• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Sopot

(9)
  • Sopot, Andersa-1,5 km do Molo
    1 / 16
    Sopot, Andersa-1,5 km do Molo

    Sopot

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Sopot - ul. Andera Budynek z 1962 roku, nadbudowa powyżej 3 piętra, na którym znajduje się lokal została oddana do użytku w 2025 Ide...

  • Mieszkanie Sopot ul. Marii Skłodowskiej-Curie

    Sopot » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 6 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w klimatycznej sopockiej kamienicy z 1904 roku. Przestrzeń o powierzchni 200 m² po podłodze, z widokiem na morze i licznym...

  • Dwupak Inwestycyjny Blisko Plaży
    Dwupak Inwestycyjny Blisko Plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 999 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 27 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot ul. Książąt Pomorskich

    Sopot » pl. Pomorskich

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, cichego i w pełni umeblowanego mieszkania położonego przy ulicy Książąt Pomorskich w jednej z najspokojniejszych, a jednocześnie...

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza
    Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza

    Sopot

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    2 POKOJE | BLISKO MORZA | SOPOT KAMIENNY POTOK I INWESTYCJA I ZIELONA OKOLICA | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Ignacego Krasickiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Krasickiego

    • 1 599 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sopot - ul. Krasickiego: oferta obejmuje duże mieszkanie 6 POKOI położone na poddaszu kamienicy (IV piętro), o powierzchni liczonej po podłodze ok 140 m.kw. (powierzchnia użytkowa...

  • Piękne mieszkanie, 110m2 blisko morza i lasu
    Piękne mieszkanie, 110m2 blisko morza i lasu

    Sopot

    • 5 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot » Wyścigi

    • 4 700 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    EXTRA GROUP - Biuro Obrotu Nieruchomościami EXTRA Sopot
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej okolicy Sopotu,
    1 / 10
    Mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej okolicy Sopotu,

    Sopot » Kamienny Potok

    • 695 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie dwupoziomowe umeblowane 94m2 w Gdyni na wynajem

    Gdynia

    • 2 400 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, zadbane mieszkanie. Budynek z 1993 r., bardzo dobrze utrzymany. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie 2-poziomowe – 1 i 2 piętro. Powierzchnia...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Strażacka

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Strażacka

    • 529 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż ustawne, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą.Idealna propozycja dla pary, studenta, małej rodziny oraz osoby starszej.Niskie koszty eksploat...

  • wynajem
    1 / 8
    wynajem

    Gdynia

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mam do wynajęcia od zaraz, całkowicie umeblowane mieszkanie w centrum Gdyni. 3 samodzielne pokoje oraz samodzielna kuchnia. Mieszkanie jest po remoncie. Wystawa okien zachodnia,...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala

    Gdynia

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | UMEBLOWANE | OSOBNA KUCHNIA | 2 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | BABIE DOŁY | GDYNIA LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły....

  • Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia
    1 / 11
    Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia

    Gdynia

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wynajem o powierzchni 30 m² z ogrodkiem znajduje się na parterze apartamentowca. Jest umeblowane miejsce postojowe w hali , internet i posiada dużą ilość naturalnego...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Stefana Okrzei

    Gdynia » Grabówek » ul. Okrzei

    • 545 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m², z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica Grabówek)....

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Bosmańska

    Gdynia » Oksywie » ul. Bosmańska

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem- gotowe do zamieszkania po odświeżeniu! Szukasz wygodnego mieszkania w dobrze skomunikowanej, spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 499 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na Gdyńskim Obłużu - z murowanym garażem!Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 57,5 m², położonego w spokojnej, zielonej oko...

  • ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **
    1 / 8
    ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **

    Gdynia

    • 2 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Bp. Dominika I can speak English. Please feel free to contact me. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane...