• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Koleczkowo ul. Kamieńska

    Koleczkowo » ul. Kamieńska

    • 1 000 000 zł cena
    • 3 404 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    HOT OFERTA!ATUTY:-Spójny kompleks kilku działek tworzących jedną, funkcjonalną całość-Naturalny zbiornik wodny jako centralny i unikalny element terenu-Wysokie walory krajobrazowe...

  • Działka Stary Kraków ul.

    Stary Dzierzgoń

    • 280 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    HOT OFERTA W PEPPRHOUSE!Cena 280 000 zł. nettoATUTY: - działka objęta MPZP- działka rolna o regularnym kształcie- płaski teren- spokojna, zielona okolica- brak bezpośredniego sąsi...

  • Działka Pierwoszyno ul.

    Pierwoszyno

    • 600 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 725 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 264 położona w atrakcyjnej części Pierwoszyna, zaledwie 1 km od morza. To idealne miejsce na budowę domu,...

  • Działka Lubkowo ul. Sosnowa

    Lubkowo » ul. Sosnowa

    • 350 000 zł cena
    • 1 906 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 906 m2 w miejscowości Lubkowo, gmina Krokowa przy ulicy Sosnowej. Nieruchomość posiada wszys...

  • 1 / 3
    Działka Darzlubie ul. Pucka

    Darzlubie » ul. Pucka

    • 109 000 zł cena
    • 391 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka o powierzchni 391m2, położona w centrum Darzlubia przy ulicy Puckiej. Okolica oferuje liczne tereny zielone, które umożliwiają wy...

  • Działka Mników

    Mników

    • 565 000 zł cena
    • 2 930 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka budowlano-usługowo- rolna położona w Mnikowie gmina Liszki. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Działka usytuowana w II-linii zabudowy w całości objęta MPZP. Z...

  • Działka Rytwiany ul.

    Rytwiany

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 1268 m2 położoną w Rytwianach przy ul. Kościuszki wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działka położona w spokojnej lokalizacji z pi...

  • Działka Kolonia Bogoria ul.

    Kolonia Bogoria

    • 92 000 zł cena
    • 1 215 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Kolonia Bogoria (gm. Bogoria), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 757 na trasie Staszów - Opatów. Lokal...

  • Działka MPZP Michałowo

    Michałowo » ul. Jaworowa

    • 147 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościDziałka jest doskonałą propozycją cenową, co wynika z jej lokalizacji przy drodze asfaltowej, dostępności mediów oraz objęcia miejscowym planem za...

  • 1 / 4
    Blisko natury i centrum - działka pod dom 540 m²

    Gdańsk » ul. Stroma

    • 200 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 540 m², położonej w Gdańsku – Św. Wojciech, przy ul. Stromej. Działka ma kształt prostokąta (ok. 21,5 m x 25...

  • Działka Wicko ul.

    Wicko

    • 164 280 zł cena
    • 2 738 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Eastate prezentuje Państwu działkę przemysłową przeznaczoną pod zabudowę produkcyjno-usługową, położoną w miejscowości Wicko, 10km od Łeby.LOKALIZACJA:Wicko (woj. pomorskie, powiat...

  • Działka Pręgowo ul.

    Pręgowo

    • 1 424 000 zł cena
    • 71 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż cztery działki rolne łącznej powierzchni 7,12 ha: nr 393/5 o powierzchni 1,69 ha nr 393/7 o powierzchni 0,73 ha- las  nr 393/15 o powierzchni 4,62 ha nr 390/2 o p...

  • Działka Wicko ul.

    Wicko

    • 428 000 zł cena
    • 7 141 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Eastate prezentuje Państwu trzy działki przemysłowe przeznaczone pod zabudowę produkcyjno-usługową, położone w miejscowości Wicko, 10km od Łeby.LOKALIZACJA:Wicko (woj. pomorskie, p...

  • 1 / 3
    Działka Legbąd ul. Szkolna

    Legbąd » ul. Szkolna

    • 39 000 zł cena
    • 3 168 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż pięknie położona działka leśna. Jest płaska, nieogrodzona, o regularnym kształcie. Na jej powierzchnię składa się las V klasy.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się we ws...

  • 1 / 3
    Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Wiczlińska

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 850 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 630 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! HOT OFERTA !!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS !!ATUTY:- działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,- uzbrojona (woda, prąd, gaz, kanalizacja)- bliskość głównych dró...

  • 1 / 3
    Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Wiczlińska

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 1 250 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 521 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HOT OFERTA !!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS !!ATUTY:- działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,- uzbrojona (woda, prąd, gaz, kanalizacja)- bliskość głównych dróg,...

  • 1 / 3
    Działka Drewnica ul. Słoneczna

    Drewnica » ul. Słoneczna

    • 189 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m², położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.Działka ma...

  • Działka Marzęcino ul. Graniczna

    Marzęcino » ul. Graniczna

    • 125 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2 600 m², położona w miejscowości Marzęcino, gmina Nowy Dwór Gdański, województwo pomorskie. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przeznaczenie w MPZP...

  • Działka Bydgoszcz Jachcice ul.

    Bydgoszcz » Jachcice

    • 1 370 000 zł cena
    • 3 418 m2 powierzchnia
    • 401 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!! JACHCICE - DZIAŁKA NAD BRDĄ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - 3418 M² !!!ATUTY: bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Brdy duża, ustawna działka...

  • Działka Rytwiany ul. Tadeusza Kościuszki

    Rytwiany » ul. Kościuszki

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje wyjątkową działkę budowlaną z warunkami zabudowy w Rytwianach - cisza, natura i komfort życia blisko miasta. W miejscu, które zachwyca spokojem, naturalnym pięknem i prz...