• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 549)
  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Bronisława Czecha

    Gdańsk » ul. Czecha

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- pełne zaplecze usługowo-handlowe,- bliskość komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, autobusy, PKM)- duży, słoneczny balkon, -...

  • Mieszkanie Rumia ul. Janowska

    Rumia » ul. Janowska

    • 569 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem w hali garażowej - Rumia JanowoNa sprzedaż komfortowe, w pełni umeblo...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Ławnicza

    Gdańsk » ul. Ławnicza

    • 1 249 050 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 16 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m² położone na 3. piętrze w kameralnym budynku z lat 50., przy spokojnej ulicy Ławniczej w ścisłym centrum Gdańska. Lokal zna...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Gen. Elżbiety Zawackiej

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Zawackiej

    • 549 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE!!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze 4 kondygnacyjnego budynku.  ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Mieszkanie got...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Wiewiórcza

    Gdańsk » ul. Wiewiórcza

    • 549 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | 44,8 m²LOKALIZACJAMieszkanie zlokalizowane na ulicy Wiewiórczej w cichej i zielonej okolicy, otoczonej zabudową domów szeregowych. To idealne mi...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Pagórkowa

    Gdańsk » ul. Pagórkowa

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum Gdańska oraz obwodnicą Trójmiasta!- Wysoki standard wykończeni...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 749 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA zdjęcie główne przedstawia wizualizację możliwości aranżacji salonuMieszkanie bezczynszowe 95,86 m² z balkonem - Gdynia, ul. KrawieckaNieruchomość z ogromnym potencjałem. Na...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 699 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!   Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70mkw w Gdyni przy ul. Waleriana Szefki.   ATUTY N...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Inż. J. Śmidowicza

    Gdynia » Oksywie » ul. Śmidowicza

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEDOSKONAŁE MIESZKANIE INWESTYCYJNE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:>Zaledwie 200m od Akademii Marynarki Wojennej> W niedalekiej odległości znajduje się b...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mariana Seredyńskiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Seredyńskiego

    • 689 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa lokalizacja w samym sercu Gdańska,- pełne zaplecze usługowo- handlowe na wyciagnięcie ręki,- kameralny, zadbany budynek z lat 90', wpisujący się w...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 509 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Przymorzu. Idealne do zamieszkania lub na wynajem.ATUTY doskonała lokaliz...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Częstochowska

    Gdańsk » ul. Częstochowska

    • 597 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY:- duży, zadaszony balkon z ekspozycją południową- oddzielna, jasna kuchnia - mieszkanie dwustronne - bardzo dobre doświetlenie- dodatkowo wygłuszone ściany od strony sąsiadów...

  • Mieszkanie Dębogórze ul. Sezamkowa

    Dębogórze » ul. Sezamkowa

    • 849 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Komfortowy dom szeregowy (skrajny) z nowoczesnym wyposażeniem Instalacja fotowoltaiczna (7 paneli, moc 3,92...

  • Mieszkanie Rumia Janowo ul. Żeglarzy

    Rumia » ul. Żeglarzy

    • 819 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m², położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (Jano...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 525 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- przytulne, ustawne mieszkanie,- dwustronna ekspozycja - zachód od salonu,- komfortowa lokalizacja,- dobrze skomunikowane,- cicha, spokojna okolica,- pełne zap...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 670 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do oferty wyjątkowego, dwustronnego mieszkania o pow 59,50 m2, na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Turkusowej w Gdyni. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Środkow...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Morenowe Wzgórze

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT oferta tylko w Pepper House !!!Elegancki apartament położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Morenowe Wzgórze - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska. To idea...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 639 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- do...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 669 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,72 m², położone przy ul. Myśliwskiej w bardzo atrakcyjnej i pożądanej dzielnicy Mo...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Wojewody Wachowiak...

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Wachowiaka

    • 899 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie położone blisko Centrum Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wojewody Wachowiaka. Do Riviery 5 min, nad morz...