• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Bojano ul. Rzemieślnicza

    Bojano » ul. Rzemieślnicza

    • 389 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę - BojanoDziałka budowlana o powierzchni 1001...

  • Działka budowlana w Radomsku - REZERWACJA

    Radomsko

    • 123 000 zł cena
    • 673 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 673 m² składająca się z dwóch działek (204 i 205)położona w Radomsku, ul. Akacjowa. Nieruchomość objęta jest miejscowym plan...

  • Działka Wicko ul.

    Wicko

    • 592 280 zł cena
    • 9 879 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Eastate prezentuje Państwu trzy działki przemysłowe przeznaczone pod zabudowę produkcyjno-usługową, położone w miejscowości Wicko, 10km od Łeby.LOKALIZACJA:Wicko (woj. pomorskie, p...

  • Działka Salinko ul. Akwamarynowa

    Salinko

    • 160 500 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NAD JEZIOREMOferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położone nad Jeziorem Salino (gmina Gniewino, powiat wejherowski).Działki budowlane od 1120 m2 w kształcie nierównego pr...

  • 1 / 4
    Działka Prędocin

    Prędocin

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,8404 ha (8404 m), położona w miejscowości Prędocin (gmina Skarbimierz, powiat brzeski). Numer działki : 160102_2.0132.1/4...

  • Działka Sosnowiec Zagórze

    Sosnowiec » Zagórze

    • 676 000 zł cena
    • 1 690 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w dzielnicy Zagórze, okolica ulicy Lenartowicza. Powierzchnia 1690m2. Szerokość od ulicy 13m, długość 13...

  • Widokowa działka pod dom w górach – Równica
    1 / 7
    Widokowa działka pod dom w górach – Równica

    Ustroń

    • 990 000 zł cena
    • 3 703 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BARTOSZ BATURO Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka położona w wyjątkowej, spokojnej części Ustroń na zboczach Równicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w...

  • Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek
    1 / 3
    Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek

    Grodziec

    • 85 170 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6700 ha, położona w miejscowości Grodziec, w gminie Ozimek, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu gruntów rolnych i terenów...

  • Syndyk sprzeda udział 6/324 w działkach zalesionych i drodze
    1 / 8
    Syndyk sprzeda udział 6/324 w działkach zalesionych i drodze

    Nowe Czaple

    • 5 800 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    1. Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 6/324 w pra...

  • Ogródek działkowy ROD ,,Nowy Kanał
    1 / 5
    Ogródek działkowy ROD ,,Nowy Kanał

    Wrocław

    • 32 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Opis oferty Odstąpię prawa do użytkowania działki w ROD ,,Nowy Kanał" - wejście od ul. Toruńskiej. Działka o powierzchni 425 m2. Na terenie ogródka jest: altana, prąd, studnia, pom...

  • Działka rolno-leśna w Łodzi
    1 / 2
    Działka rolno-leśna w Łodzi

    Łódź

    • 790 000 zł cena
    • 18 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt podzieliny na 4 działki rolno-leśne. Nieruchomość graniczy z terenem lotniska. Posiada dostęp do drogi publicznej. Numer ewidencyjny działki: 203/2, 204/2, 205/2, 2...

  • Działka rekreacyjna Sumin gm. Urszulin, Sumin, Grabniak, Urszulin
    Działka rekreacyjna Sumin gm. Urszulin, Sumin, Grabniak, Urszulin

    Sumin

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej w własną linią brzegową o pow. 1500 m2 (15 ar) nad jeziorem Sumin gm. Urszulin. Lokalizacja: Sumin gm. Urszulin Powierzchnia: 1500 m² (15...

  • Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2
    1 / 11
    Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2

    Szewna

    • 99 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży ustawną działkę w spokojnej lokalizacji pod samym miastem na ulicy Woźniakówka w Szewnie. Działka o powierzchni 1600m2 z bezpośrednim do...

  • Działki w Dobrzycy: Nowa oferta blisko S6/S11!
    1 / 9
    Działki w Dobrzycy: Nowa oferta blisko S6/S11!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 027 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Chcemy podzielić się z Wami nowym tropem, który doprowadził nas do działek w miejscowości Dobrz...

  • DZIAŁKA MARZEŃ NIEDALEKO MORZA!!!
    DZIAŁKA MARZEŃ NIEDALEKO MORZA!!!

    Śmiechów

    • 119 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapomnij o tłoku miasta i codziennym stresie! Mamy dla Ciebie idealne miejsce na budowę wymarzo...

  • Działka rolna z lasem
    1 / 3
    Działka rolna z lasem

    Talusy

    • 320 000 zł cena
    • 24 831 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną z lasem Powierzchnia działki 2,4831 ha w tym 0,4523 to las. W pobliżu działki wodociąg miejski i linia energetyczna. Dojazd do działki drogą grunt...

  • Działka usługowa 7675m2 przy drodze 9, Kunów
    1 / 11
    Działka usługowa 7675m2 przy drodze 9, Kunów

    Kunów

    • 350 000 zł cena
    • 7 675 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży działkę inwestycyjną - usługową - przy samej krajowej drodze 9. Działka o powierzchni 7675m2 z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej...

  • Działka rolno-budowlana 3 km od Bałtyku!!!
    1 / 14
    Działka rolno-budowlana 3 km od Bałtyku!!!

    Śmiechów

    • 999 000 zł cena
    • 25 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Witamy w REMAX Na Tropie! Mamy przyjemność przedstawić Ci niepowtarzalną ofertę działki rolno-b...

  • Działka o pow. 1337 m2  w zielonej części Sianowa!
    1 / 12
    Działka o pow. 1337 m2 w zielonej części Sianowa!

    Sianów

    • 99 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapraszamy do zakupu tej urokliwej działki o powierzchni 1337 m2 w Sianowie. To idealne miejsce...

  • Działka budowlana - Szewna - 2000m2
    1 / 15
    Działka budowlana - Szewna - 2000m2

    Szewna

    • 184 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży uroczą działkę w Szewnie na ul. Zakanale. Działka rolno-budowlana o powierzchni 2000m2 (nr działki 130/1, 130/2) usytuowana w miejscowości...