• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka z mediami, blisko morza!
    1 / 9
    Działka z mediami, blisko morza!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Chcemy podzielić się z Wami nowym tropem, który doprowadził nas do działek w miejscowości Dobrz...

  • Działka budowlana z MPZP między Darłowem a Dąbkami
    1 / 14
    Działka budowlana z MPZP między Darłowem a Dąbkami

    Żukowo Morskie

    • 99 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Polecam działkę o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Żukowo Morskie. Łatwy dojazd, widokowa oko...

  • Działka rolna z warunkami
    1 / 2
    Działka rolna z warunkami

    Dubiny

    • 140 000 zł cena
    • 3 947 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Numer działki 659/2 [url]

  • GRUNT ROLNY, GRUNTY INWESTYCYJNE
    1 / 12
    GRUNT ROLNY, GRUNTY INWESTYCYJNE

    Rościno

    • 390 000 zł cena
    • 99 700 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową w Rościnie, około 5 km od K...

  • Działka inwestycyjna na osiedlu Lubiatowo!
    1 / 12
    Działka inwestycyjna na osiedlu Lubiatowo!

    Koszalin

    • 1 499 000 zł cena
    • 3 374 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Tylko u Nas wyjątkowa działka inwestycyjna o pow. 3 374 m2 na osiedlu Lubiatowo, przy ul. Dzier...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną

    Sosnowiec

    • 220 000 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 818 m2 w spokojnej zielonej części Sosnowca ul, Kolonia Cieśle. Druga linia zabudowy więcej informacji podam mailem lub telefonicznie zapraszam. cena 220...

  • Działka budowlana ul. Las Rzeczki 2356m2
    1 / 16
    Działka budowlana ul. Las Rzeczki 2356m2

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 299 212 zł cena
    • 2 356 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronną działkę budowlaną w zacisznej części osiedla Las Rzeczki w Ostrowcu Św. Działka budowlana o powierzchni 2356m2 (nr działki 61/...

  • Działka inwestycyjna Walne gm. Nowinka,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Walne gm. Nowinka,

    Walne

    • 84 000 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki na sprzedaż - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, blisko jezior i lasu Na sprzedaż cztery działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Istnieje...

  • Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!
    1 / 13
    Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!

    Stare Bielice

    • 199 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Atrakcyjna działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę w Starych Bielicach! Cieszymy...

  • Atrakcyjna działka blisko jeziora Jamno!!!
    1 / 11
    Atrakcyjna działka blisko jeziora Jamno!!!

    Koszalin

    • 179 000 zł cena
    • 1 393 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Poszukujesz działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Nasze biuro śpieszy z pomocą i ma do z...

  • Działka w sercu natury w miejscowości Poradź!
    1 / 16
    Działka w sercu natury w miejscowości Poradź!

    Poradz

    • 89 000 zł cena
    • 1 740 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Przedstawiamy na sprzedaż przepiękną działkę o powierzchni 1740 m2 w malowniczej miejscowości P...

  • Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!
    1 / 16
    Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!

    Stare Bielice

    • 139 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Witaj, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę nieruchomości gruntowej w miejscowości Stare Bielice k...

  • Działka inwestycyjna przy węźle drogi S6/S11!
    Działka inwestycyjna przy węźle drogi S6/S11!

    Dobre

    • 1 490 000 zł cena
    • 21 713 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nieruchomość szuka Inwestora! Działka zlokalizowana jest przy samym węźle Dobre, drogi ekspreso...

  • Działka 1000 m2 zaledwie 4km od plaży!
    1 / 14
    Działka 1000 m2 zaledwie 4km od plaży!

    Śmiechów

    • 119 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Odkryj swoje nowe miejsce przy morzu! Buduj wymarzony dom jednorodzinny na przepięknej działce...

  • Działka z WZ ul. Dąbrówki, Ostrowiec Św. - 1056m2
    1 / 14
    Działka z WZ ul. Dąbrówki, Ostrowiec Św. - 1056m2

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 100 320 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży ustawną, atrakcyjną działkę pod wymarzony dom w doskonałej lokalizacji w Ostrowcu Św. Każda z działek posiada wydane prawomocne warunki za...

  • Działka nad jeziorem w Cetuniu!
    Działka nad jeziorem w Cetuniu!

    Cetuń

    • 249 000 zł cena
    • 3 103 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Cieszymy się, że możemy zaprezentować Wam pięknie położoną nieruchomość gruntową we wsi Cetuń....

  • Działka budowlano rolna z WZ - obok Bałtowa 1,03ha
    1 / 13
    Działka budowlano rolna z WZ - obok Bałtowa 1,03ha

    Wólka Bałtowska

    • 539 000 zł cena
    • 10 304 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z wydanymi już warunkami zabudowy pod samym Bałtowem. Działka o powierzchni łącznej 1,03ha mieści się w miejscowości Wólka Bałtows...

  • Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2
    1 / 13
    Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2

    Magonie

    • 84 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Została ostatnia działka w tym kompleksie!! KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działki z WZ w miejscowości Magonie pod Ostrowcem Św. Działki o powierzchni 1200m2 każda mies...

  • Działka budowalna z WZ - 1,05ha - Michałów
    1 / 9
    Działka budowalna z WZ - 1,05ha - Michałów

    Michałów

    • 329 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę budowlaną w Michałowie w obrębie miasta Starachowice. Działka o powierzchni 10500m2 mieści się w miejscowości Michałów w...

  • Działki rolno-budowlane w Dobrzycy!!!
    1 / 9
    Działki rolno-budowlane w Dobrzycy!!!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż