• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza
    1 / 8
    Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza

    Siercza

    • 1 699 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza, Wieliczka Opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym opcjonalnie wraz z drugim budynkiem do zamies...

  • Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,
    Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,

    Nowy Orzechów

    • 72 000 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 627/119 o pow. ok. 827m2 w miejscowości Nowy Orzechów w gm. Sosnowica,  powiat parczewsk...

  • Grunt pod usługi, magazyny, produkcję, auto-moto
    1 / 6
    Grunt pod usługi, magazyny, produkcję, auto-moto

    Słomczyn

    • 2 499 987 zł cena
    • 17 238 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż dwie działki przemysłowo-usługowe o powierzchni 17238 m2. Nieruchomość leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - 1 U/P Dla terenów za...

  • Działka inwestycyjna 12 184 m² | Zgierz Boruta | PnB, WZ, me
    1 / 8
    Działka inwestycyjna 12 184 m² | Zgierz Boruta | PnB, WZ, me

    Zgierz

    • 4 190 000 zł cena
    • 12 184 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 12 184 m², położona w Zgierzu przy ul. Energetyków, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Przemysłowego Boruta. Nieruchomość stanowi bard...

  • Działka inwestycyjna Tuchom gm. Żukowo, Wesoła
    Działka inwestycyjna Tuchom gm. Żukowo, Wesoła

    Tuchom

    • 560 000 zł cena
    • 5 205 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta sprzedaży na wyłączność, dostępna tylko w biurze Onyx Home. Przedstawiamy Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży gruntu w pobliżu Trójmiasta. Nieruchomości objęte of...

  • Krzeszów - widokowa działka budowlana
    1 / 7
    Krzeszów - widokowa działka budowlana

    Krzeszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 928 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni łącznej 2928 m² w Krzeszowie – idealne miejsce na realizację Twoich marzeń! Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości na...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Białka

    • 155 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki budowlane o łącznej pow. ok. 1050 m2. Działki te znajdują się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Po...

  • Osiek - działka 3,2ha z zabudowaniami
    1 / 12
    Osiek - działka 3,2ha z zabudowaniami

    Osiek

    • 299 000 zł cena
    • 32 770 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni całkowitej 3,277 ha wraz z zabudowaniami w miejscowości Osiek, powiat staszowski woj. Świętokrzyskie. Działka częściowo mieszkaniowo - usługowa, d...

  • Trzy działki siedliskowe - Kraina w Kratę
    1 / 4
    Trzy działki siedliskowe - Kraina w Kratę

    Swołowo

    • 1 858 500 zł cena
    • 53 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferujemy do sprzedaży 3 działki rolne - siedliskowe w m. Swołowo koło Słupska. Działki na skraju wsi o łącznej powierzchni 53100 m2 sąsiadujące ze sobą. Powierzchnia poszczególny...

  • Widokowa działka budowlana z dostępem do mediów
    1 / 11
    Widokowa działka budowlana z dostępem do mediów

    Wysoka

    • 179 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana na Wysokiej koło Jordanowa – Twoje wymarzone miejsce pod inwestycję! Marzysz o miejscu, które zachwyca niepowtarzalnym widokiem i spokojem? Ta działka...

  • Piękna działka na obrzeżu Łódź-Widzew
    1 / 11
    Piękna działka na obrzeżu Łódź-Widzew

    Łódź

    • 355 900 zł cena
    • 2 738 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu terenów zielonych na obrzeżach miasta Łódź. !! Nie pobieramy prowizji od Kupującego !! LOKALIZACJ...

  • Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Sobótka

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1000 m2 pod zabudowę jednorodzinną.

  • Działka pod domek rekreacyjny
    1 / 6
    Działka pod domek rekreacyjny

    Krzeszów

    • 95 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Krzeszowie ( powiat suski, woj. małopolskie ) – Twoje miejsce na własny domek letniskowy. Jeśli marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość n...

  • sprzedam działki z warunkami zabudowy
    sprzedam działki z warunkami zabudowy

    Pinczyn

    • 70 zł cena
    • 3 045 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy w Pińczynie gmina Zblewo przy zjeżdzie z drogi 641 pińczyn ul. Mostowa 7 w kierunku na Semlin.działki o powieżchni od 3011m2 d...

  • Działka rekreacyjna z domkiem holenderskim
    1 / 15
    Działka rekreacyjna z domkiem holenderskim

    Jaroszowice

    • 110 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    *Więcej zdjęć w linku pod opisem* Odstąpię prawo do użytkowania działki rekreacyjnej w miejscowości Jaroszowice za Wadowicami w kierunku zbiornika Mucharskiego. Działka o powierzch...

  • Zamieszkaj blisko natury - działka 1217m2 z WZ
    Zamieszkaj blisko natury - działka 1217m2 z WZ

    Jesiona

    • 112 230 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ??? Twoje miejsce blisko natury - działka budowlana 1217 m² ???? Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Położona w k...

  • Działka rekreacyjna Nowe Kęszyce gm. Bolimów
    Działka rekreacyjna Nowe Kęszyce gm. Bolimów

    Nowe Kęszyce

    • 140 000 zł cena
    • 4 658 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bardzo ładna, duża działka w otulinie puszczy bolimowskiej, granicząca z lasem. Dojazd drogą gruntową. Do drogi asfaltowej ok. 88 m, w której są wszystkie media łącznie z siecią ś...

  • Działka rolno-budowlana Biadoliny Radłowskie gm. Wojnicz
    Działka rolno-budowlana Biadoliny Radłowskie gm. Wojnicz

    Biadoliny Radłowskie

    • 157 000 zł cena
    • 5 701 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA CENA !!! Działka z potencjałem w Biadolinach Radłowskich idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 57 arów, położona w malowniczej miejscowo...

  • Działka w Dolniku 1385 m² przy lesie i jeziorach
    1 / 7
    Działka w Dolniku 1385 m² przy lesie i jeziorach

    Dolnik

    • 110 800 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Dolniku 1385 m² przy lesie i jeziorach – idealna pod Twój dom!!! Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z wygodą? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjn...