• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 549)
  • Skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie
    Skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie

    Gdańsk

    • 580 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Doskonale skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższy przystanek autobusowy ok. 100 m., tramwajowy 130 m., przystanek PKM Gda...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Mariana Smoluchowskiego

    Gdańsk » Aniołki » ul. Smoluchowskiego

    • 945 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska-  Aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna pro...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Paprykowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Paprykowa

    • 579 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie mieści się w nietypowej zabudowie - budynek 3 piętrowy, zadbany, ocieplonym, klatka schodowa po remoncie w 2023 r, zabezpieczona domofonem. Wyjątkowo duża komórka 17,...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 559 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Władysława IV to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Śródmieścia Gdyni miejsce, w którym nowoczesne miasto spotyka się z nadmorsk...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko rynek pierwotny ul. Kozacza Góra

    Gdańsk » ul. Góra

    • 620 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone w kameralnym budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna propozy...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Gospody

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Gospody

    • 499 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 21 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Idealne pod najem krótko jak i długo terminowy! ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - gotowe do zamieszkania- piwnica,- bliskość morza,- na pograniczu Gdańska i Sopotu,- bliskość sklepów, przyc...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Aniołki » ul. Powstańców Warszawskich

    • 3 250 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA W PEPPRHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie,- inwestycja Perspektywa renomowanego dewelopera Eurostyl,- wysoki standard wykończenia i pełne...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Alfreda Nobla

    Gdańsk » ul. Nobla

    • 1 100 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Św. Barbary

    Gdańsk » ul. Barbary

    • 1 280 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W  PEPPER HOUSE!!!!ATUTY:- gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania po około 32 m2- druga linia zabudowy od Motławy i Mariny- 4  pokoje- pr...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aldony

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aldony

    • 1 990 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 20 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA PEPPERHOUSE!Architektoniczna perła na mapie Starego WrzeszczaATUTY NIERUCHOMOŚCI:- unikatowy apartament w kamienicy z 1901 roku- projekt renomowanej gdańskiej prac...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Karola Kurpińskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kurpińskiego

    • 579 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Cicha i spokojna okolica- Bliskość komunikacji miejskiejLOKALI...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Żeglarzy

    Gdynia » Oksywie » ul. Żeglarzy

    • 390 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS ATUTY NIERUCHOMOŚCI- dwa niezależne pokoje- fenomenalny widok na port - 100m do przystanku autobusowego ZKM- po sąsiedzku z parkiem leśnymLOKALIZACJAGdynia Oksywie - na...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Ignacego Jana Paderewskiego

    Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 749 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE.Na sprzedaż funkcjonalne, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,98 m², położone na cenionym osiedlu Beauforta w Pogórzu. Z okien można dos...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Gniewska

    Gdynia » Chylonia » ul. Gniewska

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI funkcjonalny układ 2 pokoi na powierzchni 43,40 m² oddzielna, jasna kuchnia balkon przynależna piwnica o po...

Gdańsk » ul. Góra

    • 1 390 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 16 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Kameralna inwestycja - tylko 4 lokale w całym budynku, co gwarantuje prywatność i unikalny, sąsiedzki charakter.- Bezpośrednie sąsiedztwo lasu - położenie w o...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Róży Ostrowskiej

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Ostrowskiej

    • 620 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz. To dos...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Opacka

    Gdańsk » Oliwa » ul. Opacka

    • 1 247 600 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 20 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘNA TYLKO W NASZYM BIURZE!!!ATUTY:- okolica Parku Oliwskiego- w pobliżu pełna baza handlowo- usługowa- blisko do SKM, tramwaju i przystanków autobusowych- nowoczes...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 719 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- funkcjonalny układ z osobną kuchnią,- prywatne miejsce postojowe za szlabanem,- spokojna, kameralna okolica,- plac zabaw tuż przy b...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Stanisława Filipkowskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Filipkowskiego

    • 780 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie z dużym ogrodem, położone na parterze - w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni: Chwarzno-Wiczlino. Idealne miejsce do życia d...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Miłkowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Miłkowa

    • 585 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!ATUTY:- 2. piętro - optymalny komfort na co dzień.- duży balkon - potencjał mieszkania -  do własnej aranżacji- dodatkowa przestrzeń - przynale...