• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,
    Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,

    Przybysławice

    • 555 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    1,04 HA PRZY S17 | SIEDLISKO Z ZABUDOWĄ + POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | PRZYBYSŁAWICE (gm. Garbów) - w strategicznej lokalizacji, tuż przy trasie S17 (Lublin-Warszawa). Cena: 555 000 z...

  • Wyjątkowa działka z domem w atrakcyjnej lokalizacj
    1 / 9
    Wyjątkowa działka z domem w atrakcyjnej lokalizacj

    Szczęsne

    • 499 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z budynkiem mieszkalnym do kapitalnego remontu lub możliwością wystąpienia o nowe warunki zabudowy w Szczęsnym. Położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorod...

  • Dzialka na sprzedaż Gnieżdżewo
    1 / 2
    Dzialka na sprzedaż Gnieżdżewo

    Gnieżdżewo

    • 320 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaz dzialka o pow.800 m2.z mobilnym domkiem.Media prąd, woda , kanalizacja. Przez teren działki przebiega naziemna linia średniego napięcia, co w praktyce ogranicza możliwo...

  • Działka budowlana Okocim gm. Brzesko
    Działka budowlana Okocim gm. Brzesko

    Okocim

    • 269 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okocim, os. Kamieniec - jedno z piękniejszych miejsc w okolicy! Zdjęcia nie oddają uroku tego MIEJSCA. - działka o numerze 1049; - powierzchnia 68 ar (6800m2); - wodociąg, gaz,...

  • Sprzedam działkę z zabudowaniami
    1 / 4
    Sprzedam działkę z zabudowaniami

    Sierakowice Prawe

    • 380 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z zabudowaniami, dom do remontu oraz budynki gospodarcze. Działa posiada media woda i prąd Lokalizacja: Sierakowice Prawe Gm. Skierniewice Woj. Lodzkie

  • Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!
    Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!

    Stradomia Wierzchnia

    • 199 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bez pośredników działka położona w miejscowości Stradomia Wierzchnia, przy ulicy Jodłowej, w sąsiedztwie zbiornika retencyjnego Stradomia. Zagospodarowanie terenu: dz...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Podleszany * 794 m2
    1 / 4
    Działka * SPRZEDAŻ * Podleszany * 794 m2

    Podleszany

    • 80 000 zł cena
    • 794 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z Warunkami Zabudowy wydanymi w 2019 r. o powierzchni 7,94 a , w miejscowości Podleszany (na terenie nie zalewowym) , z udziałem w drodze dojazdowej. W...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Żegoty
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Żegoty

    Mielec

    • 314 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną z WZ , w Mielcu na ul. Żegoty o powierzchni ok. 13,37 a z udziałem w drodze dojazdowej . Wymiary : ok. 29,5 m x 46.4 m Media : woda, prąd, kanalizacja...

  • Działka budowlana * SPRZEDAŻ * Hucisko * gm. Niwiska
    1 / 7
    Działka budowlana * SPRZEDAŻ * Hucisko * gm. Niwiska

    Hucisko

    • 161 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM- działkę budowlaną , w miejscowości Hucisko , gmina Niwiska , powiat Kolbuszowski , o powierzchni łącznej 56,00 a – położonej w pobliżu lasu . Klasa gruntu Ł IV – 37...

  • Sprzedam dom z działką
    1 / 11
    Sprzedam dom z działką

    Wielenin

    • 180 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z domem pow.2300m2 . Działka położona w miejscowości Wielenin, 7 km od Term w Uniejowie, bardzo dobra lokalizacja, dojazd drogą asfaltową. Dom ma powierzchnie 55...

  • Działka budowlana 9,3ar z warunkami zabudowy
    1 / 8
    Działka budowlana 9,3ar z warunkami zabudowy

    Czerteż

    • 115 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy: dojazd drogą utwardzoną z drogi wojewódzkiej 886 Sanok-Rzeszów wszystkie media na sąsiednich działkach: woda, prąd (kabel ziemny),...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Mielec*ul. Żegoty* 13,01 a
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Mielec*ul. Żegoty* 13,01 a

    Mielec

    • 310 000 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną z WZ , w Mielcu na ul. Żegoty o powierzchni ok. 13,01 a z udziałem w drodze dojazdowej . Wymiary : ok. 28,5 m x 46 m Media : woda, prąd, kanalizacja w...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a

    Grochowe

    • 85 000 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną , w miejscowości Grochowe gmina Tuszów Narodowy o powierzchni ok. 14,68 a z udziałem w drodze dojazdowej . W pierwszej linii od drogi gminnej asfaltowe...

  • Działka budowlana* SPRZEDAŻ * Kosówka * 49,46 a
    1 / 7
    Działka budowlana* SPRZEDAŻ * Kosówka * 49,46 a

    Kosówka

    • 180 000 zł cena
    • 4 946 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM- działkę budowlaną 49,46 ara . Z warunkami zabudowy, oraz projektem domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 182,94 m2, pow. garażu 24,0 m2 , w Kosówce gm. Wadowice G...

  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Bęczków

    • 330 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 3 działki w Bęczków gm .Górno woj. Świętokrzyskie . Nie daleko jest zalew w Cedzynie . Działki nr 218,311,312 można obejrzeć na geoport. Bez pośredników. Nie wyrażam chęci...

  • Działka budowlana Osmolice Pierwsze gm. Strzyżewice,
    Działka budowlana Osmolice Pierwsze gm. Strzyżewice,

    Osmolice Pierwsze

    • 300 000 zł cena
    • 5 277 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju działka budowlano-rolna - ogrodzona i z przyłączami! Działka o powierzchni ok. 53 ar (0,5276 ha) położona w Osmolicach Pierwszych - zaledwie 6 k...

  • Działka budowlana Morąg Morąg, Łąkowa
    1 / 13
    Działka budowlana Morąg Morąg, Łąkowa

    Morąg

    • 111 699 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane - Osiedle Kolonia Robotnicza, miasto Morąg Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone na osiedlu domów jednorodzinnych Kolonia Robotnicza w Morą...

  • Działka budowlana Lisowice gm. Prochowice
    1 / 5
    Działka budowlana Lisowice gm. Prochowice

    Lisowice

    • 199 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ na wyłączność Kategoria: Działka budowlana Lokalizacja: Lisowice Powierzchnia: 1 700 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY! niezbędne media w drodze dobry...

  • Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska
    Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska

    Gniezno

    • 239 000 zł cena
    • 1 196 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ZAREZERWOWANA Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną działkę o powierzchni 1195 m2, położoną przy ul. Trzemeszeńskiej w Gnieźnie na terenie dzielnicy Ark...

  • Działka rekreacyjna Jędrzychowice gm. Szlichtyngowa,
    Działka rekreacyjna Jędrzychowice gm. Szlichtyngowa,

    Jędrzychowice

    • 25 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż: Działka rekreacyjna 5 arów - idealna do ogrodu i wypoczynku Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i zrealizujesz swoje ogrodnicze pasje? Ta działka...