• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 193 551 zł cena
    • 1 299 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki  Do sprzedaży działka budowlana o p...

  • Działka Osłonino ul. Kasztanowa

    Osłonino » ul. Kasztanowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HOT OFERTA!!Na sprzedaż działka położona o powierzchni 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości - Osłoninie.LokalizacjaOsłonino to miejsce ciche i spokojne, bez tłumów turystów...

  • Działka Huta Dolna ul. Żurawi Trakt

    Huta Dolna » ul. Żurawi Trakt

    • 199 000 zł cena
    • 1 345 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZEATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wyjątkowa lokalizacja, w sąsiedztwie lasu, jezior,- cicha i spokojna okolica,- idealna propozycja dla rodziny, - obow...

  • Działka Sasino ul. Zacisze

    Sasino » ul. Zacisze

    • 279 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- łatwy dojazd nad morze- ok. 15 minut jazdy rowerem,- blisko lasów,- regularny kształt,- cicha i spokojna okolica,- istniejący Miejscowy Plan Zagospodarowania...

  • 1 / 2
    Działka Reda ul. Prosta

    Reda » ul. Prosta

    • 1 190 000 zł cena
    • 4 889 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka o numerze 132/6 o powierzchni 4 889m2 położona w Redzie.  Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania, któr...

  • 1 / 2
    Działka Lędowo ul. Brzozowa

    Lędowo » ul. Brzozowa

    • 990 000 zł cena
    • 4 368 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:- duża powierzchnia pond 4000m2,- prąd i woda przy granicy działki,- regularny kształt- spokojna okolica,- 1,8 km do plaży....

  • Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Augustyna Krauzego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Krauzego

    • 1 650 000 zł cena
    • 2 161 m2 powierzchnia
    • 764 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-dobry dojazd do obwodnicy,-gotowe usługi na terenie działki,-bliskość lasu,-sąsiedztwo nowego budownictwa,-blisko centrum,-możliwość zabudowy jednorodzinnej lu...

  • Działka Mierzeszyn ul. Polna

    Mierzeszyn » ul. Polna

    • 150 000 zł cena
    • 1 311 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o powierzchni 1311 m2 zlokalizowana w miejscowości Mierzeszyn (gmina Trąbki Wielkie) położonej 28...

  • 1 / 3
    Działka Piaskowiec ul.

    Piaskowiec

    • 119 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 1030 m2 we wsi Piaskowiec, położonej w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim,...

  • Działka Osłonino ul. Kasztanowa

    Osłonino » ul. Kasztanowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Gdynia Chwarzno ul. Jowisza

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Jowisza

    • 1 020 000 zł cena
    • 443 m2 powierzchnia
    • 2 303 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS LOKALIZACJA:Ulica Jowisza w Gdyni to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i komfortu. Położona w sercu dzielnicy Chwarzno, otoczona jest wyłącznie zabudową jednor...

  • 1 / 2
    Działka Łężyce ul. Brzozowa

    Łężyce » ul. Brzozowa

    • 207 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Łężyce to miejscowość położona w samym środku lasu, na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dogodny dojazd do Rumi oraz Gdyni.10 minut do centrum Rumi25 minut samochodem do...

  • 1 / 4
    Działka Pomlewo ul. Jodłowa

    Pomlewo » ul. Jodłowa

    • 117 121 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI- sąsiedztwo lasu i łąk,- cicha okolica,- łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem,- świetna cena,- możliwoś...

  • Działka Kieleńska Huta ul. Morelowa

    Kieleńska Huta » ul. Morelowa

    • 4 650 000 zł cena
    • 49 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka o powierzchni 49 000m2 położona w malowniczej okolicy, które stanowią prywatny las oraz polany. Cicha i spokojna okolic...

  • Działka Osłonino ul. Kasztanowa

    Osłonino » ul. Kasztanowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HOT OFERTA!!Na sprzedaż działka położona o powierzchni 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości - Osłoninie. Dojazd do morza zajmuje tylko 5 minut rowerem! Lokalizacja:Osłonin...

  • Działka Sztutowo ul. Przemysłowa

    Sztutowo » ul. Przemysłowa

    • 5 661 900 zł cena
    • 18 873 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży  kompleks pięciu  działek położonych w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Działki o poszczególnych powierzchniach: 0,4620ha, 0,4528ha 0,4548ha 0,4510ha działka...

  • Działka Barkocin ul.

    Barkocin

    • 105 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCIATUTY:- cicha i spokojna okolica- bezposredni przy lini brzegowej stawu- objeta  planem MPZP- uzbrojenie w drodze - 5 minut spacerem do...

  • Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Żonkilowa

    Gdańsk » ul. Żonkilowa

    • 899 000 zł cena
    • 1 105 m2 powierzchnia
    • 814 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEAtuty nieruchomości:- lokalizacja nad morzem- cisza i spokój, z dala od ruchliwej ulicy- płaska- wszystkie media: prąd, gaz, kanalizacja, wodociągOfe...

  • Działka Żukowo ul.

    Żukowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa nieruchomość agroturystyczna na sprzedaż - gotowy, prosperujący biznes w sercu Borów TucholskichNa sprzedaż niezwykle malowniczo położona nieruchomość z funkcjonującą i r...

  • Działka Pierszczewo ul.

    Pierszczewo

    • 3 290 000 zł cena
    • 9 918 m2 powierzchnia
    • 332 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !Przedmiotem sprzedaży jest luksusowa posiadłość w samym sercu Kaszub.Miejscowość: Pierszczewo, woj. pomorskiePrzedstawiam wyjątkową ofertę...