• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Witków

(2)
  • Na sprzedaż działka budowlana - Witkówek
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana - Witkówek

    Witków

    • 95 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1126 m2 usytuowaną nieopodal LASU - miejscowość Witkówek gmina Chojnów. Działka o dogodnym kształcie, usytuowana w pobliż...

  • Dom Witków

    Witków

    • 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu w miejscowości Witków. Dom wymaga remontu co daje wyjątkową okazję do stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do Two...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka budowlana uzbrojona Rokitki

    Rokitki

    • 65 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Rokitki gmina Chojnów o powierzchni 1200 m2 w .Działka jest uzbrojona: energia elektryczna, woda oraz kanalizacja .Nieruchomość o dogodnym...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Rokitki

    • 170 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Osetnica

    • 340 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chojnów

    • 347 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 335 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż dom jednorodzinny w Chojnowie
    1 / 16
    Na sprzedaż dom jednorodzinny w Chojnowie

    Konradówka

    • 629 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 526 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA OBNIŻKA CENY !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 139 m2 usytuowanego na działce liczącej ok. 1360 m2 w Konradówce - okolice...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Rokitkach
    Na sprzedaż działka budowlana w Rokitkach

    Rokitki

    • 129 000 zł cena
    • 1 602 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UWAGA OBNIŻKA CENY !!! Polecamy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o pow. łącznej 0,1602 ha usytuowane w centralnej części Rokitek. Dogodna lokalizacja nieruchomości, teren...

  • Działka budowlana w Jerzmanowicach - 1200m2
    1 / 6
    Działka budowlana w Jerzmanowicach - 1200m2

    Chojnów

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA. Emix Biuro Nieruchomości posiada, w ofercie sprzedaży działkę budowlaną, o pow. 1200 m2 (12 ar), położoną w miejscowości Jerzmanowice, w gminie Chojnów,...

  • Na sprzedaż atrakcyjna działka w Czernikowicach z projektem
    1 / 2
    Na sprzedaż atrakcyjna działka w Czernikowicach z projektem

    Czernikowice

    • 195 000 zł cena
    • 2 497 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w Czernikowicach - gmina Chojnów. Nieruchomość o dogodnym regularnym kształcie, usytuowana w pobliżu lasów, domków jednorodzinny...

  • Na sprzedaż działka w Rokitkach
    1 / 3
    Na sprzedaż działka w Rokitkach

    Rokitki

    • 129 000 zł cena
    • 1 298 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1298 m2, usytuowaną w Rokitkach, gmina Chojnów. Nieruchomość o dogodnym regularnym, płaskim kształcie, usytuowana w pobliżu d...

  • Na sprzedaż mieszkanie po remoncie CHOJNÓW
    1 / 8
    Na sprzedaż mieszkanie po remoncie CHOJNÓW

    Chojnów

    • 339 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    "Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania po kapitalnym remoncie usytuowanego na III p. w kamienicy - miasto Chojnów. Lokal mieszkalny 2-pokojowy o p...

  • Działka budowlana na sprzedaż pod Chojnowem
    1 / 7
    Działka budowlana na sprzedaż pod Chojnowem

    Krzywa

    • 323 000 zł cena
    • 1 782 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni ok 1782 m2 z przeznaczeniem w obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zab...

  • Sprzedam mieszkanie - styl, przestrzeń i klimat
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie - styl, przestrzeń i klimat

    Chojnów

    • 435 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Masz dość ciasnych bloków? Szukasz przestrzeni, spokoju i potencjału? To mieszkanie spełni oczekiwania zarówno rodziny, jak i inwestora. 125 m2 - 4 pokoje - balkon i ogród - spiż...

  • Działki budowlane Krzywa gm. Chojnów
    1 / 6
    Działki budowlane Krzywa gm. Chojnów

    Krzywa

    • 499 500 zł cena
    • 2 775 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników (bezpośrednio od właściciela) kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 2775 m2 z przeznaczeniem w obowiązującym MPZP pod zabudowę wolnostojącą...

  • Dom Chojnów,
    1 / 15
    Dom Chojnów,

    Chojnów

    • 630 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KLIMATYCZNY DOM Z PIĘKNYM OGRODEM W OTULINIE ZIELENI - DZWONÓW k/ CHOJNOWA Na sprzedaż wyjątkowy, urokliwy i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 130 m², położony na prze...

  • Mieszkanie Chojnów,
    1 / 14
    Mieszkanie Chojnów,

    Chojnów

    • 199 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 26,5 m², z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym na piętrze, położone w centrum Chojnowa. Lokal przeszedł gruntowny remont w grudn...

  • Okazja cenowa - 3 pokoje z balkonem, pełen rozkład ul. kiliń
    1 / 8
    Okazja cenowa - 3 pokoje z balkonem, pełen rozkład ul. kiliń

    Chojnów

    • 283 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ogłoszenie od osoby prywatnej - bez prowizji, pośrednikom dziękuje za telefony. Jestem pod telefonem każdego dnia do 21.30 - także w weekendy. Powierzchnia 66 m2 Posiadam wirtual...

  • Działki budowlane na sprzedaż
    1 / 5
    Działki budowlane na sprzedaż

    Krzywa

    • 533 000 zł cena
    • 2 764 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 2764 m2 z przeznaczeniem w MPZP pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą w miejscowości Krzywa gm. Ch...

  • Działka  gm. Zagrodno
    Działka gm. Zagrodno

    Jadwisin

    • 100 000 zł cena
    • 5 680 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W gm. Zagrodno pow Złotoryjski Działka o pow 5680 m2 zabudowana budynkiem gospod. w centrum miejscowości położona przy A4 Chojnów - Złotoryja dojazd do działki drogą asfaltową w u...

  • Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi
    1 / 16
    Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi

    Stary Łom

    • 330 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Stary Łom, pow. Legnicki, gmina Chojnów,...

  • Mieszkanie do własnej aranżacji, z ogródkiem
    1 / 16
    Mieszkanie do własnej aranżacji, z ogródkiem

    Chojnów

    • 189 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w kamienicy położonej przy ulicy Drzymały, w miejscowości Chojn...

  • Okmiany - malownicza działka budowlana na wzniesienu
    1 / 13
    Okmiany - malownicza działka budowlana na wzniesienu

    Okmiany

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Okmiany, gm. Chojnów w powiecie legnickim. Działka jest położona na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzenn...

  • Dom Biała gm. Chojnów,
    1 / 11
    Dom Biała gm. Chojnów,

    Biała

    • 920 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Białej koło Chojnowa Dom otoczony jest zadbanym ogrodem z wiel...

  • Działka budowlana Okmiany gm. Chojnów,
    1 / 14
    Działka budowlana Okmiany gm. Chojnów,

    Okmiany

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane na nowym osiedlu w świetnie rozwijającej się miejscowości Okmiany. Działki położone są w kompleksie 43 działek po...

  • Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów
    1 / 16
    Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów

    Chojnów

    • 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na II . piętrze zadbanej kamienicy, położonej w Chojnowie,...

  • Perełka Osła - nowoczesny dom wolnostojący 94m2
    Perełka Osła - nowoczesny dom wolnostojący 94m2

    Osła

    • 650 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości - nowoczesny dom wolnostojący Osła. Na sprzedaż prawdziwa perełka na rynku nieruchomości nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny wyb...

  • Przetarg - obręb 0003 Chojnów, ul. Piotrowicka

    Chojnów » ul. Piotrowicka

    • 860 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 714 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Adres do korespondencji:TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Legnicyul. Partyzantów 21, 59-220 LegnicaObsługa klientów:Elektronicznie: tauron-dystrybucja.pl/formularzTelefonicznie: +48...