• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 549)
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. 3 Maja

    Gdynia » Śródmieście » ul. Maja

    • 449 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEATUTY:- lokalizacja idealna pod wynajem długo i krótkoterminowy- cicha i spokojna część śródmieścia- 3 minuty pieszo do stacji SKM śródmieśc...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 585 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    HOT OFERTA! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Lokalizacja- Pełna infrastruktura handlowo- usługowa- Bliskość komunikacji miejskiej- Funkcjonalny układ pomieszczeń- 15 minut spacerem do...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Andrzeja Grubby

    Gdańsk » ul. Grubby

    • 669 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Trzy  pokojowe mieszkanie z 2016 roku Łostowicach!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- trzy ustawne pokoje- funkcjonalny układ- nowocześnie wykończon...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Morska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Morska

    • 849 999 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Prestiżowa lokalizacja na granicy Śródmieścia i Działek Leśnych Generalny remont zakończony w 2019 roku Nowoczesn...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Krzysztofa Komedy

    Gdańsk » skwer Komedy

    • 599 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! ATUTY NIERUCHOMOŚCI- nowoczesne osiedle,- mieszkanie gotowe do wejścia,- ogródek,- bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 529 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bolesława Leśmiana

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Leśmiana

    • 948 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 24 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atuty nieruchomości:- wykończone pod klucz!- idealna lokalizacja- nowoczesne strzeżone osiedle- balkon- wysoko rozwinięta infrastruktura w okolicyLokalizacja:Mieszkanie położone je...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » ul. Rakoczego

    • 580 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 18 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!ATUTY:-nowe budownictwo-wydzielona sypialnia-wydzielona kuchnia-ogródek-miejsce parkingowe naziemneLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Srebrna

    Gdańsk » ul. Srebrna

    • 900 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dwupoziomowe mieszkanie z antresolą- wysoka jakość wykończenia- w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia- balko...

  • Mieszkanie Gdańsk Maćkowy ul. Andrzeja Grubby

    Gdańsk » ul. Grubby

    • 529 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładówprywatny ogród - idealny do relaksufunkcjonalny układ pomieszczeńspok...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno ul. Władysława Kańskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Kańskiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:-Prestiżowe, strzeżone osiedle Fort Forest -Bliskość lasu i terenów rekreacyjnych-Dwupoziomowy apartament z wysokim salonem 5,5 m-Południo...

  • 1 / 4

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 468 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Flagowa

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Flagowa

    • 949 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni aż 97,83m2 położone w Gdyni w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z dbałośc...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Zimna

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Zimna

    • 439 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!!ATUTY:- lokalizacja,- cicha spokojna dzielnica,- funkcjonalny układ pomieszczeń,- pełna infrastruktura handlowo- usługowa-blisko...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wyzwolenia

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Wyzwolenia

    • 499 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA HOT OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczna południowa ekspozycja okien- świetna lokalizacja- bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do...

  • Mieszkanie Rumia ul. Roszczynialskiego

    Rumia » ul. Roszczynialskiego

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House !Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,16 m² (powierzchnia całkowita zgodnie z księgą wieczystą: 58,80 m²), usytuowanego na par...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Joachima Lelewela

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Lelewela

    • 1 825 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowo wykończony apartament, położony na prestiżowym osiedlu Browar Gdański w sercu Wrzeszcza - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku.AT...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Partyzantów

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Partyzantów

    • 849 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63 m², zlokalizowane w sercu Gdańska - Wrzeszcz Górny, przy spokojnej ulicy, z dala o...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Legionów

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aleja Legionów

    • 949 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 10 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy | Gdańsk Wrzeszcz | Al. LegionówNa sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzc...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Powstania Styczniowego

    Gdańsk » ul. Powstania Styczniowego

    • 695 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!!!! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie w otulinie lasu ze ścieżką spacerową prowadzącą aż do Matemblewa- ci...