• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną

    Lipno

    • 85 000 zł cena
    • 1 102 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul Pawiej w Lipnie w bok od Orlej. Nr 1592/29, pow 11,02 ar .Okolica cicha i bezpieczna, tu powstaje spokojne osiedle. Wydane warunki zab...

  • Działka budowlana 1.5ha ogrodzona
    1 / 4
    Działka budowlana 1.5ha ogrodzona

    Sękocin Nowy

    • 12 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż ziemię w bardzo dobrym punkcie 1km od centrum handlowego Janki przy starej s7 Wszystkie media gaz prąd i woda Bez pośredników

  • Działka Święta Lipka gmina Reszel 15100 m2
    1 / 2
    Działka Święta Lipka gmina Reszel 15100 m2

    Święta Lipka

    • 599 000 zł cena
    • 15 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa nad jeziorem Dejnowo, w większości porośnięta lasem, oznaczona jako działka ewidencyjna nr 1 w obrębie 0017, STANIEWO, gmina RESZE...

  • Działka budowlana przy lesie nad jeziorem Łajskim
    1 / 7
    Działka budowlana przy lesie nad jeziorem Łajskim

    Łajs

    • 395 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w miejscowości Łajs gm. Purda położona 100 m od jeziora, idealna na wybudowanie domu na wypoczynek lub do całorocznego zamieszkania. Działka z wydanymi warunkami...

  • Działka budowlana Pustary/Dygowo gm. Dygowo Pustary
    1 / 11
    Działka budowlana Pustary/Dygowo gm. Dygowo Pustary

    Pustary

    • 128 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w gminie Dygowo, w miejscowości Pustary, 10 km od Kołobrzegu, 6 km od drogi ekspresowej. Działka malowniczo położona, na wzgórzu, z pięknym...

  • Działka inwestycyjna Kraśnik Bojanówka,
    Działka inwestycyjna Kraśnik Bojanówka,

    Kraśnik

    • 580 000 zł cena
    • 19 407 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    GRUNT INWESTYCYJNY POD FARMĘ FOTOWOLTAICZNĄ | 1,9407 HA | BOJANÓWKA, GM. KRAŚNIK Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 1,9407 ha, stanowiący działkę ewidencyjną...

  • Działka inwestycyjna Jezierzany gm. Postomino
    Działka inwestycyjna Jezierzany gm. Postomino

    Jezierzany

    • 1 690 920 zł cena
    • 5 124 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Jezierzanach w bliskiej odległości od Jarosławca nad morzem w województwie zachodniopomorskim. Prezent...

  • Działka budowlana Kasina Wielka gm. Mszana Dolna
    Działka budowlana Kasina Wielka gm. Mszana Dolna

    Kasina Wielka

    • 650 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Widokowa działka 80 arów | potencjał pod podział | blisko Kasina Ski Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 80 arów , położoną w miejscowośc...

  • Działka budowlana Kraków, Rakuś
    Działka budowlana Kraków, Rakuś

    Kraków

    • 230 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Bieżanowie w rejonie ulicy Rakuś o pow. 11.5 Ar oznaczenie : opis użytku tereny mieszkaniowe ,sady . Oznaczenie klasy użytku B,S,RIVb .Rozkład : Nieregularny prostokąt o...

  • Działka budowlana Wądzyn gm. Dąbrówno
    1 / 15
    Działka budowlana Wądzyn gm. Dąbrówno

    Wądzyn

    • 81 760 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TWOJE MIEJSCE NAD JEZIOREM - 6 DZIAŁEK NA SPRZEDAŻ | WĄDZYN, GM. DĄBRÓWNO Masz dość miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, która da Ci ciszę, widok na wodę i święty spo...

  • Działka budowlana, mieszkalno usługowa koło Świdnicy
    Działka budowlana, mieszkalno usługowa koło Świdnicy

    Krzczonów

    • 140 000 zł cena
    • 873 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 873m2 z widokiem na piękne zachody słońca. To idealne miejsce dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta i ceniących harmonię życia w otoczeniu natury. Jed...

  • Działka inwestycyjna Sulmin gm. Żukowo,
    Działka inwestycyjna Sulmin gm. Żukowo,

    Sulmin

    • 529 000 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana - regularny kształt, płaska. Na osiedlu ładnej zabudowy jednorodzinnej. To prawdziwa sypialnia Gdańska, z dogodnym dojazdem do miasta oraz z sąsiedztwem lasów i j...

  • Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa
    1 / 10
    Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa

    Łapka

    • 77 000 zł cena
    • 758 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała działka budowlana o pow. 758 m2 - idealna pod zabudowę domem bez pozwolenia do 70m2 Warunki zabudowy zezwalają na budowę domu do 300 m2 powierzchni użytkowej Połozenie - Łapka...

  • Sprzedam atrakcyjną działkę na nad jeziorem Żywieckim
    Sprzedam atrakcyjną działkę na nad jeziorem Żywieckim

    Żywiec

    • 230 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez pośrednika Sprzedam atrakcyjną działkę na nad jeziorem Żywieckim jeżeli chodzi o powierzchni 10 arów w kształcie prostokąta jest zagospodarowana zielenią i zagospodarowana świ...

  • Działka budowlana z WZ pośród lasu Kieźliny k/Olsztyna
    1 / 13
    Działka budowlana z WZ pośród lasu Kieźliny k/Olsztyna

    Kieźliny

    • 445 000 zł cena
    • 4 016 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W otoczeniu luźna zabudowa jednorodzinna . Z dwóch stron ogrodzona Działka budowlana otoczona z 4 stron lasem i wydanymi WZ. Warunki Zabudowy przechodzą na nabywcę. Atrakcyjne poło...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana 1047m2 z potencjałem inwestycyjnym

    Brzeg

    • 620 000 zł cena
    • 1 047 m2 powierzchnia
    • 593 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr.97/1,o powierzchni 1047m2 (10,5ara),zabudowana domem 94m2.,do remontu, położona w Brzegu przy ul.Oławskiej (spokojna okolica, zabudowa jednorodzinna, dostęp...

  • Działka Choczewo ul. Bałtycka

    Choczewo » ul. Bałtycka

    • 310 000 zł cena
    • 10 300 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 10 300 m² położona w miejscowości Choczewo, powiat wejherowski, województwo pomorskie.Nieruchomość położona jest w spokojnej, otwartej przestrzeni...

  • Działka Jodłowno ul.

    Jodłowno

    • 1 995 000 zł cena
    • 25 147 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- w bezpośrednim sąsiedztwie pól i lasów,- spokojna i cicha okolica,- duża działka z możliwością podziału na mniejsze,- duży...

  • Działka Jodłowno ul.

    Jodłowno

    • 2 470 000 zł cena
    • 38 151 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Rumia ul. Wróblewskiego

    Rumia » ul. Wróblewskiego

    • 379 000 zł cena
    • 493 m2 powierzchnia
    • 769 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna w Pepper House!Atuty nieruchomości:- cicha i spokojna okolica- ślepa uliczka- funkcjonalny układ- przestronna działka- zabudowana domkiem gospodarczymLokalizacja:Dz...