• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Możdżanowo

    Możdżanowo

    • 48 391 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.8.2026.ANO.116Słupsk, 2026-04-17 OGŁOSZENIE O PRZETARGU KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZI...

  • Działki z WZ w Borach Tucholskich Minikowo

    Minikowo

    • 129 000 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KOMPLEKS 7 działek z Warunkami Zabudowy lub z MPZP w kameralnym otoczeniu – OTULONE LASEM, BLISKO JEZIOR!Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w malowniczej, spokojnej okolicy –...

  • 1 / 4
    Przetarg - ul. Tadeusza Kościuszki 13

    Starachowice » ul. Kościuszki

    • 300 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Starachowice ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej Gminy Starachowice, położonej w Starachowicach przy ul...

  • 1 / 4
    Działka Elbląg, ul. Wiślicka

    Elbląg » ul. Wiślicka

    • 320 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PREZYDENT MIASTA ELBLĄGogłasza pierwszy ustny przetarg nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasto Elbląg(strona internetowa: www.umelblag.pl BIP – [...

  • 1 / 3
    Przetarg - ul. AL. NSZZ „Solidarność”

    Świdnik » al. NSZZ "Solidarność"

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 319 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUBurmistrz Miasta Świdnikogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż łącznie następujących nieruchomości niezabudowanych oznaczonych jako:1. Dział...

  • Działka Gonty

    Gonty

    • 56 400 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczony nieruchomość położona w gminie Prabuty, oznaczona w ewidencji gruntów...

  • Działka Warblewo

    Warblewo

    • 50 600 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowyw Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.250.2025.AWO.108 KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim ogłasza...

  • Działka 3.114 m² z WZ

    Wielkie Budziska

    • 189 000 zł cena
    • 3 114 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w Borach Tucholskich do zamieszkania na stałe, ze względu na liczne lasy, jeziora oraz czyste powietrze. Lokalizacja: Wielkie Budziska, 7 km od Cekcyna.Powierzchnia: 3...

  • Działka Brzeg

    Brzeg

    • 1 534 245 zł cena
    • 17 635 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA„INVEST-PARK” sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu58 – 306 Wałbrzych, ul. Uczniowska 16tel.: (+48 74) 664-91-64, e-mail: [email] Zarządzający W...

  • 1 / 2
    Przetarg - obręb Stradomia Wierzchnia

    Stradomia Wierzchnia

    • 60 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA I GMINYW SYCOWIEogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości, położonych w miejscowości Stradomia Wierzchnia, gmina Syców1....

  • Działka Wiechlice

    Wiechlice

    • 3 650 000 zł cena
    • 37 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ZARZĄD POWIATU ŻAGAŃSKIEGOdziałając na podstawie art. 38 i art. 40 ust 2a ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarcenieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm...

  • 1 / 3
    Przetarg - działka zabudowana

    Wolbromek

    • 75 000 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 205/2026Starosty JaworskiegoZ dnia 14 kwietnia 2026 r.STAROSTA JAWORSKIDziałając na podstawie § 6 ust. 1 i ust. 7 rozporządzenia Rady Ministrów z d...

  • Działka 3.300 m² Iwiec Bory Tucholskie

    Iwiec

    • 99 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni 3.300 m² położona w miejscowości Iwiec, gmina Cekcyn.To wyjątkowe miejsce w sercu Borów Tucholskich – jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce, idea...

  • 1 / 2
    Działka Białogard, ul. Tadeusza Nalepy

    Białogard » ul. Nalepy

    • 90 831 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    B U R M I S T R Z B I A Ł O G A R D Una podstawie art. 4 pkt 9, art. 38 ust. 1 i art. 40 ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami(Dz. U. z 2026...

  • Działka Podmokle małe

    Podmokle Małe

    • 13 828 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyciąg z ogłoszenia o przetarguustnym nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości będących własnością Gminy Babimost Lp. Oznaczenie nieruchomościNr działkiPow. działki w haNr księgi w...

  • Przetarg - ul. Malczewskiego

    Syców » ul. Malczewskiego

    • 92 200 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA I GMINYW SYCOWIEogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości,położonych na terenie miasta Syców, w okolicy ul. Malczewskieg...

  • Działka Bierkowo

    Bierkowo

    • 938 232 zł cena
    • 13 994 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.239.2025.AWO.150N I E R U C H O M O Ś Ć I N W E S T Y C Y J N AOGŁOSZENIE O PRZETARGU...

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w bliskości lasu w Drogoszowicach koło Twardogóry. Oaza dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości natury. Nieruchomość położona...

  • Działka Szczecin, ul. Krakowska

    Szczecin » ul. Krakowska

    • 500 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 628 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 24 kwietnia 2026 r.o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie w rejonie ul. Krakowskiej,...

  • Działka Boguszów-gorce, ul. Juliusza Słowackiego

    Boguszów-Gorce » ul. Słowackiego

    • 9 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA BOGUSZOWA - GORCOGŁASZA III PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI LpNazwa i adresNieruchomościNumer działki pow. w hanumer KWPrzeznaczeniew plani...