• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Główczyce

    Główczyce

    • 57 519 zł cena
    • 1 436 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.125.2024.AWO.165OGŁOSZENIE O PRZETARGU KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Tere...

  • Działka Słupsk, ul. Europejska

    Słupsk » ul. Europejska

    • 269 330 zł cena
    • 1 945 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.242.2025.AWO.129N I E R U C H O M O Ś Ć I N W E S T Y C Y J N AOGŁOSZENIE O PRZETARGU...

  • Działka Trzcianka, ul. Królowej Marysieńki

    Trzcianka » ul. Marysieńki

    • 256 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 29 maja 2026 r., od godz. 9:00 SALA SESYJNA...

  • 1 / 4
    Działka Elbląg, ul. Wybrzeże Gdańskie

    Elbląg » ul. Wybrzeże Gdańskie

    • 4 500 000 zł cena
    • 8 822 m2 powierzchnia
    • 511 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PREZYDENT MIASTA ELBLĄGogłaszatrzeci pisemny przetarg nieograniczony na oddanie w użytkowanie wieczyste nieruchomościstanowiącej własność Gminy Miasto Elbląg (strona internetowa -...

  • Działka Brzeg

    Brzeg

    • 1 740 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA„INVEST-PARK” sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu58 – 306 Wałbrzych, ul. Uczniowska 16tel.: (+48 74) 664-91-64, e-mail: [email] Zarządzający W...

  • Dziełka rolna w Borowcu gm. Ciepielów pow. lipski.

    Borowiec

    • 72 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna o pow. 1,20 ha (12000 m2) z dojazdem drogą utwardzoną w m. Borowiec gm. Ciepielów pow. lipski woj. mazowieckie Działka -powierzchnia 12000 m2-kształt prostokąta-pł...

  • Działka w otulinie lasu | WZ w trakcie

    Dąbcze

    • 495 000 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1530 m², składająca się z działek nr 407/6 oraz 407/9, położona w niezwykle kameralnym i zielonym otoczeniu, w bez...

  • Wojszyn - działka budowlana 3163 m² z MPZP

    Wojszyn

    • 220 000 zł cena
    • 3 163 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Wojszyn, gm. Janowiec (woj. lubelskie) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3163 m², położona w malowniczej miejscowości Wojszyn,...

  • Działka rolno-budowlana 1,52 ha Dąbrowa gm. Ludwin

    Dąbrowa

    • 200 000 zł cena
    • 15 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 1,52 haPowierzchnia budowlana ok. 20 ar, powierzchnia rolna ok. 1,32 haWszystkie media na działce lub w drodze KANALIZACJA , PRĄD, WODA, ŚWIATŁOWÓD...

  • Działka budowlana 3000 m2 w Siekierce gm. Chotcza

    Siekierka Nowa

    • 79 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3000 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w cichej i malowniczej miejscowości Siekierka Nowa gm. Chotcza, pow. lipski woj. mazowieckie - 20 km od Janow...

  • 5,42 ha, Stawy rybne, las, Zemborzyce, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 54 200 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o łącznej powierzchni 5.42 ha, oznaczona jako teren usług turystyki i gospodarki rybackiej na obrzeżach Lublina.4 duże stawy rybne, 7 betonowych basenówbetonowy odstojnik6...

  • Duża działka 0,6 ha rolno budowlana Wola Lisowska

    Wola Lisowska

    • 140 000 zł cena
    • 5 671 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 57 ar Powierzchnia budowlana około 15 ar, powierzchnia rolna ok. 42 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asf...

  • Działka budowlana 55a Nowa Wieś (Lubartów 10km)

    Nowa Wieś

    • 199 000 zł cena
    • 5 545 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka rolno-budowlana 55 ar,Około 27 ar to powierzchnia budowlana a 28 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy Wszystkie media przechodzą przez działkę Kanaliza...

  • 1 / 3
    Krępiec k/ Lublina. Atrakcyjna działka budowlana!!

    Krępiec » ul. Spokojna

    • 4 490 000 zł cena
    • 12 900 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,29 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dzie...

  • Działka pod zabudowę 3318 m2 Góry Kazimierz Dolny.

    Kazimierz Dolny

    • 340 000 zł cena
    • 3 318 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: działka nr 265/2 – obręb Góry, gm. Kazimierz Dolny Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka położona w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji w...

  • Działka 25arów-Uściąż/Kazimierza Dolnego 219000zł

    Kazimierz Dolny

    • 219 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 25 arów (0,25ha) położona w malowniczej miejscowości Uściąż, zaledwie kilka minut od Kazimierza Dolnego - jednego z najpiękniejszych i...

  • Duża działka nad jeziorem Krasne pod inwestycję

    Krasne

    • 350 000 zł cena
    • 14 600 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bardzo duża działka 1,46 ha z przeznaczeniem podstawowym tereny zabudowy rekreacji indywidualnej nad jeziorem Krasne, Krasne- Krzczeń raz Kanałem Wieprz- Krzna.Bardzo ciekawa of...

  • Działka pod zabudowę 991 m2 Kłoda gm. Magnuszew.

    Kłoda

    • 120 000 zł cena
    • 991 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o pow. 991 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy mieszkaniowej (letniskowej) znajdująca się w sąsiedztwie dorzecza rzeki Radomki i Wisły w malowniczej miejscowości K...

  • 1 / 3
    Krępiec. Atrakcyjna działka budowlana!!!

    Krępiec » ul. Spokojna

    • 4 000 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,18 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dzie...

  • Działka rolna Naćmierz gm. Postomino
    1 / 14
    Działka rolna Naćmierz gm. Postomino

    Nacmierz

    • 67 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż udział wielkości 400m2 w atrakcyjnie położonej działce rolnej nr 110/1 w miejscowości Naćmierz, zaledwie 4 km od wybrzeża Bałtyku. To idealna propozycja dla osób szukaj...