• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Sopot

(41)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot

    • 400 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    INTEGRO NIERUCHOMOŚCI Kinga Janicka
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na granicy Redłowa i Orłowa, Os.Kępa Redłowska ; 2014r,3 pok wind...

    Gdynia

    • 1 500 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowy apartament usytuowany na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Kępa Redłowska składającym się z 5 kameralnych budynków. Budynek posiada cichobieżną windę, obiekt jest monitor...

  • Mieszkanie dwupoziomowe umeblowane 94m2 w Gdyni na wynajem

    Gdynia

    • 2 400 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, zadbane mieszkanie. Budynek z 1993 r., bardzo dobrze utrzymany. Czysta, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie 2-poziomowe – 1 i 2 piętro. Powierzchnia...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polski...

    Gdynia » Śródmieście » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 3 699 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 34 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji.PENTHOUSE:  Na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie wy...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino-Radiostacja ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 649 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokoje 47 m² po remoncie | Gdynia Witomino | Balkon, winda, parkingNa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m² w popularnej dzielnicy Gdynia Witomino.Lokal z...

  • Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd
    1 / 7
    Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd

    Gdynia

    • 685 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie zlokalizowane w znakomitej lokalizacji - przy ul. BP. Dominika. Świeżo wyremontowana klatka schodowa. Zadbana reprezentacyjna kamienica z 1955 r. Po remoncie. Powierz...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Górnicza

    Gdynia » Karwiny » ul. Górnicza

    • 765 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Górniczej, Gdynia - Karwiny.LOKALIZACJA:Ulica Górnicza znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Karwiny, w s...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Chylońska

    Gdynia » Chylonia » ul. Chylońska

    • 585 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Gdyni? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i doskonałej lokalizacji.Lokalizacja: nieruchomość p...

  • Mieszkanie | 3 niezależne pokoje , Duży balkon
    1 / 16
    Mieszkanie | 3 niezależne pokoje , Duży balkon

    Gdynia

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Chylonia, przy ul. Lubawskiej 3. Lokal znajduje się na parterze 10-piętrowego bloku z wielkiej pł...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Stefana Okrzei

    Gdynia » Grabówek » ul. Okrzei

    • 579 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie: na sprzedaż wygodne rozkładowe, dwustronne, funkcjonalne, trzy pokojowe mieszkanie, położone w Gdyni - dzielnica Grabówek o powierzchni użytkowej 60 m2 składające się z...

  • Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remontu - stwórz swój wymarzony dom!
    1 / 13
    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remon...

    Gdynia

    • 1 150 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z niepowtarzalnym charakterem i ogromnym potencjałem w samym sercu Gdyni! Zapraszam do wyjątkowej oferty sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 6...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 659 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości przy ul. Turkusowej w Gdyni.To jedna z tych ofert, które łączą elementy szczególnie cenione: przestronn...

  • Luksusowe 3pokojowe klimatyzacja/widok na morze
    1 / 16
    Luksusowe 3pokojowe klimatyzacja/widok na morze

    Gdynia

    • 2 288 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 26 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Opis oferty: Oferujemy do sprzedaży luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni . Mieszkanie zaprojektowano w stylu Modern Classic z wielką dbałością...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Gryfa Pomorskiego

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 650 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,27 m2, położone w Gdyni (dzielnica Wielki Kack). W je...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Czesława Niemena

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Niemena

    • 1 170 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokalizacja:Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu Fort Forest, które jest otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, zapewnia codzienny kontakt z naturą, nie rezygnując...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 14 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze z...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Rolnicza

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Rolnicza

    • 485 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m² zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania.Układ mieszkania:Mieszkanie o p...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kontradmirała Stanisława Mieszkowsk...

    Gdynia » Pogórze » ul. Stanisława

    • 429 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na cichym i spokojnym osiedlu w Gdyni Pogórze.ATUTY: - świe...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Morska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Morska

    • 849 999 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Prestiżowa lokalizacja na granicy Śródmieścia i Działek Leśnych Generalny remont zakończony w 2019 roku Nowoczesn...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Chabrowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Chabrowa

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,37m2 położone w dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie. Mieszkanie wykończone w wysokim stand...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Czesława Miłosza

    Gdynia » Redłowo » ul. Miłosza

    • 659 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- nowoczesne i słoneczne mieszkanie,- niezależna kuchnia z oknem,- wysoki standard wykończenia - nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych,- atrakcyjny widok...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Zielona

    Gdynia » Oksywie » ul. Zielona

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,60m2 położone w centrum dzielnicy Gdynia Oksywie. Nieruchomość wykończona z dbałością o...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Słupecka

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Słupecka

    • 1 699 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 18 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej z...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Pogórze » ul. Unruga

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie + garaż TYLKO U NAS- wygodne drugie piętro- dostępne od ręki- budynek po termomodernizacji- spokojna okolica- doskonale skomunikowane- pełna infrastruktura handlowo-usłu...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdynia » Pogórze » ul. Kościuszki

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie,- dwustronna, słoneczna ekspozycja - zachód oraz południe od salonu,- komfortowa lokalizacja - spokojna okolica,- doskona...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Jaśminowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Jaśminowa

    • 464 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚĆI:- bliskość lasu- sąsiedztwo terenów rekreacyjnych- cicha, spokojna okolica- pełna infrastruktura usługowo - handlowa- d...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Morska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Morska

    • 849 999 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 529 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe taras
    Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe tara...

    Gdynia

    • 1 349 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne, ciche mieszkanie o powierzchni 71 m2 w Centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej 29. Znajduje się na ostatnim piętrze sześciopiętrowej kamienicy wyposażonej w windę. Składa...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Janowska

    Gdynia » Cisowa » ul. Janowska

    • 729 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las!Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę!...

  • Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra ul. Krasickiego Ignacego

    Gdynia » Kamienna Góra » ul. Krasickiego

    • 3 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Krasickiego 14, komfortowe dla 2-3 osób. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, dwustronne, z widokiem na panoramę miasta oraz...