• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Siedlce » ul. Powstańców Warszawskich

    • 1 190 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowe osiedle Perspektywa,- budynki otulone lasem,- komfortowa lokalizacja blisko centrum,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKM/PKM,- pełne zap...

  • Mieszkanie Rumia ul. Dębogórska

    Rumia » ul. Dębogórska

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NASSzukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? To oferta, która spełni Twoje oczekiwania.ATUTY - duży ogródek od spoko...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 699 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Rumia ul. Wróblewskiego

    Rumia » ul. Wróblewskiego

    • 549 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Atuty nieruchomości:- cicha i spokojna okolica- ślepa uliczka- funkcjonalny układ- możliwość dokupienia działki z domkiem gospodarczym-tarasLokalizac...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Alfonsa Flisykowskiego

    Gdańsk » ul. Flisykowskiego

    • 719 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCI 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,42 m² Budynek z 2020 roku z windą 4. piętro w 4-piętrowym bloku Gotow...

  • Mieszkanie Rumia ul. Jachtowa

    Rumia » ul. Jachtowa

    • 660 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 53,49 m2 z dodatkowo zaadaptowanym poddaszem znajdujące się...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 1 207 170 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 13 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą o łącznym metrażu 89,42 m², zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej.ATUTY...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Anastazego Wika-Czarnowskiego

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Wika-Czarnowskiego

    • 820 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 500 m od morza!- pełna infrastruktura handlowo-usługowa- budynek wyposażony w windę- możliwość podziału na 2 pokoje-...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Międzygwiezdna

    Gdańsk » Osowa » ul. Międzygwiezdna

    • 889 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 74,86 m², położone w spokojnej i zielonej części Gdańska- Osowej. Idealne d...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Częstochowska

    Gdańsk » ul. Częstochowska

    • 614 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ПРОПОЗИЦІЯ ДОСТУПНА ВИКЛЮЧНО В ОФІСІ PEPPER HOUSE!!ПЕРЕВАГИ НЕРУХОМОСТІ:кооперативно-власницьке право на приміщення (можливість купівлі іноземцем)2 кімнати, окрема кухнявеликий сад...

  • 1 / 4

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 574 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Łąkowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Łąkowa

    • 899 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- główne atrakcje...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Szafranowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Szafranowa

    • 659 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o bardzo wygodnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Usytuowane jest na 3 pię...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Konrada Guderskiego

    Gdańsk » ul. Guderskiego

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m², położone w zadbanym budynku z 2012 roku przy ul. Konrada Guderskiego w Gdańsku. Lokal gotowy d...

  • 1 / 4

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Nasypowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Nasypowa

    • 729 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- słoneczne mieszkanie- gotowe do wejścia - miejsce w hali garażowej- duża komórka lokatorska- zabudowa stała wykonana prze...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Dworska

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Dworska

    • 615 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich dzielnic - Brzeźno w Gdańsk. Nieruchomość położona jest przy ul. Dworskie...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Cedrowa

    Gdańsk » ul. Cedrowa

    • 639 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!!!Atuty nieruchomości nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania funkcjonalny układ: salon z aneksem ku...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Rdestowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Rdestowa

    • 765 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania przy ulicy Rdestowej w dzielnicy Gdynia Dąbrowa.ATUTY NIERUC...