• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Sopot

(15)
  • Sopot, Andersa-1,5 km do Molo
    1 / 16
    Sopot, Andersa-1,5 km do Molo

    Sopot

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Sopot - ul. Andera Budynek z 1962 roku, nadbudowa powyżej 3 piętra, na którym znajduje się lokal została oddana do użytku w 2025 Ide...

  • Pod lasem | Blisko morza | Po remoncie
    Pod lasem | Blisko morza | Po remoncie

    Sopot » Kamienny Potok

    • 860 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sopot Wyścigi,  pod wynajem do zamieszkania
    1 / 10
    Sopot Wyścigi, pod wynajem do zamieszkania

    Sopot

    • 749 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot » Brodwino

    • 2 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    EXTRA GROUP - Biuro Obrotu Nieruchomościami EXTRA Sopot
    Biuro nieruchomości

  • Dwa pokoje w otulnie lasu, do aranżacji, Sopot
    Dwa pokoje w otulnie lasu, do aranżacji, Sopot

    Sopot » Górny Sopot

    • 630 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot » Górny Sopot

    • 1 980 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 19 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Nieruchomościami Unikat
    Biuro nieruchomości

  • Piękne 3 pokoje po remoncie z ogródkiem
    1 / 20
    Piękne 3 pokoje po remoncie z ogródkiem

    Sopot » Centrum

    • 6 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Sopocki unikat przy plaży z windą
    1 / 20
    Sopocki unikat przy plaży z windą

    Sopot » Dolny Sopot

    • 2 200 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 26 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PremiumState
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka po remoncie w otoczeniu zieleni!
    1 / 10
    Kawalerka po remoncie w otoczeniu zieleni!

    Sopot » Przylesie

    • 599 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 24 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Kamienica otoczona zielenią oraz miejsce postojowe
    1 / 8
    Kamienica otoczona zielenią oraz miejsce postojowe

    Sopot » Świemirowo

    • 790 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Idealne mieszkanie pod inwestycje - 200m od plaży
    1 / 5
    Idealne mieszkanie pod inwestycje - 200m od plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 779 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość w samym centrum Dolnego Sopotu
    1 / 20
    Nieruchomość w samym centrum Dolnego Sopotu

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 169 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 19 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • 2 pok. mieszkanie z ogródkiem blisko lasu
    1 / 12
    2 pok. mieszkanie z ogródkiem blisko lasu

    Sopot » Górny Sopot

    • 749 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Inwestycyjne mieszkanie w Sopocie 200m od plaży
    1 / 8
    Inwestycyjne mieszkanie w Sopocie 200m od plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 780 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Sikorskiego

    • 1 980 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 19 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA, KLIMATYCZNA NIERUCHOMOŚĆ ZACHOWANA W ORYGINALNYM STAROSPOCKIM STYLU! APARTAMENT:klimatyczny i zachowany w sopockim stylu zlokalizowany jest na pierwszym pięt...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Śląska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Śląska

    • 1 052 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Genialna lokalizacja! Centrum Miasta! Idealna oferta inwestycyjna! 800m do Dworca Głównego, blisko Uniwersytetu Morskiego i WSB w Gdyni!LOKALIZACJA:Niezaprzeczalnym atutem nierucho...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Wójta Radtkego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Wójta Radtkego

    • 2 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 20 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    5 GOTOWYCH APARTAMENTÓW PO GENERALNYM REMONCIE!  JEDYNA TAKA OFERTA! IDEALNY ZAKUP INWESTYCYJNY!

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE | DO WEJŚCIA | ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA GRABÓWEK | Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Grabówek przy ul. Morskiej. Powierzchnia: 46,52 m2...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kolendrowa
    1 / 8
    Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kolendrowa

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | PO REMONCIE | SŁONECZNE | 3 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | DĄBROWA | GDYNIA LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej części Gdyni - Dąbrowa. Okolica charakteryz...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino-Radiostacja ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 649 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokoje 47 m² po remoncie | Gdynia Witomino | Balkon, winda, parkingNa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m² w popularnej dzielnicy Gdynia Witomino.Lokal z...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 399 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne | 40,5 m²To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora,...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Juliana Tuwima

    Gdynia » Karwiny » ul. Tuwima

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na gdyńskich Karwinach.Wokół pełna struktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz sklepy.Niewątpliwym atutem jest szybki doj...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 449 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowa inwestycja w sercu Gdyni!LOKALIZACJA:Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Nieruchomość usytuowana jest w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne na granicy...

  • Kamienica  2- pokojowe Gdynia Obłuże
    1 / 12
    Kamienica 2- pokojowe Gdynia Obłuże

    Gdynia

    • 580 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam duże 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Obłużu , blisko morza. Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie doświetlone z dużymi oknami. Zalety : - Niski budyn...

  • Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remontu - stwórz swój wymarzony dom!
    1 / 13
    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remon...

    Gdynia

    • 1 150 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z niepowtarzalnym charakterem i ogromnym potencjałem w samym sercu Gdyni! Zapraszam do wyjątkowej oferty sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 6...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama

    Gdynia

    • 675 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | CENTRUM | BLISKO MORZA | GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE | Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, bądź też wynajmu - bez dodatkowych nakładów finan...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka

    Gdynia

    • 564 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | 3 POKOJE | PO REMONCIE | GOTOWE DO WPROWADZENIA | CHYLONIA | BLISKO SKM | Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nis...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyński...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Jantarowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Jantarowa

    • 799 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI  ! Gotowiec inwestycyjny - wysoka stopa zwrotu !  Oferujemy przestronne, 6-pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w dobrze skomu...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie
    Mieszkanie Gdynia Oksywie

    Gdynia

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Żeglarzy na Oksywiu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem francuskim i aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój, - powierzchn...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino-Radiostacja ul. Polskiego Czerwonego K...

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż  mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 37,8m 2 znajdujące się w Witominie przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża.ATUTY NIERUCH...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Stefana Okrzei

    Gdynia » Grabówek » ul. Okrzei

    • 545 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m², z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica Grabówek)....

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Partyzantów

    Gdynia » Śródmieście » ul. Partyzantów

    • 867 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✅ Świetna lokalizacja - 700 m do Bulwaru Nadmorskiego✅ Doskonała komunikacja - 500 m do SKM Wzgórze, 100 m do przystanku ZKM✅ Komfortowe rozwiązania - winda, ba...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Benisławskiego

    Gdynia » Obłuże » ul. Benisławskiego

    • 539 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchni...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Pogórze » ul. Unruga

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie + garaż TYLKO U NAS- wygodne drugie piętro- dostępne od ręki- budynek po termomodernizacji- spokojna okolica- doskonale skomunikowane- pełna infrastruktura handlowo-usłu...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 574 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m², położone na ostatnim, 4 piętrze zadbanego budynku z końcówki lat 60, przy ul. Kartus...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Arendta Dickmana

    Gdynia » Oksywie » ul. Dickmana

    • 719 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy z lat 30-tych. Nieruchomość wyróżnia lokalizacja oraz n...

  • Duże mieszkanie  z m postojowym  Obłuże
    1 / 9
    Duże mieszkanie z m postojowym Obłuże

    Gdynia

    • 469 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym , blisko morza. Niski budynek 1- piętrowy z parkingiem za szlabanem . Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Paprykowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Paprykowa

    • 579 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie mieści się w nietypowej zabudowie - budynek 3 piętrowy, zadbany, ocieplonym, klatka schodowa po remoncie w 2023 r, zabezpieczona domofonem. Wyjątkowo duża komórka 17,...

  • ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **
    1 / 8
    ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **

    Gdynia

    • 2 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Bp. Dominika I can speak English. Please feel free to contact me. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane...