
    Apartament w prestiżowej inwestycji Aura Sopot

    Sopot

    • 2 199 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 25 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 85 m², położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Sopocie – Aura Sopot. To propozycja dla osób poszukujących...

  • Mieszkanie Sopot, Podjazd
    Mieszkanie Sopot, Podjazd

    Sopot

    • 1 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej dochodowych lokalizacji w Sopocie - ul. Podjazd, ścisłe centrum, kilka minut od plaży i Monciaka. To oferta, która pra...

  • Super 4-pokojowe   Dolny Sopot , przy plaży
    1 / 13
    Super 4-pokojowe Dolny Sopot , przy plaży

    Sopot

    • 1 290 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż w Sopocie Dolnym przestronne mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 68 m², zaledwie kilka minut od plaży , a jednocześnie na skraju ulicy w cichym zaułku . Mieszkanie...

  • Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca
    1 / 9
    Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca

    Sopot

    • 2 347 364 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 27 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesny projekt apartamentowy w Górnym Sopocie, wyróżniający się elegancką architekturą, licznymi udogodnieniami dla mieszkańców oraz lokalizacją, która łączy spokój natury z bl...

  • Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca
    1 / 9
    Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca

    Sopot

    • 2 183 437 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 19 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sopot ul. Marii Skłodowskiej-Curie

    Sopot » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 6 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w klimatycznej sopockiej kamienicy z 1904 roku. Przestrzeń o powierzchni 200 m² po podłodze, z widokiem na morze i licznym...

  • Sopot Bezpośrednio Mieszkanie dwupoziomowe Górny Sopot 220 m
    1 / 10
    Sopot Bezpośrednio Mieszkanie dwupoziomowe Górny Sopot 220 m

    Sopot

    • 4 500 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 20 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio Bardzo dziękuje pośrednikom. POŚREDNICY PROSZĘ NIE DZWONIĆ. Unikalna willa w ekskluzywnej dzielnicy Sopotu.Okolica ulicy Kasprowicza. Ładny ogród. Mieszkanie 220 m met...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Sopot Brodwino ul. Oskara Kolberga

    Sopot » Brodwino » ul. Kolberga

    • 788 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 356 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Sopot Brodwino to wyjątkowa dzielnica otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów czy stud...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Ignacego Krasickiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Krasickiego

    • 1 650 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 17 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, 4 pokojowe, mieszkanie położone w zacisznej uliczce Sopotu Górnego na parterze kameralnej kamienicy.Duże możliwości aranżacyjne sprawiły, że ob...

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok ul. Kaszubska

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Kaszubska

    • 3 175 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 19 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Sopot to jedno z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych miejsc do życia oraz wypoczynku w Polsce. Nadmorskie miasto położone między Gdańskiem a Gdynią łączy kameralny...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Ignacego Krasickiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Krasickiego

    • 1 599 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sopot - ul. Krasickiego: oferta obejmuje duże mieszkanie 6 POKOI położone na poddaszu kamienicy (IV piętro), o powierzchni liczonej po podłodze ok 140 m.kw. (powierzchnia użytkowa...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Alfonsa Chmielewskiego

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Chmielewskiego

    • 3 490 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 23 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, bardzo słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m², zlokalizowane w prestiżowej części Dolnego Sopotu, przy kameralnej ulicy Alfonsa Chmielewskieg...

  • Piękne mieszkanie, 110m2 blisko morza i lasu
    Piękne mieszkanie, 110m2 blisko morza i lasu

    Sopot

    • 5 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sopot 2 garaże idealny pod biznes
    Dom Sopot 2 garaże idealny pod biznes

    Sopot

    • 3 490 000 zł cena
    • 329 m2 powierzchnia
    • 10 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot ul. Antoniego Abrahama

    Sopot » ul. Abrahama

    • 2 999 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 28 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowy Apartament który położony jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy kurortu - Górnym Sopocie, przy ul. Abrahama.KUPISZ BEZ PROWIZJI!PRZESTRZEŃ UŻYTKOW...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sopot

    • 5 900 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sopot, Monte Cassino, 80m2 gotowiec inwestycyjny
    1 / 9
    Sopot, Monte Cassino, 80m2 gotowiec inwestycyjny

    Sopot » Centrum

    • 1 890 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Świetna lokalizacja. 2 mieszkania w jednym !!!
    1 / 20
    Świetna lokalizacja. 2 mieszkania w jednym !!!

    Sopot » Dolny Sopot

    • 2 750 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 18 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Estate Polska
    Biuro nieruchomości

  • Szklany dom nad Bałtykiem
    1 / 11
    Szklany dom nad Bałtykiem

    Sopot

    • 4 500 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 35 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PremiumState
    Biuro nieruchomości