• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Sopot

(11)
  • Mieszkanie Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 396 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 23 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości funkcjonalna kawalerka o powierzchni 17,01 m² dodatkowa komórka lokatorska o powierzchni 1,67 m² położenie w...

  • Mieszkanie Sopot ul. Armii Krajowej

    Sopot » ul. Armii Krajowej

    • 595 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 28 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI prestiżowa lokalizacja - Sopot Górny, na granicy z centrum ok. 700 m do Monte Cassino i dworca PKP ok. 1,4 km do plaży i sopockiego molo parter - wygodny...

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok ul. Józefa Kraszewskiego

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Kraszewskiego

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości :- spokojna dzielnica Sopotu- mieszkanie po generalnym remoncie w 2024 roku- bliskość morza i lasu- mie...

  • Mieszkanie Sopot Sopot, Sopot ul. Monte Cassino

    Sopot » ul. Monte Cassino

    • 2 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia apartament przytulny, nieduży apartament położny przy malowniczej uliczce przy głównym deptaku w Sopocie Monte Cassino. Apartament o powierzchni 30m2, 2 pok...

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza
    Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza

    Sopot

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    2 POKOJE | BLISKO MORZA | SOPOT KAMIENNY POTOK I INWESTYCJA I ZIELONA OKOLICA | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sopot

    • 765 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Kameralny i spokojny Dolny Sopot
    1 / 17
    Kameralny i spokojny Dolny Sopot

    Sopot » Dolny Sopot

    • 765 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot ul. Adama Mickiewicza

    Sopot » ul. Mickiewicza

    • 490 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

      IDEALNE MIESZKANIE DLA SINGLA ,PARY W GÓRNYM SOPOCIEPIĘKNY WIDOK | MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA 2 POKOI | CICHA i SPOKOJNA OKOLICA MIESZKANIE: Na sprzedaż: słoneczne, ustawne, rozkładowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka po remoncie w otoczeniu zieleni!
    1 / 10
    Kawalerka po remoncie w otoczeniu zieleni!

    Sopot » Przylesie

    • 599 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 24 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Idealne mieszkanie pod inwestycje - 200m od plaży
    1 / 5
    Idealne mieszkanie pod inwestycje - 200m od plaży

    Sopot » Dolny Sopot

    • 779 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Mariana Mokwy

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Mokwy

    • 4 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    TYLKO U NAS!Na wynajem nieruchomość, która idealnie sprawdzi się pod wynajem krótkoterminowy lub na potrzeby działalność gospodarczej (np. gabinet lekarski, biuro, kancelaria, etc....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wolne mieszkania dla seniorów
    1 / 9
    Wolne mieszkania dla seniorów

    Gdynia

    • 620 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    W Spółdzielni Mieszkaniowej SENIOR im.dr Jadwigi Titz Kosko w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 136-138 są wolne mieszkania do zasiedlenia od zaraz przeznaczone dla osób starszych (em...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Morska

    Gdynia » Chylonia » ul. Morska

    • 325 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    OKAZJA INWESTYCYJNA - USTAWNA KAWALERKA Z ŚWIETNYM SKOMUNIKOWANIEM!   MIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 30 m2. Lokal składa się z : - dużego pok...

  • Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki
    Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki

    Gdynia

    • 360 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 21 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę 17m na parterze ul. Lubawska. Bliski SKM Leszczynki, przedszkole, sklepy idealne do zarobku z wynajmu POŚREDNIKOM DZIĘKUJE!

  • Mieszkanie Gdynia, Sandomierska
    1 / 4
    Mieszkanie Gdynia, Sandomierska

    Gdynia

    • 546 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    2 POKOJE | DOBRZE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA MAŁY KACK | OGRÓD LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Mały Kack. Dobrze sko...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE | DO WEJŚCIA | ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA GRABÓWEK | Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Grabówek przy ul. Morskiej. Powierzchnia: 46,52 m2...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły ul. Ikara

    Gdynia » Babie Doły » ul. Ikara

    • 445 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    MIESZKANIE Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA LAS! CZUJESZ SIĘ JAK NA WCZASACH!150m do piaszczystej plaży! DOSTĘPNE OD ZARAZ!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w Babich Dołach. Wyjątkowa dzi...

  • Mieszkanie Gdynia, Kornela Makuszyńskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Gdynia, Kornela Makuszyńskiego

    Gdynia

    • 410 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    2 POKOJE |ODDZIELNA KUCHNIA | GDYNIA KARWINY | OGRÓD Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni. Niewątpliwym atutem mieszkania jest położony w pobliżu las, a także dosko...

  • Apartament typu studio na COSTABLANCA w słonecznej HISZPANII
    1 / 11
    Apartament typu studio na COSTABLANCA w słonecznej HISZPANII

    Gdynia

    • 378 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Odkryj ten wspaniały loft położony w atrakcyjnej dzielnicy Nueva Torrevieja, niecałe 2 km od plaży i centrum miasta. Nieruchomość została całkowicie odnowiona i jest zupełnie nowa,...

  • Przyjazna dla zwierząt kawalerka- Pomorska 14
    1 / 9
    Przyjazna dla zwierząt kawalerka- Pomorska 14

    Gdynia

    • 1 320 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Pomorska 14 w Gdyni. Nieruchomość: Powierzchnia16 m2. Niski parter. Do dyspozycji komórka lokatorska w piwnicy....

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia
    1 / 9
    Mieszkanie Gdynia Chylonia

    Gdynia

    • 284 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | PIWNICA | OSOBNA KUCHNIA | BLISKO SKM I CENTRUM | GDYNIA | CHYLONIA | LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych d...

  • Sprzedam mieszkanie - idealne dla seniorów.
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie - idealne dla seniorów.

    Gdynia

    • 77 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Opis oferty W Spółdzielni Mieszkaniowej SENIOR im.dr Jadwigi Titz Kosko w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 136-138 są wolne mieszkania do zasiedlenia od zaraz przeznaczone dla osób s...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Wejherowska
    1 / 11
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Wejherowska

    Gdynia

    • 410 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | MOŻLIWE 3 POKOJE | PIWNICA | BALKON | SŁONECZNY SALON | CHYLONIA | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama

    Gdynia

    • 675 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | CENTRUM | BLISKO MORZA | GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE | Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, bądź też wynajmu - bez dodatkowych nakładów finan...

  • Mieszkanie Gdynia, Zielona
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia, Zielona

    Gdynia

    • 479 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | 2 POKOJE | BLISKO LAS | PIWNICA | GARDEROBA | ZIELONA OKOLICA | OKSYWIE | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa
    1 / 2
    Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa

    Gdynia

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE | BALKON | BLISKO LASU | GDYNIA DĄBROWA | LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w Gdyni w dobrze skomunikowanej dzielnicy Dąbrowa, która charakteryzuje się bl...

  • Kapitał, który pracuje nad Bałtykiem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 508 925 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 27,81 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Miejsce, które pracuje na Twój sukces!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 618 345 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 31,71 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Jana Matejki

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Matejki

    • 599 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie...

  • Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia
    1 / 11
    Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia

    Gdynia

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wynajem o powierzchni 30 m² z ogrodkiem znajduje się na parterze apartamentowca. Jest umeblowane miejsce postojowe w hali , internet i posiada dużą ilość naturalnego...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyński...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Żeglarzy

    Gdynia » Oksywie » ul. Żeglarzy

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Wygoda parteru: lokal położony na parterze w niskim, zaledwie 3-piętrowym budynku, co zapewnia łatwy dostęp i komfort codziennego użytkowania Kameralna zab...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 335 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,70mkw w Gdyni przy ul. Kartuskiej.    ATUTY NIERUCHOMOŚ...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie
    Mieszkanie Gdynia Oksywie

    Gdynia

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Żeglarzy na Oksywiu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem francuskim i aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój, - powierzchn...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 449 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    !!HOT OFERTA!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wprowadzenia!- osobna kuchnia!- piwnica!- bliskość komunikacji!CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Kościuszki

    Gdynia » Śródmieście » ul. Kościuszki

    • 615 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,75 m², położona w prestiżowej lokalizacji - bezpośrednio...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    • 299 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica,- pełne zaplecze handlowo - usługowe,- bliskość lasów i terenów rekreacyjnych,- nowoczesne wykończenie mieszkania- przep...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Bp. Okoniewskiego

    Gdynia » Grabówek » ul. Okoniewskiego

    • 280 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż świetnie zlokalizowana kawalerka na ostatnim piętrze przy ulicy Okoniewskiego, na granicy dzielnic Grabówek i Działki Leśne. 900 m do  dworca PKP, 900 m do Uniwersytetu...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły ul. Ikara

    Gdynia » Babie Doły » ul. Ikara

    • 380 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przytulna kawalerka- ul. Ikara, Gdynia-Babie Doły Lokalizacja: ul. Ikara, Gdynia- dzielnica Babie Doły Powierzchnia: około 28 m² (całkowita 31,08 m² z piwnicą) Piętro: 4 (w budynku...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Kazimierza Kruczkowskiego

    Gdynia » Karwiny » pl. Kruczkowskiego

    • 419 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 32,8 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdynia przy ul. Kruczkowskiego. Lokal znajduje się na 3. p...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Żeglarzy

    Gdynia » Oksywie » ul. Żeglarzy

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną i zaskakująco przestronną kawalerkę położoną w Gdyni Oksywie.To miejsce, które łączy miejski komfort z otoczeniem blisko natu...