• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w kamienicy Sopot

(8)
  • Mieszkanie Sopot ul. Adama Mickiewicza

    Sopot » ul. Mickiewicza

    • 3 000 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 130,4 m2, położone na drugim piętrze w klimatycznej, ceglanej kamienicy z 1907 roku. ATUTY NI...

  • Mieszkanie Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 1 149 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 23 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, SOPOT, 100m OD MONTE CASSINO!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. Po generalnym remoncie.2 ustawne pokoje, aneks kuchenny i...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Ignacego Krasickiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Krasickiego

    • 1 650 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 17 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, 4 pokojowe, mieszkanie położone w zacisznej uliczce Sopotu Górnego na parterze kameralnej kamienicy.Duże możliwości aranżacyjne sprawiły, że ob...

  • Świetna lokalizacja, bardzo blisko morza i centrum
    1 / 19
    Świetna lokalizacja, bardzo blisko morza i centrum

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 499 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 28 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • 83 m2 Wysoki parter oddzielne wejście w kamienicy
    1 / 5
    83 m2 Wysoki parter oddzielne wejście w kamienicy

    Sopot » Centrum

    • 1 390 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 16 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Kamienica otoczona zielenią oraz miejsce postojowe
    1 / 8
    Kamienica otoczona zielenią oraz miejsce postojowe

    Sopot » Świemirowo

    • 790 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Sopot, 3 pokoje blisko SKM
    1 / 20
    Sopot, 3 pokoje blisko SKM

    Sopot » Centrum

    • 1 390 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 14 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Mariana Mokwy

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Mokwy

    • 4 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    TYLKO U NAS!Na wynajem nieruchomość, która idealnie sprawdzi się pod wynajem krótkoterminowy lub na potrzeby działalność gospodarczej (np. gabinet lekarski, biuro, kancelaria, etc....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia  Śródmieście, Zgody
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia Śródmieście, Zgody

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Płk. Stanisława Dąbka

    Gdynia » Oksywie » ul. Dąbka

    • 419 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS!Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2  na parterze w kamienicy w Gdyni Oksywiu.LOKALIZACJA:Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. płk Stan...

  • Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd
    1 / 7
    Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd

    Gdynia

    • 685 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie zlokalizowane w znakomitej lokalizacji - przy ul. BP. Dominika. Świeżo wyremontowana klatka schodowa. Zadbana reprezentacyjna kamienica z 1955 r. Po remoncie. Powierz...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 943 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    APARTAMENT W CENTRUM MIASTA GDYNI APARTAMENTApartament w bardzo wysokim standardzie, po remoncie, znajdujące się na 5 piętrze w kamienicy z nowoczesną windą. Apartament o powierzc...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Szczecińska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Szczecińska

    • 939 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w kamienicy położone przy ul. Szczecińskiej na Działkach Leśnych.Oferuję na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63,39m² położon...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 17 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału.Mieszkanie o powierzchni 84,01m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Świętojańska
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Świętojańska

    Gdynia

    • 1 750 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 12 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    #dochód pasywny#podwynajem#inwestycja# Idealne jako inwestycja pozwalająca na dochód pasywny, wynajem którtko lub długoterminowo w Gdyni Śródmieście przy ul. Świętojańskiej. Gdyn...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyński...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Mikołaja Reja

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Reja

    • 940 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCI świetna lokalizacja - prestiżowa dzielnica Wzgórze Świętego Maksymiliana bliskość centrum miasta oraz morza...