• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 549)
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze Wielkie, Chłopska

    Nowe

    Mieszkanie Gdańsk Przymorze Wielkie, Chłopska

    Gdańsk

    • 459 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta dostępna tylko u nas! Na sprzedaż przestronna kawalerka zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze w bloku 4 piętrowym 1975r. Budynek po remoncie...

  • Mieszkanie 4 pokojowe na Morenie!
    1 / 16

    Nowe

    Mieszkanie 4 pokojowe na Morenie!

    Gdańsk

    • 699 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania na popularnej i dobrze skomunikowanej Morenie, ta propozycja zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! Na sprzedaż dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie o powier...

  • Przestronne mieszkanie dwupoziomowe
    1 / 16

    Nowe

    Przestronne mieszkanie dwupoziomowe

    Gdańsk

    • 1 090 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 8 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie premium o powierzchni 134,6 m², stworzone dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prestiżową funkcjonalność. Nieruchomość położona jest na 4. pi...

  • Mieszkanie Gdańsk Młyniska, Ks. Jerzego Popiełuszki

    Nowe

    Mieszkanie Gdańsk Młyniska, Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk

    • 1 896 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 23 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji „Żurawie” przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsku, zrealizowanej przez renomowanego fińskiego dewelopera YIT. Budynek z...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Stępkarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Stępkarska

    • 935 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 24 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 Pokoje z Widokiem na Motławę w doskonałej lokalizacji w Gdańsku WARUNKI ZAKUPU:• Rynek pierwotny - brak podatku PCC• Harmonogram płatności 20/80 • 80% ceny płatne przy odbiorze i...

  • Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra ul. Krasickiego Ignacego

    Gdynia » Kamienna Góra » ul. Krasickiego

    • 3 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Krasickiego 14, komfortowe dla 2-3 osób. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, dwustronne, z widokiem na panoramę miasta oraz...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Tatrzańska

    Gdańsk » Oliwa » ul. Tatrzańska

    • 3 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Gdańsku przy ul. TatrzańskiejLOKALIZACJA:Ulica Tatrzańska położona jest w malowniczej dzielnicy Gdańsk Oliwa, tuż przy Trójmiej...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Szafarnia

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Szafarnia

    • 3 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 23 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Ten adres mówi wszystko....jedyne takie mieszkanie nad samą Motławą! Apartament w samym Sercu Starego Miasta!Taras z widokiem na Motławę i panoramę miasta!*TYLKO U NAS!*LOKALIZACJA...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 950 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. To doskonała lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających nieruchomości po...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Szafarnia

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Szafarnia

    • 10 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    JEDYNE TAKIE MIESZKANIE NAD SAMĄ MOTŁAWĄ ! APARTAMENT W SAMYM SERCU STAREGO MIASTA!TARAS Z WIDOKIEM NA MOTŁAWĘ I PANORAMĘ MIASTA!TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: Apartament usytuowany w se...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Stolarska

    Gdynia » Obłuże » ul. Stolarska

    • 375 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!MIESZKANIE:2-pokojowe ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 32,3 m2. Znajduje się na drugim piętrze, co czyni je bardziej wyg...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 609 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 15 piętro

    2 pokoje z oddzielną kuchnią - Gdańsk Przymorze!AKCEPTOWANY TYLKO ZAKUP GOTÓWKOWYIdealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo...

  • Mieszkanie Rumia Lotnisko ul. Partyzantów

    Rumia » ul. Partyzantów

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate prezentuje mieszkanie na wynajem w Rumi przy ul. Partyzantów.LOKALIZACJA:Ul. Partyzantów w Rumi to typowo mieszkalna część miasta z przewagą domów jednorodzinnych i niskiej...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Grunwaldzka

    Gdańsk » Oliwa » ul. Grunwaldzka

    • 849 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    DRUGA LINIA ZABUDOWAŃ, Z DALA OD HAŁASU ALEI GRUNWALDZKIEJSPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w Gdańsku Oliwie, przy ulicy Grunwaldzkiej...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Elizy Orzeszkowej

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Orzeszkowej

    • 600 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone przy ul. Orzeszkowej 11 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - na Wzgórzu Św. Maksymiliana...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kcyńska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kcyńska

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    To jest dobrze skomunikowane mieszkanie w dobrej cenie, które świetnie nadaje się do zamieszkania oraz pod najem. Lokalizacja:Gdynia Chylonia, główną zaletą zamieszkania w tej loka...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Spokojna

    Straszyn » ul. Spokojna

    • 639 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,61 m², zlokalizowane na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Spokojnej - jednej z najbardziej pożądanych...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Konstantego Ciołkowskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Konstantego Ciołkowskiego

    Gdańsk

    • 460 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    KAWALERKA | SPÓŁDZIELCZO-WŁASNOŚCIOWE | 8 MINUT DO AUTOBUSU | BALKON | GDAŃSK ZASPA | Oferujemy na sprzedaż przytulne 1-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzch...

  • 2 pokoje po remoncie, garderoba, balkon- Wrzeszcz
    1 / 15
    2 pokoje po remoncie, garderoba, balkon- Wrzeszcz

    Gdańsk

    • 589 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, do którego można wejść i urządzić je po swojemu bez konieczności wykonywania najtrudniejszych prac remontowych- ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę....

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Janowska

    Gdynia » Cisowa » ul. Janowska

    • 729 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las!Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę!...