• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 180 000 zł cena
    • 32 397 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pozezdrze, dnia 28.04.2026 r.PP.6840.14.2025.WKOGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Działka Osłonino

    Osłonino

    • 147 024 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 507 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimpodaje do publicznej wiadomości OGŁOSZENIEnieruchomości przeznaczonych do sprzedaży:Przedmiotem przetargu jest...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 70 720 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczony nieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów...

  • Działka budowlana Małe Gacno Bory Tucholskie

    Małe Gacno

    • 129 000 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Małe Gacno, w samym sercu Borów Tucholskich. Najważniejsze informacje:powierzchnia: 1.443 m²,MPZP – teren przezn...

  • Działka Nowiec

    Nowiec

    • 6 300 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości.ogłasza przeta...

  • 1 / 2
    Działka Siewierz, ul. Długa

    Siewierz » ul. Długa

    • 181 410 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczejogłasza, że w dniu 25.06.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się niżej wymieniony przetarg na sprz...

  • Działka Nowiec

    Nowiec

    • 64 900 zł cena
    • 2 463 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Twoje miejsce na dom – Ligota Mała, 976m2

    Ligota Mała

    • 118 838 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 976,44 m², położona w miejscowości Ligota Mała, w gminie Oleśnica.Najważniejsze informacje:Przeznaczenie w miejscowym planie:...

  • Działka 832 m² Miejscowy Plan GAZ

    Stary Sumin

    • 139 000 zł cena
    • 832 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zlokalizowana jest w urokliwej i spokojnej okolicy - borowiacka wieś Stary Sumin, położona w Borach Tucholskich, leżąca w odległości zaledwie 3 km od Cekcyna oraz 10 km od...

  • Działka Pomianów dolny

    Pomianów Dolny

    • 46 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ziębice, 24.04.2026r.Burmistrz Ziębicul. Przemysłowa 1057-220 ZiębiceOGŁOSZENIEBurmistrz Ziębic na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz....

  • Działka Wykosowo

    Wykosowo

    • 18 760 zł cena
    • 1 929 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowyw Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.107.2024.AWO.118KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim ogłasza...

  • Działka Radęcin

    Radęcin

    • 150 000 zł cena
    • 2 763 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BURMISTRZ DOBIEGNIEWAOGŁASZA DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYNA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIŻEJ WYMIENIONEJNIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ, STANOWIĄCEJWŁASNOŚĆ GMINY Lp.Nr ewidencyjny...

  • 1 / 4
    Przetarg - obręb Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 136 542 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZARZĄD POWIATU NOWOSĄDECKIEGO o g ł a s z a przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości stanowiących własność Powiatu Nowosądeckiego położonych w...

  • Przetarg - rejon ul. Uzdrowiskowej i Robotniczej

    Goczałkowice-Zdrój » ul. Robotnicza

    • 9 900 000 zł cena
    • 51 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PR-GK.6840.0006.2025OGŁOSZENIE O PRZETARGU Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrójogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonychw Goczałkowicach-Zdr...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 52 800 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczonyNieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów obr...

  • 1 / 4
    Przetarg - ul. Zdrowa

    Dąbrowa Górnicza » ul. Zdrowa

    • 304 030 zł cena
    • 691 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej ogłasza, że w dniu 9.06.2026 r. o godz. 11:30 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się pierwszy przetarg...

  • Działka Kątki

    Kątki

    • 13 300 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...

  • Działka Przemyśl, ul. Zygmunta Zielińskiego

    Przemyśl » ul. Zielińskiego

    • 230 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyciąg z ogłoszenia o przetarguPrezydent Miasta Przemyślaogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Przemy...

  • 1 / 2
    Działka Lądek-zdrój

    Lądek-Zdrój

    • 861 000 zł cena
    • 5 717 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-ZdrojuOgłoszenie Nr IF.6840.6.4.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o IV przetargu ustnym nieo...

  • 1 / 2
    Działka Białogard, ul. Tadeusza Nalepy

    Białogard » ul. Nalepy

    • 91 025 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    B U R M I S T R Z B I A Ł O G A R D U na podstawie art. 4 pkt 9, art. 38 ust. 1 i art. 40 ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami(Dz. U. z 2026...