• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Pomlewo ul. Kasztanowa

    Pomlewo » ul. Kasztanowa

    • 265 000 zł cena
    • 2 064 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HOT OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Cena działki 265 000 zł. netto (brutto 325 950zł.) ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prawomocne pozwolenie na budowę,- gotowy projekt domu dwulokalowego (bl...

  • Działka Tczew ul. Wąska

    Tczew » ul. Wąska

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 674 m2 powierzchnia
    • 1 494 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka inwestycyjna z projektem budynku wielorodzinnego i pozwoleniem na budowę - Tczew, Stare MiastoOFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przedstawiamy unikalną okazję inwest...

  • Działka Łebno ul.

    Łebno

    • 156 599 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >>> Ostatnia działka dostępna do zakupu

  • Działka Rąb Trzy Rzeki ul. Górna

    Rąb » ul. Górna

    • 292 400 zł cena
    • 1 720 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA PEPPER HOUSE Słoneczna działka budowlana z warunkami zabudowy Trzy Rzeki przy rzeczce 342/3Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w urokliwej miejscowośc...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 159 281 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki  Do sprzedaży działka budowlana o p...

  • 1 / 2
    Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 1 270 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej !Działka rolna, z możliwością przekszta...

  • 1 / 2
    Działka Strzegocin ul.

    Strzegocin

    • 90 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka budowlana nr 179/6 o powierzchni 1099m² położona w Strzegocinie. Jeżeli marzysz o miejscu, w którym panuje cisza,...

  • Działka Jodłowno ul.

    Jodłowno

    • 1 990 000 zł cena
    • 38 151 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- w bezpośrednim sąsiedztwie pól i lasów,- spokojna i cicha okolica,- duża działka z możliwością podziału na mniejsze,- duży...

  • Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Wiczlińska

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 1 139 000 zł cena
    • 2 092 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO  U NASSzukasz dużej działki w spokojnej okolicy w Gdyni?  Ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 2092 m2 w promocyjnej cenie.ATUTY:-...

  • Działka Rąb Trzy Rzeki ul. Jarzębinowa

    Rąb » ul. Jarzębinowa

    • 234 600 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta PEPPER HOUSE!!!Słoneczna działka budowlana z warunkami zabudowy w malowniczej miejscowości Trzy Rzeki 260/16Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w urok...

  • Działka Jodłowno ul.

    Jodłowno

    • 1 630 000 zł cena
    • 25 147 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Sitno ul.

    Sitno

    • 169 900 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!!ATUTY:- spokojna okolica- 400 m do jeziora - uzbrojenie w drodze LOKALIZACJA:Działka  znajduje się w malowniczej miejscowości...

  • Działka Otomin ul. Miła

    Otomin » ul. Miła

    • 2 900 000 zł cena
    • 9 158 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY:- miejscowy plan zagospodarowania- dostęp do jeziora- cicha i spokojna okolica- bliskość trójmiasta- regularny kształtCHARAKTERYSTYKA:N...

  • Działka Mrzezino ul. Modrzewiowa

    Mrzezino » ul. Modrzewiowa

    • 869 000 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 784 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!  Mrzezino to kaszubska wieś położona w powiecie (i gminie) Puck, zaledwie 2 km do wód Zatoki Puckiej i plaży w Osłoninie. Z wielu miejsc we wsi...

  • 1 / 4
    Działka Bieszkowice ul. Żeglarska

    Bieszkowice » ul. Żeglarska

    • 245 145 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1385m2 położona w Bieszkowicach w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Miejsce idealne dl...

  • Działka Otomin ul. Miła

    Otomin » ul. Miła

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 002 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości:- wydane warunki zabudowy- miejscowy plan zagospodarowania- dostęp do jeziora- cicha i spokojna okolica- bliskość trójmiast...

  • Działka Pszczółki ul. Topolowa

    Pszczółki » ul. Topolowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2600 m² położona w Pszczółkach (woj. pomorskie), przy ul. Topolowej.ATUTY NIERUCHOMOŚCI...

  • Działka Michalin ul. Żwirowa

    Michalin » ul. Żwirowa

    • 349 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- malownicze położenie na Kaszubach,- dogodny dojazd do Gdańska - ok. 35 km,- działka budowlana- idealna pod rezydencję, inwestycję lub jako miejsce wypoczynku,...

  • Działka Koleczkowo ul. Leśna

    Koleczkowo » ul. Leśna

    • 409 000 zł cena
    • 1 888 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż działka o powierzchni 1 888m2 położona w Koleczkowie. Niewątpliwym atutem jest ściana lasu, z która graniczy działka! Działka...

  • Działka Cedry Wielkie ul. Adama Mickiewicza

    Cedry Wielkie » ul. Mickiewicza

    • 250 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1251 m² (nr 340/29), położona w malowniczej miejscowości Cedry Wielkie.Nieruchomość usyt...