• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 549)
  • Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim
    1 / 3
    Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim

    Straszyn

    • 320 532 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 29 m², położone w spokojnej części Straszyna Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego z wyjści...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 415 830 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Idealne jako pierwsze mieszkanie
    1 / 6
    Idealne jako pierwsze mieszkanie

    Rumia

    • 283 616 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bardzo ładne mieszkanie dla rodziny
    1 / 6
    Bardzo ładne mieszkanie dla rodziny

    Rumia

    • 616 040 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 475 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • NOWOŚĆ! NOWY BUDYNEK W OFERCIE!
    1 / 6
    NOWOŚĆ! NOWY BUDYNEK W OFERCIE!

    Rumia

    • 545 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Doskonałe mieszkanie dla rodziny z dzieckiem
    1 / 6
    Doskonałe mieszkanie dla rodziny z dzieckiem

    Rumia

    • 447 361 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mariana Seredyńskiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Seredyńskiego

    • 1 545 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 15 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Dzięki świetnej lokalizacji blisko starówki Gdańska i ładnym wnętrzom mieszkanie jest bardzo dobrym miejscem dla osób chcących mieszkać blisko centrum, a jednocześnie z dala od tur...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Gorczycowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Gorczycowa

    • 2 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie, 2 pokoje, Gdynia Dąbrowa - dostępne od  zaraz.Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz przedszkole i szkoła.Mieszkanie składa się z salonu z ane...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Marii Konopnickiej

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Konopnickiej

    • 579 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk-Wrzeszcz , gotowe do wprowadzenia. Idealne mieszkanie dla studentów lub młodej rodziny.Najważniejsze atuty nieruchomości:- mieszkan...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Stylowa

    Gdańsk » ul. Stylowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 10 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie wykończone na wysoki standard, duży salon ok 37m2, możliwość wydzielenia 4 pokoi, garaż dwustanowiskowy, mieszkanie nowe- nikt jeszcze nie mieszkał!LOKALIZACJA:Nowoczesn...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 2 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE z miejscem parkingowym w cenie.NAJEM OKAZJONALNY - minimalny okres najmu - 12 miesięcy.Wynajmę umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD dwupokojowe MIESZKANIE o pow. 38m2, p...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Świerkowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Świerkowa

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem oferowane jest funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 52,5 m², położone na drugim piętrze w kameralnej, cichej kamienicy w jednej z najbardziej cenionych dzielnic...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Wacława Kłoczkowskiego

    Gdańsk » ul. Kłoczkowskiego

    • 445 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka z ogrodem | 33,10 m² | Gdańsk Zakoniczyn | ZieleńNa sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,10 m², położona na parterze w 3-piętrowym budynku z 200...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe ul. Olimpijska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Olimpijska

    • 640 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum ora...

  • 2 pokojowe mieszkanie | 2 km od Śródmieścia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NASSzukasz mieszkania w dobrej cenie blisko centrum Gdańska? Sprawdź naszą najnowszą ofertę!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone w Gdańsku przy u...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Zakopiańska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zakopiańska

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Siedlce) o powierzchni użytkowej 60,22 m2. W jego skład wchodzą:- 4 pokoje (16,17 m2;...

  • Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe taras
    Gdynia Centrum ul.Starowiejska 3pok. 71m2 miejsce parkingowe tara...

    Gdynia

    • 1 349 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne, ciche mieszkanie o powierzchni 71 m2 w Centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej 29. Znajduje się na ostatnim piętrze sześciopiętrowej kamienicy wyposażonej w windę. Składa...

  • 4 pokoje 89 m² z windą i parkingiem – Gdańsk
    1 / 15
    4 pokoje 89 m² z windą i parkingiem – Gdańsk

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 13 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m² przy ul. Budapesztańskiej 19 w Gdańsku, na osiedlu Słoneczniki w Pieckach-Migowie. Mieszkanie jest gotowe do za...

  • Mieszkanie Gdańsk do remontu
    1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk do remontu

    Gdańsk

    • 299 990 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 38,75 m² | parter | Gdańsk Górki Zachodnie | do remontu Cena: 299990 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,75 m² położone na parterze w spokojnej i zielonej części...