• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka budowlana
    1 / 8
    Działka budowlana

    Masłów Drugi

    • 40 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie duża działka w kształcie trójkąta prostokątnego (50 m, 25, 40 m) Działka nr 494 ogrodzona, graniczy z drogą asfaltową. W MPZP budowlana . Kiedyś, kiedyś były wydane WZ.

  • Sprzedam gospodarstwo rolne
    1 / 7
    Sprzedam gospodarstwo rolne

    Stare Polesie

    • 1 140 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 3,80 ha w miejscowości Stare Polesie, gmina Leoncin, powiat nowodworski. Działka o szerokości 60 metrów. Do Warszawy około 60 km. Zgodni...

  • 1 / 3
    Strzegowo - Sprzedam działkę budowlaną

    Strzegowo

    • 80 000 zł cena
    • 714 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, zlokalizowaną w urokliwej części gminy Strzegowo. To idealna opcja dla młodej rodziny lub pary, która chce zamienić ciasne mieszkanie w mieście na własny dom...

  • Działka Kolonia Łaznów ul.

    Kolonia Łaznów

    • 299 000 zł cena
    • 6 302 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż duża działka o powierzchni 6 302 m², oznaczona numerem 308, położona w malowniczej miejscowości Kolonia Łaznów w gminie Rokiciny. To idealna propozycja dla osób ceniący...

  • Działka Kranów ul.

    Kranów

    • 500 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ****TYLKO U NAS****Poszukujesz działki w miejscu odległym od miejskiego życia a jednocześnie bliskim pracy i codziennych spraw? Potrzebujesz odpoczynku blisko natury, w otoczeniu l...

  • Działka Racibórz ul.

    Racibórz

    • 670 000 zł cena
    • 9 652 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 9652 m. Skorzystaj z niższej ceny do końca kwietnia. Działka zlokalizowana w strategicznej i dynamicznie rozwijającej się części Rac...

  • Działka Pomyków ul.

    Pomyków

    • 145 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Marzysz o budowie własnego domu w spokojnej okolicy, ale z łatwym dostępem do niezbędnej infrastruktury? Mamy idealną propozycję!Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę budowlaną o...

  • Działka Pszów ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Pszów » ul. Grota-Roweckiego

    • 120 000 zł cena
    • 3 039 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Pszowie - dzielnicy Krzyżkowice, w spokojnej, podmiejskiej lokalizacji idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.Działka o pow...

  • Działka Łączna rynek pierwotny ul.

    Łączna

    • 220 000 zł cena
    • 1 710 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa Działka Budowlana - Idealna Przestrzeń pod Twoje Marzenia!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 700 m2.To m...

  • Działka Tumlin-Podgród rynek pierwotny ul.

    Tumlin-Podgród

    • 672 845 zł cena
    • 3 637 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 3637 m², położony w miejscowości Tumlin-Wykień, obręb 0003 Ćmińsk Kościelny, gmina Miedziana Góra. Nieruchomość znajduje się w...

  • Działka Wola Malkowska ul.

    Wola Malkowska

    • 129 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 8800 m2 położoną na początku wsi Wola Malkowska w gminie Bogoria, woj. świętokrzyskie, teren zapewniający przestrzeń, las, ciszę i spokój...

  • Działka Bilcza ul. Bazaltowa

    Bilcza » ul. Bazaltowa

    • 364 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1.251 m², położoną przy ul. Bazaltowej w Bilczy, w gminie Morawica, powiat kielecki. Działka znajduje się w malowni...

  • Działka Ćmińsk Światełek rynek pierwotny ul. Światełek

    Ćmińsk » ul. Światełek

    • 165 000 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 949m², położona w miejscowości Ćmińsk Rządowy, gmina Miedziana Góra, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie.Nieruchomość znajduje s...

  • Działka Żuków ul.

    Żuków

    • 69 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Żuków  k. Solca-Zdroju o powierzchni 900 m2, działka położna w środku spokojnej wsi, obok zbiornika wodnego.Specyfikacja d...

  • Działka Czerwona Górka ul.

    Czerwona Górka

    • 299 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano - rolna o powierzchni 11200 mkw. położona w spokojnej miejscowości Czerwona Górka w gminie Łączna w powiecie Skarżyskim.Na przedmiotowej nieruchomości jest rozpoc...

  • Działka Bilcza rynek pierwotny ul. Pogodna

    Bilcza » ul. Pogodna

    • 1 600 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa okazja sprzedaży - atrakcyjna działka o powierzchni 6400 m² w malowniczej okolicyNa sprzedaż duża działka o powierzchni 6400 m², idealnie nadającą się do budowy domu lub...

  • Działka Mniów rynek pierwotny ul. Kielecka

    Mniów » ul. Kielecka

    • 370 000 zł cena
    • 12 454 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malownicza działka o łącznej powierzchni 12 454 m2, składająca się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek: nr. 141/3 (6 159 m2) i nr. 141/1 (6 295 m2). Ta unikalna ofert...

  • Działka Małachów ul.

    Małachów

    • 240 000 zł cena
    • 3 218 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Biuro Nieruchomości Great House przedstawia piękną działkę położoną w malowniczej miejscowości Małachów, z dala od ruchliwej ulicy, cisza spokój las, grzyby a kilka kilometrów dale...

  • Działka Iwaniska ul.

    Boduszów

    • 59 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 600 m2, położoną 100 m od rynku w Iwaniskach, na lekkim wzniesieniu, obok działki w jej dolnej części strumyk. Działka jest użytkiem roln...

  • Działka Osiek ul.

    Osiek

    • 40 000 zł cena
    • 8 595 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2 działki rolne w Osieku - idealne pod  powiększenie gospodarstwa rolnego lub rekreację.Działka 1- nr 619: powierzchnia 5676 m²Działka 2- nr 483: powierzchnia 2919 m²✅ Łąc...