• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Sopot

(25)
  • 100 m2 z werandą, kamienica w centrum Sopotu
    1 / 20
    100 m2 z werandą, kamienica w centrum Sopotu

    Sopot

    • 2 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjna oferta! Sopot - 700m plaża!
    1 / 13
    Atrakcyjna oferta! Sopot - 700m plaża!

    Sopot » Wyścigi

    • 1 890 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Piękne mieszkanie po kapitalym remoncie.
    1 / 20
    Piękne mieszkanie po kapitalym remoncie.

    Sopot

    • 2 390 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 27 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Lokalizacja marzeń-100 m od morza! Sopot!
    1 / 20
    Lokalizacja marzeń-100 m od morza! Sopot!

    Sopot » Dolny Sopot

    • 3 300 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 37 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot Dolny ul. Niepodległości

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Niepodległości

    • 1 130 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowo urządzone, zaprojektowane przez architekta wnętrz dwa dwupokojowe mieszkania w Sopocie. Jeżeli szukasz miłych dla oka wnętrz, dobrej lokalizacji w pobliżu gł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 690 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKAL MIESZKALNY LUB BIUROWO - USŁUGOWYPROJEKT NA STWORZENIE 4 samodzielnych apartamentów. NOWA WINDALOKALIZACJA:Lokal znajduje się w ścisłym CENTRUM GDYNI przy jednej z najbardzie...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKAL MIESZKALNY LUB BIUROWO - USŁUGOWYPROJEKT NA STWORZENIE 4 samodzielnych apartamentów. NOWA WINDA, możliwość zakupu drugiego obok mieszkaniaMIESZKANIE DWU STRONNE.LOKALIZACJA:L...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Wójta Radtkego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Wójta Radtkego

    • 2 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 20 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    5 GOTOWYCH APARTAMENTÓW PO GENERALNYM REMONCIE!  JEDYNA TAKA OFERTA! IDEALNY ZAKUP INWESTYCYJNY!

  • 4 pokojowe Gdynia Śródmieście Śląska 44

    Gdynia

    • 700 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni w bezpośrednim centrum Gdyni, z dostępem do komunikacji zarówno miejskiej jak też międzymiastowej - 15 minut do Dworca Gd...

  • Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia  Śródmieście, Zgody
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia Śródmieście, Zgody

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno ul. Janki Bryla

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Bryla

    • 1 199 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 14 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Pięknie położone osiedle w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Leśna otulina gwarantuje mieszkańcom maksimum prywatności i pozwala cieszyć się n...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 995 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE DWU POZIOMOWE PODZIELONA NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA KAŻDE Z OSOBNYM WEJŚCIEM. IDEALNE NA WYNAJEM LUB DLA DUŻEJ RODZINY Z DOROSŁYM DZIECKIEM LOKALIZACJANieruchomość znajduj...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Inżynierska

    Gdynia » Orłowo » ul. Inżynierska

    • 2 290 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 27 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Unikatowy apartament z tarasem na dachu w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie.Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz absolutn...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kleeberga Franciszka

    Gdynia » Pogórze » ul. Kleeberga

    • 599 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m 2, zlokalizowane na IV, ostatnim piętrze w bloku w Gdyni Pogórze. Nieruchomość idealna dla większych rodzin, jaki i o...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Inżynierska

    Gdynia » Orłowo » ul. Inżynierska

    • 3 190 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 29 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Unikatowy apartament w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie.Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz absolutnie wyjątkową lokali...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul.

    Gdynia » Mały Kack

    • 2 150 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mały Kack. To kompromis pomiędzy chęcią mieszkania w środku miasta a mieszkaniem w spokojnym miejscu. Ulica Lidzka na której znajduję się mieszkanie to zielone miejsce...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 17 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału.Mieszkanie o powierzchni 84,01m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 861 824 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w trakcie odbiorówMIESZKANIE 4 POKOJOWE NA 3 PIĘTRZE Z BALKONEM, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANieruchomość...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 821 426 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe mieszkanie - MIESZKANIE 4 POKOJOWE, możliwość zakupu Komórki i Hali GarażowejLOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Nowe Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 841 625 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 4 POKOJOWE NA 2 PIĘTRZE Z BALKONEM, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawie...

  • Pogórze, 5 pokojów, inwestycja, pracujące, 11% ROI
    1 / 9
    Pogórze, 5 pokojów, inwestycja, pracujące, 11% ROI

    Gdynia

    • 520 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje się na parterze budynku przy ul. Podgórska 12 - Gdynia Pogórze. Składa się z pięciu pokojów, łazienki, ubikacji, kuchni. Do mieszkania przyn...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Lipnowska

    Gdynia » Mały Kack » ul. Lipnowska

    • 1 360 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OKOLICA:Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z  Redłowem, Orłowem i Witominem, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka, w której znajduje się mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdynia
    1 / 8
    Mieszkanie Gdynia

    Gdynia

    • 1 049 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77 m, położone na 1. piętrze budynku przy jednej z najbardziej prestiżowych i centralnych ulic Gdyni. Lokal składa s...

  • Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra, Augustyna Necla
    1 / 12
    Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra, Augustyna Necla

    Gdynia

    • 1 085 152 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Gdyni! CENA: 255 000 tys. EUR Marzysz o przestronnej nieruchomości blisko morza? Mieszkanie "Necla" zlokalizowane jest w prestiżow...

  • Mieszkanie Gdynia,
    1 / 13
    Mieszkanie Gdynia,

    Gdynia

    • 879 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bez czynszowe w szeregowcu 800 metrów od morza - Mosty Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w szeregowcu w malown...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Legionów

    Gdynia » Redłowo » ul. Legionów

    • 1 290 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wygodne, duże mieszkanie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Gdynia-Redłowo. Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, świetna propozycja dla dużej rodziny. Do tego miejsce w hali. ATUTY N...

  • Mieszkanie Gdynia Demptowo ul. Skarbka

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » pl. Skarbka

    • 660 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE W GDYNI DEMPTOWO - IDEALNE DLA RODZINY LUB JAKO INWESTYCJA!Na sprzedaż odświeżone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,16m², położone w cichej i zielonej d...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,90 m² (powierzchnia całkowita aż 100m2), położone w jednej z najbardz...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze rynek pierwotny ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 744 480 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szymona Czechowicza, w pięknej Gdyni, które zachwyci każdego...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Zjazdowa

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Zjazdowa

    • 699 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    ATUTY:- Bliskość morza,- widok z okien na panoramę Gdyni zatokę wraz z Półwsypem Helskim- 4 oddzielne pokoje- niezależna kuchnia z oknem- piwnica- w pobliżu liczne sklepy, kawiarni...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 680 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !Zapraszam do odkrycia przestronnego, 4-pokojowego mieszkania w samym sercu Gdyni Działki Leśne.Położone w doskonałej lokalizacji, to mieszkanie ofer...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 953 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronne i słoneczne  mieszkanie o powierzchni 102,8 m2 zlokalizowane w Gdyni Wielkim Kacku na skraju Osiedla Fikakowo - ciche...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno ul. Władysława Kańskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Kańskiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:-Prestiżowe, strzeżone osiedle Fort Forest -Bliskość lasu i terenów rekreacyjnych-Dwupoziomowy apartament z wysokim salonem 5,5 m-Południo...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Zbożowa

    Gdynia » Cisowa » ul. Zbożowa

    • 1 249 500 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w dzielnicy Cisowa. Atuty:- przestronne pomieszczenia- 6 pokoi- r...