• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka z przyłączami i pozwoleniem na budowę!
    1 / 16
    Działka z przyłączami i pozwoleniem na budowę!

    Gniazdowo

    • 119 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nasz kolejny trop zaprowadził nas do miejscowości Gniazdowo, gdzie znajduje się działka budowla...

  • Działka o pow. 1163 m2  w zielonej części Sianowa!
    1 / 11
    Działka o pow. 1163 m2 w zielonej części Sianowa!

    Sianów

    • 99 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Planujesz budowę domu w ustronnym miejscu, ale świetnie skomunikowanym? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Lokalizacja działki zapewnia szybki dojazd do położonej ok. 500 m, nowo bud...

  • Działka budowlana Marysin gm. Jastków, Chmielna
    1 / 14
    Działka budowlana Marysin gm. Jastków, Chmielna

    Marysin

    • 699 000 zł cena
    • 1 966 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 241/6 o pow. 1966m2 w Marysinie, ul. Chmielna. W MPZP symbol MAR21-MN. Wymiary działki...

  • Dzialki rekreacyjne budowlane nad jeziorem Dlugie
    Dzialki rekreacyjne budowlane nad jeziorem Dlugie

    Długie

    • 39 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam po 50% udzialu w dzialkach o nr 5/67 oraz 5/68 nad jeziorem Dlugie powiat Strzelecko-Drezdenski GW1K/00017294/7 GW1K/00017295/4 Istnieje mozliwosc...

  • Znajdź swój kącik w Dobrzycy: Działki od 55 tys.zł
    1 / 9
    Znajdź swój kącik w Dobrzycy: Działki od 55 tys.zł

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Chcemy podzielić się z Wami nowym tropem, który doprowadził nas do działek w miejscowości Dobrz...

  • Piękna działka - Świrna pod Ostrowcem 1000m2
    1 / 13
    Piękna działka - Świrna pod Ostrowcem 1000m2

    Świrna

    • 107 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę pod wymarzony dom w miejscowości Świrna. Działka o powierzchni 1000m2 usytuowana w miejscowości Świrna, gm. Bodzechów pod Ostrowce...

  • Ustawna działka - Sudół 1124m2
    1 / 10
    Ustawna działka - Sudół 1124m2

    Sudół

    • 99 700 zł cena
    • 1 124 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1124m2 usytuowana w miejscowości Sudół pod Ostrowcem Świętokrzyskim. Oddalona od miasta około 4km. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Zlo...

  • Uzbrojona działka z zabudowaniami w Jamnie!!!
    1 / 14
    Uzbrojona działka z zabudowaniami w Jamnie!!!

    Koszalin

    • 349 000 zł cena
    • 1 698 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Lokalizacja: Działka o pow. 1698 m2 znajduje się zaledwie 1,6 km od przystani przy jeziorze Jam...

  • Działka w Mielnie o pow. 1066 m2!!!
    1 / 11
    Działka w Mielnie o pow. 1066 m2!!!

    Mielno

    • 223 860 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Kolejny trop zaprowadził nas prawie nad samo morze. Wytropiliśmy dla Ciebie działkę w miejscowo...

  • Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!
    Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!

    Będzino

    • 99 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1570 m2, położoną w miejscowości Będzino,...

  • Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!
    1 / 16
    Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!

    Będzino

    • 99 000 zł cena
    • 1 568 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1568 m2, położoną w miejscowości Będzino,...

  • Działki 30 arowe w Będzinie!!!
    1 / 12
    Działki 30 arowe w Będzinie!!!

    Będzino

    • 149 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nasz nowy trop! Nieruchomość gruntowa numer 53/7 o powierzchni 3003 m2, Będzino k. Sarbinowa –...

  • Działka z widokiem na wodę koło Międzyzdrojów!
    1 / 4
    Działka z widokiem na wodę koło Międzyzdrojów!

    Wicko

    • 495 900 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z ogromnym potencjałem! W naszej ofercie działka z widokiem na jezioro i zalew położona miejscowości Wicko, 3 km od Międzyzdrojów. Działka o powierzchni 1653...

  • Działka rolna zakrzaczona
    1 / 3
    Działka rolna zakrzaczona

    Dubiny

    • 99 999 zł cena
    • 2 909 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Numer działki 659/1 [url]

  • Działka w Kuczowie, wydane WZ - 3300m2
    1 / 9
    Działka w Kuczowie, wydane WZ - 3300m2

    Kuczów

    • 159 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Kuczów. Działka o powierzchni 3300m2 mieści się w miejscowości Kuczów w powiecie star...

  • Działka przemysłowa - Ul. Świętokrzyska - 1763m2
    1 / 10
    Działka przemysłowa - Ul. Świętokrzyska - 1763m2

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 299 000 zł cena
    • 1 763 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę budowlaną, przemysłową w bardzo dobrej lokalizacji. Działka o powierzchni 1763m2 mieści się przy samej ul. Świętokrzyskiej w Ostro...

  • Działka 1000 m2, blisko Mielna i Morza!!!
    1 / 16
    Działka 1000 m2, blisko Mielna i Morza!!!

    Strzeżenice

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Z przyjemnością prezentujemy działkę o powierzchni 1000 m2, zlokalizowaną w miejscowości Strzeż...

  • Działka 1105 m2, blisko Mielna i Morza!!!
    1 / 16
    Działka 1105 m2, blisko Mielna i Morza!!!

    Strzeżenice

    • 125 000 zł cena
    • 1 105 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Z przyjemnością prezentujemy działkę o powierzchni 1105 m2, zlokalizowaną w miejscowości Strzeż...

  • Działka budowlana - 2000m2 - Opatów
    1 / 16
    Działka budowlana - 2000m2 - Opatów

    Opatów

    • 159 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę budowlaną mieszkaniowo/usługową przy ul. Sempołowskiej w Opatowie. Działka budowlana o powierzchni 2000 m² położona przy ul. Sempo...

  • Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!
    1 / 13
    Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!

    Ubysławice

    • 199 000 zł cena
    • 18 112 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Do sprzedania piękna, niezabudowana działka nr 145 i 147/1, oraz częściowo zabudowana działka nr 146 budynkiem gospodarczym i domem do remontu, położone w miejsco...