• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Sopot

(30)
  • Mieszkanie Sopot ul. Józefa Czyżewskiego

    Sopot » ul. Czyżewskiego

    • 799 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 29 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie kilka kroków od słynnego Sopockiego deptaka - ulicy Monte Cassino. Mieszkanie i...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Ignacego Krasickiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Krasickiego

    • 899 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!!DOSTĘPNA WYŁACZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w przepięknej, urokliwej dzielnicy w Sopocie przy ul. Ignacego Krasickiego.ATUTY NIERU...

  • Sopot, Andersa-1,5 km do Molo
    1 / 16
    Sopot, Andersa-1,5 km do Molo

    Sopot

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Sopot - ul. Andera Budynek z 1962 roku, nadbudowa powyżej 3 piętra, na którym znajduje się lokal została oddana do użytku w 2025 Ide...

  • Mieszkanie Sopot ul. Architektów

    Sopot » ul. Architektów

    • 949 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 18 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!!  DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Lokalizacja,- 14 minut spacerem od plaży,- 700 m do SKM, - Piwnica 18,3 m2,- Funkcjonalny układ pomieszczeń,- Osobna kuchnia,-...

  • Mieszkanie Sopot ul. Jacka Malczewskiego

    Sopot » ul. Malczewskiego

    • 899 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w urokliwej kamienicy w Sopocie Górnym!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- znakomita propozycja inwestyc...

  • Mieszkanie Sopot ul. Józefa Czyżewskiego

    Sopot » ul. Czyżewskiego

    • 1 050 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 38 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie kilka kroków od słynnego Sopockiego deptaka - ulicy Monte Cassino. Mieszkanie id...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Armii Krajowej

    Sopot » Górny Sopot » ul. Armii Krajowej

    • 1 299 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 30 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ŚWIETNA PROPOZYCJA 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA Z OGRÓDKIEM W GÓRNYM SOPOCIE!MIESZKANIE: Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,63 m² położone w osiedlu AQUARIUS cenionego de...

  • Mieszkanie Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 1 149 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 23 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, SOPOT, 100m OD MONTE CASSINO!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. Po generalnym remoncie.2 ustawne pokoje, aneks kuchenny i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Armii Krajowej

    Sopot » Górny Sopot » ul. Armii Krajowej

    • 1 499 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 32 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    *** TYLKO U NAS !!! *** MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, dwustronne, rozkładowe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,63 m2, położone w Sopocie Górnym, na osied...

  • Mieszkanie Sopot ul. Armii Krajowej

    Sopot » ul. Armii Krajowej

    • 5 200 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,6 m² na osiedlu Aquarius w Sopocie.LOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Armii Krajowej 137 w Sopoci...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Bitwy Pod Płowcami

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Bitwy pod Płowcami

    • 849 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny.Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży !MIESZKANIE: Na sprzedaż  w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2...

  • Mieszkanie Sopot ul. Bohaterów Monte Cassino

    Sopot » ul. Bohaterów Monte Cassino

    • 1 400 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie bezpośrednio przy słynnym deptaku Bohaterów Monte Cassino w samym sercu Sopotu!Zaledwie 800 m od plaży i molo!   Przestrzeń, która daje możliwości!Nieruchomość...

  • Mieszkanie Sopot Centrum ul. Bohaterów Monte Cassino

    Sopot » Centrum » ul. Bohaterów Monte Cassino

    • 1 400 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na ulicy Bohaterów Monte Cassino o powierzchni 84 m² z przynależną piwnicą o metrażu 13 m², położone w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście...

  • Mieszkanie Sopot Brodwino ul. Władysława Cieszyńskiego

    Sopot » Brodwino » ul. Cieszyńskiego

    • 645 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w świetnej lokalizacji, idealne do zamieszkania lub wynajmu.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.OGROMN...

  • Mieszkanie Sopot ul. Książąt Pomorskich

    Sopot » pl. Pomorskich

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, cichego i w pełni umeblowanego mieszkania położonego przy ulicy Książąt Pomorskich w jednej z najspokojniejszych, a jednocześnie...

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Karlikowska

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Karlikowska

    • 839 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ŚWIETNE MIESZKANIE W SAMYM SERCU SOPOTU !SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE - IDEALNE NA WYNAJEM LUB JAKO 2ND HOME BARDZO BLISKO PLAŻY !MIESZKANIE: Na sprzedaż kameralne, słoneczne, j...

  • Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na morze
    1 / 9
    Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na morze

    Sopot

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Biuro | Mieszkanie | Blisko centrum Sopotu
    Biuro | Mieszkanie | Blisko centrum Sopotu

    Sopot » Karlikowo

    • 826 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 POKOJE | POD BIURO I WYNAJEM | SUPER LOKALIZACJA
    1 / 9
    2 POKOJE | POD BIURO I WYNAJEM | SUPER LOKALIZACJA

    Sopot » Karlikowo

    • 790 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 41m2 z potencjałem w Centrum Sopotu
    1 / 11
    41m2 z potencjałem w Centrum Sopotu

    Sopot

    • 709 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości