• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 549)
  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Wawelska

    Gdańsk » Chełm » ul. Wawelska

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    !!!  HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem | Gotowe do zamieszkania!W pełni wyposażone, kuchnia na wymiar, ogrzewanie podłogowe w łazience. w p...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na wynajem bardzo atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w rewelacyjnie zlokalizowanym, czteropiętrowym b...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Jaśminowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Jaśminowa

    • 420 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!  Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35m2 w Gdyni na Pustkach Cisowskich przy ul. Jaśminowej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - w pobliżu...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z unikalnym widokiem z okien o pow. 63,55 m2, zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej!ATUTY NIERUC...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 632 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- w budynku siłownia, sauna, taras widokowy,- świetna lokal...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdynia » Pogórze » ul. Kościuszki

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie,- dwustronna, słoneczna ekspozycja - zachód oraz południe od salonu,- komfortowa lokalizacja - spokojna okolica,- doskona...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Gen. Dywizji Franciszka Kleeberga

    Gdynia » Pogórze » ul. Dywizji

    • 499 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Gdyni w dzielnicy Gdynia Pogórze.    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -...

  • Mieszkanie Rumia ul. Wyżynna

    Rumia » ul. Wyżynna

    • 510 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na ogrodzonym osiedlu z 2001r. Mieszkanie znajduje się na parterze trzykondygnacyjnego budynku. Powierzchn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    • 299 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica,- pełne zaplecze handlowo - usługowe,- bliskość lasów i terenów rekreacyjnych,- nowoczesne wykończenie mieszkania- przep...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Św. Barbary

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Barbary

    • 2 639 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 19 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Atuty:- lokalizacja ścisłego Starego Miasta- ostatnie piętro ze słoneczną ekspozycją- przestronny taras (ok. 35 m2!)- wysoki standard wykończenia w minimalistycznym stylu- dwa miej...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Stefana Ramułta

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Ramułta

    • 529 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-ustawne pokoje,-pełna infrastruktura handlowo-usługowa,-bardzo dobra lokalizacja,-cicha i spokojna okolica,-niski czynsz...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Jodłowa

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Jodłowa

    • 659 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Witam,Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w niezwykle spokojnej i cichej okolicy, idealne dla osób szukających miejsca blisko natury, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z m...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki ul. Różany Stok

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Różany Stok

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!ATUTY:- loggia z widokiem na zieleń, idealna na poranną kawę- oddzielna, duża kuchnia z oknem - spokojna dzielnica Gdańska z bardzo dobrym dostę...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Kazimierza Wielkiego

    Gdańsk » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 569 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dostępne tylko w Pepper House!! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Kazimierza Wielkiego ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - jasny salon z aneksem,- ustawne 3 pokoje- duży balkon,- naz...

  • Skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie, 3 km od morza
    Skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie, 3 km od morza

    Gdańsk

    • 560 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 piętro

    Ustawne, słoneczne, dobrze skomunikowane, trzypokojowe mieszkanie w odległości 3 km. od morza Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższy przystanek autobusowy w odległości 1...

  • Duże mieszkanie  z m postojowym  Obłuże
    1 / 9
    Duże mieszkanie z m postojowym Obłuże

    Gdynia

    • 469 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym , blisko morza. Niski budynek 1- piętrowy z parkingiem za szlabanem . Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie...

  • Mieszkanie Rumia, Wyżynna
    Mieszkanie Rumia, Wyżynna

    Rumia

    • 1 080 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    RUMIA | 110 m² | DWUPOZIOMOWE Z POTENCJAŁEM Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, niezwykle przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 110 m², położone w jednej z najb...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Paderewskiego

    Gdynia » Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 649 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem garażowym przy ul. Paderewskiego w miejscowośc...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Dywizjonu 303

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Dywizjonu 303

    • 699 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!!!ATUTY:- Doskonała lokalizacja,- Bliskość terenów zielonych,- Ok. 20 minut spacerem do Mola w Brzeźnie,- Pełna baza handlowo - u...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Siedlce » ul. Powstańców Warszawskich

    • 3 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA tylko w Pepper House!Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą. To idealna pr...