• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wysoka

(9)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wysoka

    • 15 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Nieruchomości Signum Anna Michrowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 1 021 080 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośr...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 870 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 950 012 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 876 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 913 206 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wysoka

    Wysoka

    • 360 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 15 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,47 m, położona na 2. piętrze zadbanego, kameralnego budynku w miejscowości Wysoka, przy ul. Brzozowej tuż przy grani...

  • Dom Wysoka gm. Kobierzyce, Radosna
    Dom Wysoka gm. Kobierzyce, Radosna

    Wysoka

    • 2 959 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 12 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Elegancki dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Wysoka O nieruchomości • Powierzchnia domu: 244,61 m² • Powierzchnia działki: 1 398 m² • Rok budowy: 2005 • Typ: dom jednorodzinny...

  • Lokal Wysoka ul. Konna

    Wysoka » ul. Konna

    • 150 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang prezentuje do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym położonym pod budynkiem przy ulicy Konnej 6 w Wysokiej Hala garażowa zamykana na pilota. Czynsz naj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wysoka

    • 2 750 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Signum Anna Michrowska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Parchów

    Parchów

    • 777 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 529 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży Pałacu z parkiem. Pałac pochodzi z lat 20. XVIII w., zbudowany jest na zrębach renesansowej rezydencji. Fundato...

  • Dom Sieroszowice gm. Radwanice,
    1 / 5
    Dom Sieroszowice gm. Radwanice,

    Sieroszowice

    • 2 499 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu zabytkowy XVIII wieczny Pałac w Sieroszowicach. Pałac wybudowany w 1798 roku, posiada ciekawe płaskorzeźby...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Chocianów

    • 1 390 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 6 781 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemków

    • 185 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 21
    Dom wolnostojący

    Przemków

    • 255 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chocianów

    • 210 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chocianów

    • 310 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chocianów

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przemków

    • 185 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemków

    • 150 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przemków

    • 69 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 1 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pogorzeliska

    • 380 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Działka rola 0,77 ha w Jabłonowie gm. Policzna.

    Jabłonów

    • 45 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o pow. 0,77 ha znajdujące przy drodze utwardzonej w m. Jabłonów gm. Policzna pow. zwoleńskiDziałka -powierzchnia 7700 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość...

  • Duża działka 2,9 ha w Jabłonowie gm. Policzna.

    Jabłonów

    • 450 000 zł cena
    • 29 300 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Trzy działki rolne połączone ce sobą o łącznej pow. 2,93 ha znajdujące przy drodze asfaltowej w m. Jabłonów gm. Policzna pow. zwoleńskiDziałka -powierzchnia 29300 m2-kształt prost...

  • Działka budowlana Krępa gm. Przemków,
    1 / 3
    Działka budowlana Krępa gm. Przemków,

    Krępa

    • 89 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 880 m², położona w miejscowości Krępa, gmina Przemków, powiat polkowicki. Położenie i otoczenie: Nieruchomość znajduje się w urokliwej...

  • Działka budowlana Nowa Wieś Lubińska
    1 / 6
    Działka budowlana Nowa Wieś Lubińska

    Nowa Wieś Lubińska

    • 145 620 zł cena
    • 1 618 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o numerze 248/7 i 248/15 (0,1735 ar i 0,0424 ar razem 21 ar) oraz działka budowlana 248/12 o powierzchni 16,18 ar ( aktualne warunki zabudowy) w mi...

  • Działka (1182 m2) z WZ w Jabłonowie gm. Policzna.

    Jabłonów

    • 130 000 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1182 m2 uzbrojona w wodę i prąd z dostępem do drogi publicznej asfaltowej oraz kilkanaście dodatkowych działek połączonych drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami za...

  • Działka Parchów rynek pierwotny ul.

    Parchów

    • 110 000 zł cena
    • 1 551 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana — Parchów (gmina Chocianów, pow. polkowicki)Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 15 arów (1500 m²), położoną w malowniczej miejscowości Parchów, g...

  • Na sprzedaż mieszkanie (5 pokoi!) + ogródek
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie (5 pokoi!) + ogródek

    Chocianów

    • 365 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 4 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,59 m², zlokalizowane w miejscowości Chocianów (woj. dolnośląskie, pow. po...

  • Wynajme mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Wynajme mieszkanie 2 pokojowe

    Przemków

    • 1 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajme mieszkanie 2 pokojowe, z kuchnia i lazienka o pow. 35 m kw. Pelne wyposazenie: lodowka 200 cm, pralka, meble pokojowe, kuchenne, kuchenka. Do wylacznej dyspozycji ogrodek o...

  • Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Chocianowa
    1 / 16
    Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Chocianowa

    Chocianów

    • 250 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 1 909 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 131,63 m², położony przy ul. Żeromskiego w ścisłym centrum Chocianowa, w woj...

  • Dom Krępa ul.

    Krępa

    • 555 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa Oferta dla Rodzin i Miłośników Przyrody: Przytulny Dom w Krępie, gm. PrzemkówREZERWACJA.... Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego...

  • Działka Jakubowo Lubińskie ul.

    Jakubowo Lubińskie

    • 119 500 zł cena
    • 4 011 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana w Jakubowie Lubińskim, pow. Polkowice w gminie Przemków o pow. 4011m2 . Działka bezpośrednio przy asfaltowej drodze dojazdowej łączącej się z drogą wojewódzką 328...