• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Atrakcyjna, duża działka pod pensjonat nad morzem! Rusinowo
    1 / 8
    Atrakcyjna, duża działka pod pensjonat nad morzem! Rusinowo

    Rusinowo

    • 659 000 zł cena
    • 2 397 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna, duża działka nad Morzem Bałtyckim w Rusinowie k. Jarosławca, gmina Postomino w powiecie sławieńskim. Prawdziwe 1000m od plaży, działka pod tereny rekreacji...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża,
    Działka budowlana Niedrzwica Duża,

    Niedrzwica Kościelna

    • 225 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż ostatnie działki w Niedrzwicy Dużej. Działka o numerze 2393/3 o powierzchni 1598m2 i działka o nu...

  • Dwie działki niedaleko Legionowa | Usługi
    1 / 16
    Dwie działki niedaleko Legionowa | Usługi

    Łajski

    • 850 000 zł cena
    • 2 433 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki położone w miejscowości Łajski, gmina Wieliszew, powiat legionowski. Działki sprzedawane są łącznie, stanowiąc jeden funkcjonalny, ogrodzony te...

  • Działka przy lesie, blisko dwóch jezior
    1 / 13
    Działka przy lesie, blisko dwóch jezior

    Świętajno

    • 130 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Świętajno (Mazury) o pow. 1300 m2 przy otulinie pięknego lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą. Blisko...

  • Działka budowlana Grzymalin gm. Miłkowice
    Działka budowlana Grzymalin gm. Miłkowice

    Grzymalin

    • 159 000 zł cena
    • 1 274 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealna Działka pod Twój Wymarzony Dom Grzymalin! Szukasz miejsca, które łączy spokój wsi z błyskawicznym dojazdem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątko...

  • Działka budowlana Nowe Kęszyce gm. Bolimów
    Działka budowlana Nowe Kęszyce gm. Bolimów

    Nowe Kęszyce

    • 140 000 zł cena
    • 3 960 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka przy drodze asfaltowej z dostępem do wodociągu i prądu, a także światłowodowej sieci internetowej. Na działce wydane są warunki zabudowy, działka mieszkaniowa,...

  • Działka budowlana Świdnica, Częstochowska
    Działka budowlana Świdnica, Częstochowska

    Świdnica

    • 1 950 000 zł cena
    • 11 445 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w samej Świdnicy, przy ulicy Częstochowskiej. Teren bez obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego, przygotowaną dokumentacją pod wydanie warunków zabudowy osied...

  • Działka rolno-leśna zaciszne miejsce blisko jezior
    1 / 9
    Działka rolno-leśna zaciszne miejsce blisko jezior

    Świętajno

    • 190 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-leśna w miejscowości Świętajno (Mazury) o pow. 3000 m2 częściowo zalesiona przy otulinie pięknego lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz bezpośredni kon...

  • Działka budowlana Suryty gm. Lidzbark Warmiński
    Działka budowlana Suryty gm. Lidzbark Warmiński

    Suryty

    • 85 750 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    3 wyjątkowe działki budowlane - Suryty, gm. Lidzbark Warmiński | 600 m do jeziora Blanki Bezpośrednie sąsiedztwo lasów państwowych gwarantuje ciszę, prywatność i brak uciąż...

  • Działka 4361 m² z wydaną WZ | 250 m² zabudowy | staw| Pinino
    1 / 9
    Działka 4361 m² z wydaną WZ | 250 m² zabudowy | staw| Pinino

    Pinino

    • 122 108 zł cena
    • 4 361 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż unikatową nieruchomość o powierzchni 4361 m² (nr 21/12) w miejscowości Pinino (gm. Rogowo, woj. kujawsko-pomorskie). To propozycja dla kogoś, kto s...

  • Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis
    1 / 9
    Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis

    Głowienka

    • 120 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam-sprzedam działkę budowlaną w Głowience kolo Krosna przy ul.Franciszkańska19 to 8 ar na której znajduje sie domek plus 6 ar działki nad Lubatówką.- mniejsza działka np pod g...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Rybnik

    Rybnik

    • 52 000 zł cena
    • 749 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 13.09.2025 roku GL1G/GU/727/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Nieruchomość - Stara Góra

    Stara Góra

    • 13 750 zł cena
    • 14 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 13.11.2025 roku GL1G/GU/879/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Rybnik

    Rybnik

    • 150 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Nieruchomość - Stara Góra

    Stara Góra

    • 43 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 622 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 432 450 zł cena
    • 21 437 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI O SPRZEDAŻY PRAWA WŁASNOŚCI UDZIAŁU W 3/24 CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM ROMANA MAJEWSKIEGO ZAWISŁY...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Żory

    Żory

    • 190 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 08.12.2025 roku GL1G/GU/840/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Działka Konin

    Konin

    • 153 000 zł cena
    • 1 224 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę w Koninie (obręb Laskówiec) oznaczoną w MPZP etykietą MN ozna...

  • Działka Gowino rynek pierwotny ul. Równa

    Gowino » ul. Równa

    • 324 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !                                                           Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1158m2 w miejscowości Gowino przy...

  • Działka położona wśród lasów, nieopodal zalewu.

    Trzepnica

    • 175 000 zł cena
    • 4 140 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 4100 m2.Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy i bliskości natury, po...