• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Pogórze » ul. Unruga

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie + garaż TYLKO U NAS- wygodne drugie piętro- dostępne od ręki- budynek po termomodernizacji- spokojna okolica- doskonale skomunikowane- pełna infrastruktura handlowo-usłu...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 433 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Funkcjonalny układ pomieszczeń  - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem Dwustronna ekspozyc...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Mickiewicza

    Rumia » ul. Mickiewicza

    • 459 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!PRZEDSPRZEDAŻ - NOWY BUDYNEK W SPRZEDAŻYPo błyskawicznej sprzedaży pierwszego etapu - zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolej...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Częstochowska

    Gdańsk » ul. Częstochowska

    • 614 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- SPÓŁDZIELCZO- WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU (możliwy zakup przez obcokrajowca)- 2 pokoje, oddzielna kuchnia- d...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze rynek pierwotny ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 514 462 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szymona Czechowicza, w pięknej Gdyni, które zachwyci każdego...

  • Mieszkanie Rumia ul. Władysława Jagiełły

    Rumia » ul. Władysława Jagiełły

    • 799 999 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,04 m², zlokalizowane w atrakcyjnej i świetni...

  • Mieszkanie Rumia ul. Henryka Dąbrowskiego

    Rumia » ul. Dąbrowskiego

    • 549 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Nowoczesna inwestycja Valor, rok budowy 2023 Mieszkanie nigdy niezamieszkane, wysoki standard wykończenia 1...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Myśliwska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Myśliwska

    • 1 199 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 15 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,48 m², położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Piecki-Migowo. To idealna...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Morenowe Wzgórze

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    HOT oferta tylko w Pepper House !!! Morenowe Wzgórze | Elegancki apartament z dwiema sypialniami | 2 miejsca parkingowe | przestronna komórka lokatorska 10,30 m²WYJĄTKOWA OFERTAZap...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 349 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni ok. 89 m², zaaranżowana jako trzy w pełni niezależne apartamenty, zaprojektowane z dbałością o detal, komf...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Bieszczadzka

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Bieszczadzka

    • 667 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis mieszkania:Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone na parterze w 4-kondygnacyjnym bloku przy ul. Bieszczadzkiej w dzielnicy Wielki Kack...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Darłowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Darłowska

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE! ATUTY: - niska zabudowa w bardzo spokojnej okolicy;- bardzo jasne i ciepłe mieszkanie- duża piwnica przynależna do mieszkania- dla mieszkańców...

  • Mieszkanie Rumia ul. Jeziorna

    Rumia » ul. Jeziorna

    • 496 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!Oferujemy do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,99 m², położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Gen. Bora-Komorowskiego

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Bora-Komorowskiego

    • 1 190 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 12 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż wyjątkowo klimatyczna nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska na Przymorzu, półtora kilometra od mor...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wyzwolenia

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Wyzwolenia

    • 429 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA HOT OFERTA W PEPPERHOUSE!ATUTY:- świetna lokalizacja,- bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku tramwajowego),- pełna infrastruktura handlowo- usługowa w sąsi...

  • Mieszkanie Rumia Janowo ul. Henryka Dąbrowskiego

    Rumia » ul. Dąbrowskiego

    • 759 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY TEJ WYJATKOWEJ NIERUCHOMOŚCI:- Doskonała lokalizacja, świetne połączenie komunikacyjne z bliskością stacji SKM.- Pełna infrastruktura h...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki ul. Ludwika Zamenhofa

    Gdynia » Leszczynki » ul. Zamenhofa

    • 365 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dostępne od zaraz- 2 pokoje - 10 minut pieszo do SKM Leszczynki, 3 minuty do przystanku autobusowego- winda w budynkuLOKALIZACJA:Budynek położony jest w świet...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Andrzeja Grubby

    Gdańsk » ul. Grubby

    • 429 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-kompaktowe i funkcjonalne 28 m²,-wydzielona sypialnia dzięki dodatkowej ściance działowej,-gotowe do wprowadzenia - b...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Letnicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Letnicka

    • 1 099 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ATUTY:- nowoczesne budownictwo i wysoki standard wykończenia - gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane- 2 balkony - więcej przestrzeni do wypoczynku- bliskość morza i terenów re...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Skarpowa

    Gdańsk » Siedlce » ul. Skarpowa

    • 1 750 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 16 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- przestronny salon z bardzo wysokim sufitem (z klimatycznym zejściem 6 schodków)- 4 sypialnie- duża kuchnia z aneksem jadalnian...