• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka bud. 1371 m² przy lesie, zielona okolica.

    Nadma

    • 710 000 zł cena
    • 1 371 m2 powierzchnia
    • 518 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 15 km od Warszawy, w miejscowości Nadma. Nieruchomość o powierzchni 1371 m² ma wymiary ok 36 x 35 m. Wszystkie media (prąd, gaz,...

  • Zawoja - widokowa działka 1351 m2 , prąd, las

    Zawoja

    • 245 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu widokowo zlokalizowaną działkę znajdującą się w urokliwym miejscu na terenie Zawoi na wysokości 700 m. n.p.m. Z terenu działki rozpościera się piękn...

  • 1 / 2
    Działka Waplewo-Osiedle ul.

    Mermet

    • 115 000 zł cena
    • 1 575 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1575 m², położona w miejscowości Waplewo-Osiedle. Teren płaski, idealny pod budowę domu jednorodzinnego. Nierucho...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 560 000 zł cena
    • 3 395 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 33 ary, położona w Grajowie - atrakcyjnej lokalizacji pod zabudowę jednorodzinną, z szybkim dojazdem do Wieliczki i Krakowa. PA...

  • Działka położona wśród lasów, blisko zalewu.

    Trzepnica

    • 160 000 zł cena
    • 1 288 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1300 m2.Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy i bliskości natury, położona wsród lasów, kilka kilometrów od zalewu Cies...

  • Działka Gdańsk Siedlce ul. Zakosy

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zakosy

    • 980 000 zł cena
    • 514 m2 powierzchnia
    • 1 907 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem i  widokiem na Gdańsk i morze - Gdańsk Siedlce, ul. ZakosyNa sprzedaż działka zabudowana starym domem (połowa bliżniaka) z ogromnym potencjałem, położona w jednej z...

  • Działka Tuchom ul.

    Tuchom

    • 390 000 zł cena
    • 1 287 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA przy jeziorze TUCHOMSKIM, wydane WARUNKI ZABUDOWYLOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest koło Tuchomia w malowniczej miejscowości Warzenko, przy ul. Działkowa 22 numer dział...

  • Działka Gdynia Obłuże ul.

    Gdynia » Obłuże

    • 799 000 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż — wyjątkowa nieruchomość w Gdyniul. Cechowa, Gdynia - ObłużePowierzchnia działki: 818 m²Dom na działce:  129,82 m² powierzchni całkowitej (do generalnego remontu)Dwu st...

  • Działka Bydgoszcz Bartodzieje ul. Fabryczna

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Fabryczna

    • 5 200 000 zł cena
    • 5 052 m2 powierzchnia
    • 1 030 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OFERTA W PEPPER HOUSE!!!DZIAŁKA INWESTYCYJNA W BYDGOSZCZY!!!ATUTY:- Duża powierzchnia!- Atrakcyjna lokalizacja!- W sąsiedztwie innych obiektów przemysłowych i logistycznych!Działka...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 159 281 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki  Do sprzedaży działka budowlana o p...

  • 1 / 3
    Działka Drewnica ul. Słoneczna

    Drewnica » ul. Słoneczna

    • 149 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 919 m², położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.Działka ma r...

  • 1 / 2
    Działka Jodłowno ul. Lipowa

    Jodłowno » ul. Lipowa

    • 189 000 zł cena
    • 1 729 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !!!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!! LOKALIZACJA: Działka położona w Jodłownie, gmina Przywidz, powiat gdański.Działka o powierzchni 1729 m2 o jednolitej rzeźbie teren...

  • Działka Michalin ul.

    Michalin

    • 1 100 000 zł cena
    • 10 079 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- malownicze położenie na Kaszubach,- dogodny dojazd do Gdańska - ok. 35 km,- idealna pod rezydencję, inwestycję lub jako miejsce wypoczynku,- otoczenie lasów i...

  • Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Żaglowa

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Żaglowa

    • 369 000 zł cena
    • 742 m2 powierzchnia
    • 498 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NASATUTY:- działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- media w drodze (woda, prąd, gaz, kanalizacja)- bliskość głównych dróg, połączenie z głównymi ar...

  • Działka Michalin ul. Żwirowa

    Michalin » ul. Żwirowa

    • 349 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- malownicze położenie na Kaszubach,- dogodny dojazd do Gdańska - ok. 35 km,- działka budowlana- idealna pod rezydencję, inwestycję lub jako miejsce wypoczynku,...

  • Działka Grabowska Huta ul.

    Grabowska Huta

    • 139 000 zł cena
    • 1 276 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grabowska Huta, niewielka wieś w gminie Nowa Karczma, powiat kościerski. W okolicy pola, łąki, 3 jeziora. do centrum Kościerzyny 15 km jedynie 8 km do stoku na Wieżycy i ośrodka re...

  • Działka Przyjaźń ul. Pagórkowa

    Przyjaźń » ul. Pagórkowa

    • 262 500 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    HOT OFERTA!!Na sprzedaż działka w miejscowości Przyjaźń LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w miejscowości Przyjaźń, w gminie Żukowo, powiecie kartuskim, w województwie pomorski...

  • Działka Niedamowo ul.

    Niedamowo

    • 119 000 zł cena
    • 4 901 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4901m2 położona w Niedamowie w  powiecie Kościerskim nie podal jeziora Hutowego i Jeziora Gatno. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodaro...

  • Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Żaglowa

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Żaglowa

    • 769 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NASDla działki sporządzona została koncepcja architektoniczna domu jednorodzinnego (wizualizacje w galerii), o powierzchni ponad 400m2 - rzuty do wglądu dla zainteresowanyc...

  • Działka Pruszków ul. Królowej Jadwigi

    Pruszków » ul. Królowej Jadwigi

    • 2 200 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 2 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej JadwigiATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ulica- możliwość realizacji zabudowy jednorodzinne...