• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 549)
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Bzowa

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Bzowa

    • 630 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie w Gdańsku z Pięknym Widokiem i BalkonemMetraż i układMieszkanie o powierzchni 46,03 m², idealnie rozplanowane na 3 pokoje:Salon z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Złote Piaski

    Kosakowo » ul. Złote Piaski

    • 441 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE CHARAKTERYSTYKA:Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 36,35 m2 usytuowany na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku , w którego skład wchodzi:- sal...

  • Mieszkanie Rumia ul. Pomorska

    Rumia » ul. Pomorska

    • 370 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - świetna lokalizacja - funkcjonalny rozkład pomieszczeń- oddzielna kuchnia- wymieniona instalacja elektryczna!- bli...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 549 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Wielkim. To idealna propozycja zarówno...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Kaszubska Droga

    Gdańsk » Osowa » ul. Kaszubska Droga

    • 1 099 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:- fenomenalny widok na jezioro Osowskie- kameralne, ogrodzone osiedle (tylko 60 lokali) - szybkie wydanie - kupujesz i się wprowad...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hilarego Koprowskiego

    Gdańsk » ul. Koprowskiego

    • 588 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Nowoczesny i funkcjonalny standard wykończenia - System Smart Home - inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, elektrycz...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Benisławskiego

    Gdynia » Obłuże » ul. Benisławskiego

    • 539 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchni...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wita Stwosza

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stwosza

    • 599 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w doskonałej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego. Nieruchomość idealna...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rumia ul. Mickiewicza

    Rumia » ul. Mickiewicza

    • 349 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!Mieszkanie o powierzchni 36,72m2 nowej inwestycji w Rumi. Przestronne mieszkanie:* z miejscem postojowym zewnętrznym* z własną kom...

  • Mieszkanie Rumia ul. Skarpowa

    Rumia » ul. Skarpowa

    • 799 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie bezczynszowe!- ogródek - kominek- przestronne dwupoziomowe mieszkanie - garaż (dodatkowo płatny 50 000 zł.)- duża piwn...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Seweryna Goszczyńskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 529 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości:-dwustronna ekspozycja (ciepło i słonecznie cały dzień!)-ustawne pokoje-pełna infrastruktura handlowo-usługowa-bardzo d...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 819 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE.ATUTY:- 3 pokoje - duży przestronny ogród (81m2)- wysoki standard wykończenia!- nowe budownictwo!- funkcjonalny rozkład pomieszczeń!- możliwość...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Słupecka

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Słupecka

    • 1 699 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 18 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej z...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 884 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI- monitorowane i strzeżone osiedle- mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu- możliwość przejęcia najmu krótkoterminowego- prestiżowa in...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. To idealna propoz...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kcyńska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kcyńska

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m², zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdynia Chylonia. Lo...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Stefana Batorego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Stefana Batorego

    • 630 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie balkon + przyna...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze rynek pierwotny ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 744 480 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szymona Czechowicza, w pięknej Gdyni, które zachwyci każdego...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 529 999 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Gdańsku przy ul. Piastowskiej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - funkcj...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Pogórze » ul. Unruga

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie + garaż TYLKO U NAS- wygodne drugie piętro- dostępne od ręki- budynek po termomodernizacji- spokojna okolica- doskonale skomunikowane- pełna infrastruktura handlowo-usłu...